Samsunspor Store Logo Çalışması

Başlatan **KaR6**, 28 Temmuz 2012, 22:06:56

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Ürünlere konulacak logoyu da içeriyorsa haklısın abi. Ben store boyutuyla düşünmüştüm. :) store kelimesi biraz itici geliyor abi. Her tarafta store store :) arma ve tasarımları güzel abi.

AntZ

Desiqner

Mesela sadece tabela olarak değilde ürünlerin üzerindede düşünülmeli en basitinden :
http://www.samsunspor.biz/resim/images/basit.png

Jnr.Serkan

S&S CLUB yanınada iki tane polardaki şimşekten : )

AntZ

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 29 Temmuz 2012, 14:56:58
S&S CLUB yanınada iki tane polardaki şimşekten : )

Sloganıda hazır; Bize her yer Samsun  ;)

Serkan'ım canavarım malum takımdan başka örnek alınacak yer kalmadı mı?  :kanka:

berusa55

29 Temmuz 2012, 15:01:50 #50 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2012, 15:18:46 berusa55

Bu çalışmanın altına                               Samsunspor Kulübü Resmi Satış Mağazası                                              yazarsak

Ya da burdaki armamızı yukardaki orjinal armamızla değiştirirsek çok güzel iki çalışma olmuş olcak ve birinde karar kılınabilir. Zaten hemen hemen aynılar "a" harfinin karakteri dışında.

Emeklerinize sağlık.

Sercan

Kutsal Arma desek daha güzel olmaz mı?

AntZ

Alıntı yapılan: Sercan - 29 Temmuz 2012, 15:03:44
Kutsal Arma desek daha güzel olmaz mı?

Benim aklıma da "mabed" gelmişti ama tepki çekebilir bence bu tür kelimeler  ;) Biz yine aramızda öyle deriz  :)

SSKLA

(Bu şekil logoları yapılan ürünlerde de kullanılabilme ihtimali karşı yaptım)

AntZ

@Berkay

Eline sağlık. Bence ana hatlarıyla güzel ama tasarım ve çizimler üzerinde çalışmak lazım.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: AntZ - 29 Temmuz 2012, 15:15:00
@Berkay

Eline sağlık. Bence ana hatlarıyla güzel ama tasarım ve çizimler üzerinde çalışmak lazım.

düzeltcen daa o zaman  sayın antalyada güneş kum deniz üçgeninde dünyalığını yaşayan kişi..

AntZ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Temmuz 2012, 15:19:47

düzeltcen daa o zaman  sayın antalyada güneş kum deniz üçgeninde dünyalığını yaşayan kişi..

Sayın abim, sen iste o logoyu ağrı dağına çizeyim  :kanka:

south_london

ARMA çok iyi fikir. Daha net, sade, hedefe odaklı bir isim olamaz. Tebrikler

babasamsunlu

bende arma ismini beğendim.. kulağa çok hoş geliyor.

Ekrem

Alıntı yapılan: Desiqner - 29 Temmuz 2012, 13:56:51

AntZ .  Abi fikir gerçekten çok güzel   >l< . Senin fikrinden yola çıkılarak yapılan  bu çalışmada çok hoşuma gitti  >l< ellerinize sağlık