1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

kamuri

kesin oyle demiştir ama tam telafi edemedi 2 tane daha yemesi lazımdı :x((

Burak

Ya bir insan hata yapar kızağa çekersin ama hata yapmamış bir kalecin varken neden bu ısrar neden oynatıyorsun ki ?

adige73

neyse haftaya cezalı

özkan

işin yetenek performans kısmını geçötim bunda farklı bişeyler var,saha içindede farklı umarsız hareketli trubunler cagırıdıgındada yıne aynı tutumu vardı.sallamıyorsanız kardeşim zorla oynatan yok sizi.

oguz_5528

Dikkat ederseniz Soner'in kalede olduğu zamanlarda daha çok atak yiyoruz ve kaleye daha çok şut çektiriyoruz.Defansı pskolijik olarak etkiliyo Furkan kalede olunca defans daha tedirgin,ve bu tedirginlik başarı getiriyor.Tezatlıktan beynim bulandı ama kaybedilen 6 puan var sırf hatalardan dolayı El-İnsaf kendine gel Play-Off'da yakma bizi  :rulet:

Burak

Dün maça giderken Midilli'de karşılaştığımız an itibariyle bence yedek kalecimiz olan şahsiyet

ngonge

Soner uzun zaman oynamamasına rağmen hazırdı, tebrik etmek lazım, yerinde çıkışlar yaptı ve soğukkanlıydı.

mehmet yılmaz

Haksız eleştiriler alan Soner için bu akşam ayrıca sevindim. Gol yemeden bitirdi bu zorlu maçı.

jean

hoca yaniltmadi beni soneri koydu dogru tercih bencede ins cikana kadar gol yemez

isa55

Ben de Soner'i bekliyordum. İyi oyunu ikinci maç için ayrı bir motivasyon olacaktır.

Mert

Gözünü seveyim kapat kaleni.2 maç kaldı sabret.

muzaffer4

2 pozisyonda super zamanlamayla cikti topu aldi  :ok

kumköylü ahmet

ilk macda superdi...insallah bugunde iyi olur..Sonerim Kocum Güveniyoruz sana...Ilk macda kale arkasinda tuna uzumcu ve serkan calikla birsey konusuyodu golden sonra meraak ettim onu dogrusu  ;)

yirmiuc

Bu gün gol yeme soner.  :_nazar

celebi