STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

bu maç böyle bitmemeliydi 3 puanı en çok hakettiğimiz bir maçtı biraysel hataların bencilliğin cezası ağır oldu.

Murat yıldırımı tanıyamaz olduk bu kadar bencil bu kadar topla oynamayı seven vede bu kadar formsuz takıma katkısının sıfır olduğu bir dönem olmamıştı muratta ısrarcı olmamak lazım adam kazanma gibi bir lüksümüz yok  her maç final dönüşü olamayan yoldayız.

yilmazselcuk55

Giderken En az 1 puan diyorduk aldık ama bence en önemli olan ikinci yarıda serdar'ın oyuna girmesiyle oynadığımız oyun ekigonun bencilliği olmasa belkide 3 puanı almıştık.Şimdi içerde  buyuk_sehir mutlaka yenmeliyiz.

HoliganSamSunLu

bundan sonra içeride maç kaybetme gbi bir şeyi aklımızdan dahi geçirmememiz gerek

cembaba

HoliganSamSunLu

helal olsun taraftara hafta içi olmasına rağmen güzel bir çıkarma yaptılar keşke 3 paunal dönebilselerdi.

Tufan

2. yarı oynadığımız istekli oyunla 3 puan almalıydık Ekigho bencillik yapmasa daha farklı olurdu. Petkoviç'in takıma katkısının sıfır olduğunu bu maçla görmüş olduk.

doðan

Alıntı yapılan: maraton - 24 Ocak 2012, 22:27:27
bu yenalın profesyonel futbolcu lisansına imza atılan kalemin mürekkebini üreten fabrikanın sahibinin küçük kızını s...m  :kafa: >:( :kafa:

başkaan coşmuşsun  :D

55.hakan

Sahada kafasını kaldırarak oynayan bir Gekas 2 Serdar Özkan vardı.Diğer bütün oyuncular yere bakarak ezbere oynuyorlar.Ya kaldırın şu kafanızı ne var yerde anlamıyorum.Basit oynayın şu oyunu.Serdar girince adam gibi pas yapmaya başladık.Serdar etrafı görerek oynadığı için ezbere yerine bilerek oynamaya başladık ve etkili olduk.Ekigho 1 saniye kafanı kaldırsaydın Gekas'ı görecektin.Kaldırın artık şu kafanızı.Toprağa gömerek oynamayın.

emre__ss

Alıntı yapılan: 55musa55 - 24 Ocak 2012, 22:54:33
Merhaba arkadaslar ilk defa bu kadar rahat bi aksam geciriyorum cünkü petko olsaydi simdi sülalesiyle akraba olmustum ama ilk defa geriden gelip 1 puan aldik bizim tüm eksigimiz kendine güven ve uzaktan sert ve hizli sut ceken bir forver neden burak caligi oynatmiyor bu hocalar masala zenke burak ve gekas tam 10 numara,ama yinede sevinelim kötü gidise dur dedikya bu daha baslangic herkeze iyi aksamlar Tek sevda yine SAMSUNSPOR

sülalesiyle akraba olmuştun ne demektir abi yaa ahahahahaha yarıldım yarıldım  ;D ;D ;D

emre__ss

Deplasmanda bir puan hiç yoktan iyidir bence (ulan bence yazdım bance geldi aklıma özledim mısır kafayı  :D ) evet kesinlikle 3 puanı kaçırdık ama artık iş işten geçti yapacak birşey yok.İnşallah belediye maçını alırız.sonra da fener maçına daha bir özgüvenle çıkarız.

Ayberk

ekigho kolayı yapıp pası versen, şimdi son haftaların yükselen ismi yine asistini yaptı diye gündem olacaktın; sen gittin o golü kaçırdın daha önceki kazmalıklarının üstüne bunu da eklemiş oldun, alay konusu oldun herkesin. La yeteneğin yok da aklın da mı yok?

Manisa'dan 1 puan fena değil ama anlam kazanması için mutlaka İBB'yi yenmeliyiz. 3 puan olsa harika olacaktı ama buna da şükür diyelim hele ilk yarıdaki oyundan sonra...

GurbetciFanatik

Ekighonun olayini simdi gördüm
Gekasi vermeyisini . al_sana

Siz sitede iyi kendinizi tutmuzsunuz ben o pozisyonu görseydim canli gene
100 % bugün siteden atilirdim. :kafa:

Kaya

Ahhh golü erken bulsaydık ahh  :kafa:

Yaş ortalaması en yüksek takım Manisa..Teknik kapasiteleri çok yüksek,pas trafikleri çok güzel ama işte yaşlı bir takım ve kondüsyon açısından sıkıntı yaşıyorlar..İkinci yarı aldık sazı elimize golü bir türlü erken bulamadık.Erken bulmuş olsaydık çok rahat kazanacağımız bir maçtı..Yazık oldu..

Takım ilk yarı Petkoviç sistemiyle oynayıp pısırık bir yapıdaydı.İkinci yarı futbolcularımız Petko'nun gittiğini anlamış olacaklar ki görmek istediğimiz Samsunspor'dan görüntüler sundular bizlere..Takımın güveni oynadığımız ikinci yarı ile bana göre geri gelmiştir.Şimdi gel belediyeee

erkutdem55

Demek neymiş Petko Efendi;

Samsunspor 90 dakika futbol oynayabiliyormuş.
İkinci yarı maç da çevirebiliyormuş.

GurbetciFanatik

LIg tv seyretdim demin ve bizim mactan sonra twittlere baktilar
bakin biri ne yazmis  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
:D :D :D  " Samsunsporda Hakan Arslan gün gectikce yeteneklerini sergiliyor" :D :D :D

ya bizlen ta.. geciyorlar yada ben bu futbolu bilmiyorum