Samsunspor Store Logo Çalışması

Başlatan **KaR6**, 28 Temmuz 2012, 22:06:56

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Arkadaşlar bir süredir store konusundaki çalışmalarımız devam etmekteydi bildiğiniz üzere.. yavaş yavaş sonuna geliyoruz ancak storeumuz için bir görsel çalışmasına ihtiyac var.. marka olarak, tabelalarda standlarda kullanabilecegimiz bir görsel arıyoruz ve her zaman oldugu gibi yine sizlerin çalışmalarını kullanmak istiyoruz.. bu konuda çalışma yapabilecek tüm arkadaşlarımızın emeğine ihtiyaç var.. şimdiden teşekkür ediyoruz..

sosaka

İsim aynı mı kalacak ? Değişik calışma yapabilirmiyiz

King1965

Böyle birsey  yaptım .. Simdilik.. :-[

SSKLA

King1965

Ollivanders

Yapmış oldugumuz polarların arkasına koydugumuz 55 şimşek motifi olabilir. Samsunspor Store u S3 ( küp gibi ) yazabiliriz. Samsunspor 'un SS i ve Store in S i .

5trawberry

Bence store yerine Turkce ve güzel bi kelime bulunmaz mi ?

maraton

5trawberry

Ben sadece, ufak bir öneride bulundum. Ben bulamasamda parlak bir fikir sunacak kardeşimiz vardır diye. Store hem yabancı hem yaygin diye. Olumlu olumsuz katılan herkese saygi duyarm.

maraton

Yanlış anlaşılmasın önerilere acigiz zorunda değiliz değiştirebiliriz yeter ki siz biz guzel bisey bulun saygılar sevgiler bizden

Ayberk

Madem Türkçe olacak Samsunspor Dükkanı olsun :D store=tükkan :D

Ollivanders

Samsunspor S i , 55 in 5 i ni kullanarak bir kaç örnek buldum . Araştırmaya devam.

Bakican55

Samsun store açılınca benim şöyle bir fikrim var maçlara gelirken meşale showlar yapıyoruz samsun storeda satılsa meşaleler az olsa bile yinede bir katkı olur klube o kadar meşale yakıyoruz yıl içinde

Ayberk

Alıntı yapılan: kaan - 29 Temmuz 2012, 00:39:01
Store'u herkes kullanıyor.Dükkan Samsunspor ismini verip D&S tarzı bir kısaltma üzerinde çalışılabilir.Güzel olmasından çok ilginç ve tek olması ilgi çekecektir.

kulağa mantıklı geliyor, neden olmasın?