STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Alıntı yapılan: Serpico - 24 Ocak 2012, 21:53:52
Abi şu ortasahaya transfer yapmayacak bunlar. Biz mi alıp getirsek ya. Bu kadarına da pes. Geçen sene küme düşmeye oynayan bir ortasaha oyuncusundan fayda bekliyoruz. :(

Hakan Süper Lig düzeyi için yeterli değil.Alternatif olarak kadroda tutulup eksik-sakat gibi durumlarda kadroda yer bulmalı .Yaşı genç ileride daha faydalı olur.Ahhh Hakan Bayraktar ahhh.O lazım işte.Murat Erdoğan'ı gördük bu akşam .Resmen tek başına silkeledi bizi...

Ollivanders

Abi H.bayraktar gibi adamı takımdan yollayan zihniyet ne düşünüyor da ortasaha adam almıyor ben anlayamıyorum. Selim Teber'in iyileşmesi bekleniyorsa daha buyuk bir hataya imza atıyorlar. Devre arası geçirmeyip , agır sakatlıktan çıkan bir ortasaha bizi ligte tutamaz. Bazı şeylerin görünmesi için daha ne kadar açık olması lazım. Ben anlayamıyorum , kavrayamıyorum.

Kodalak

samuray

herşeye rağmen bir puan son anlarda gelen bir puıan vede son dk.da kaçan 2 puan mı yanalım bilemiyorum kilk 20 dk neredeyse manisayı seyyredip durduk adamlar oynadı biz baktık o dak dan sonra biraz pas yapmaya ataklar geliştirmeye başladık hakan aslan bu takımın oyuncusu değil orta saha bi kişi eksik oynadı sanki onunla top kyesiyor ama bir türlü iyi top kullanamıyor ya rakibe ya dağlara taşlara ama önceki maçlarımıza petkolu dönemdeki maçlara baktığımızda kıyaslayınca burak hoca yı oynattığı futboldan dolayı alkışlıyorum bence hoca aramaya gerek yok en azından takımı tanıyor onunla devam edilmeli ilk 20 dk¥an sonra bilhassa ikinci yarı oynanan futboldan memnunum açıkçası ama serdarın kaçırdığı pozisyon ah ya bide şans bizden yana olsa ya dedirtecek cinstendi futbol oynamamız için petko şarlatanının gitmesi gerekiyormuş bizlertaraftarlar herkes bunu ilk devreden beri örüyordu ama bir türlü yöneticilerimiz başkan göremedi malesef neyse ibb maçını kesinlikle üç puanla kapatmamız gerekiyor

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: Serpico - 24 Ocak 2012, 21:23:34
Giden 2 puanı mı uzuleyim , yoksa aldıgım 1 puana mı sevineyim. Ben karar veremedim!

samsunluhakan

ilk defa geri düştügümüz bir maçtan puan aldık bu bile bir ilerlemedir petkoviç olsaydı puan alamazdık akakiyi forvete alırdı kesin ama takım benim hoşuma gitti güzel futbol oynadık ve herzamanki gibi çok beceriksizdik şansda yanımızda yoktu bir finkin olmaması bizi 3 puandan etti diyebiliriz gerçi ekingoda ordu maçında yaptıgı asisti yapsa yine kazanabilirdik manisa bizden çok zayıf bir takım gibi oynadı bence sene sonunda manisayla çekişebiliriz o yüzden bu maçı alsaydık iyiydi ama deplasmandan alınan puan herzaman iyidir bizim içerde hiç maç kaybetmememiz gerekiyor fener dahil 21 puan yaparsak ligde çok rahat kalırız kimse merak etmesin

Theofanis Gekas

maraton

bu yenalın profesyonel futbolcu lisansına imza atılan kalemin mürekkebini üreten fabrikanın sahibinin küçük kızını s...m  :kafa: >:( :kafa:

Desiqner

Alıntı yapılan: maraton - 24 Ocak 2012, 22:27:27
bu yenalın profesyonel futbolcu lisansına imza atılan kalemin mürekkebini üreten fabrikanın sahibinin küçük kızını s...m  :kafa: >:( :kafa:

maraton başgannn :D

maraton

anlztrk

Bundan sonra sol bekte hep Bahia'yı kullanıp, son önde de Uğur'u tercih ederek Yenal'dan kurtulmalıyız. Ya da daha kolayı, sol bek almalıyız, ama onu yapmıyoruz.

Turuncu

Ekighooo dingilinin yüzünden gitti 3 puan  :kafa: >:(

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 23 Ocak 2012, 21:05:32
1-1 diyor içimden bir his

Şu sıra playstation'da bile oynamadan maç sonuçlarını tahmin ediyorum,yıllardır tutmayan iddia'yı tutturuyorum.Bu maçında skorunu bilmişim hayırdır inşallah : )

55musa55

Merhaba arkadaslar ilk defa bu kadar rahat bi aksam geciriyorum cünkü petko olsaydi simdi sülalesiyle akraba olmustum ama ilk defa geriden gelip 1 puan aldik bizim tüm eksigimiz kendine güven ve uzaktan sert ve hizli sut ceken bir forver neden burak caligi oynatmiyor bu hocalar masala zenke burak ve gekas tam 10 numara,ama yinede sevinelim kötü gidise dur dedikya bu daha baslangic herkeze iyi aksamlar Tek sevda yine SAMSUNSPOR