STSL 2011-2012/ 10.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Ankaragücü

Başlatan AhmetDenizci, 29 Ekim 2011, 21:39:20

« önceki - sonraki »

furkan5534

05 Kasım 2011, 08:42:48 #495 Son düzenlenme: 05 Kasım 2011, 08:48:25 furkan5534
geldiğimiz gibi gideriz oluyor bu!!  >:( :kafa: onlar sımdı oh para cepte araba altında su elektrık kıra fatura dusunmuyorlar.mac bıter sonrakı maca bakarlar sezon bıter takım kume duser onlar baska takıma gıderler kaldıgı yerden devam ederler.. bu taraftarı dusunen yok tabı neden dusunsun.. fatura parasıyla maca gıdenler.. okulu asıp maca gıdenler.. işe hastayım gıdıp maca gıdenler.. 1 hafta mutlu huzurlu olalım Allah aşkına ya 1 hafta be!!!!!! hayatımızı etkılıyorsunuz ! :kafa:

birde yemin ediyorum sokakta bagara bagara sabahtan aksama kadar SAMSUNSPOR marşları söyledik tezaruhat yaptık kendı kendımıze.hıc durdumadık 3 kardes.bize futboldan sogutmayın.ınsanların asansör takımsınız geldıgınız gıbı dusersınız demesınden ve mac bızım olsun 1 olsun dedıgımde gene yenemezsınız demesınden ezılmekten travzonluların artıslık yapmasından sıkıldm! bu herıfler boyle oynadıkca bızde kımseye cevabını veremez olduk haklı olarak.yeter artık vallahı bıllahı yeter.bankasya takımımızı koysaydık hıc transfer yapmasaydık wallahı bıllahı 17. degıl daha guzel yerde olurduk YAZIK YAZIK YAZIK YAZIK YAZIK.. Piskoloji kalmadı

twitter

hoca falan hak getirede
bu kazım ne büyük bir fiyaskodur abicim ya
adamda gram yönetici tipi yok para için geldi diyorduk
milletin ağız kokusunu çektik güvenlik elemanı alacağız taraftar girmesin
oyuncu alacağız paranın hesabını yaptı tabii çok iyi transfer yapcak ya araştırarak
lazar, ekigho aldık ala ala maşallah hepsi wonderkid

FaTiH_HaN

Tek bir suçlu aramak yanlış suçun büyük bir bölümü petkoviçe ait 2-0 dan sonra ziya doğanın hamlelerine karşılık petkoviçte bir şeyler yapmalıydı ama şu bir gerçekki taraftar petkoviçin elini ayağını bağladı, maç 2-0 ken bance yuhalanıp, zenke diye bağırmanın mantığı nedir çözemedim, bance mental olarak bitti artık bu yuhalamalardan dolayı, adam topa vurmaya korkuyor, öz güveni yerinde bir bance bu maç hat trick yapardı, ayrıca bancenin yuhalanmasından sonra zenke bance ye gol attırmaya çalıştı kendi atabileceği pozisyonlarda onlarda kaçtı, hoca kimi çıkarsın? yorulan zenkeyi çıkarsa taraftar zenke diye bağıracak banceye sövecek, banceyi çıkarsa adamı taraftarın önüne yem olarak atmış olacak bance hepten kaybedilecek, gitti muratla, lazarı çıkardı he doğrumu değil ama taraftarın yaptığı da doğru değil maç zaten 2-0 her pozisyonda zenke, bance diye bağırıp oyuncuları baskı altına sokmaya ne gerek var, bırakalım artık isimleri, şahısları maç 2-0 ya bitmiş artık oooffff gitti yine puanlar  :kafa:

özkan

Maçtan sonra hala yüzleri gülebilen tahsinle cahit kaya size gelsin  al_sana

Ekrem

Abi yapmayin Allah askina o adam gol falan atamazzzzzz

özkan

Geçen sene devre arasında yapılan beyin ameliyatının aynısı yapılmalı,ortamı bozan adamalrı bir bir ayıklamaları lazım..En az 7 giden 5 gelen ..Buda borca dahada borç demek,allah göstermesin düşersek bittiğimizin resmidir.Çok çok büyük borçlara girdik neremize güvendiysek sezon başında !

fat55

cahitle tahsinin derdi başka bize derdi samsunspor olan yönetici lazım.bir de pal lazarı niye oyuna soktun niye aldın?anıl dilaverin yerine ekigho yu sok oyuna.bu kadar aptalca oyuncu değişikliği olmaz.şunu da söyliyim.petkoviçin çevirilerini serdar dayat mı ne bir arkadaş dedi acayip farklı çeviriyor.bu takımın başına acilen hikmet karaman getirilmeli bence.yönetim gitmeyeceğine göre.bir de maç bitmeden takıma tepki ne kadar doğru.akşam ligtv de yorumcu taraftarların bance ike zenke arasında ayrım yaptığını aralarında çok kalite farkı olmadığını  bunun takımı böleceğini söyledi.bence doğru.90 +5 destek sonra ne yaparsak yapalım.

GökhanÇağlar

yazıklar olsun,bayramı zehir ettiler...
Anıl'ı çıkartıp futbol özürlü Lazar'ı almak ne demek.
maç 2-2 olmuş kazma Mustafa Sarp ı oyuna alıyorsun.
Bance nin dokunulmazlıgımı var 90 dk katlanıyorsun.
yapman gereken şuydu Petkoviç, maç 2-0 ken Bance ve Anıl ı çıkarıp Ekigho ve Dilaver i alacaktın.
topu rakibe vermeyip belki yine gol bulup maçı çok rahat bitirecektin.
sen bu işin erbabısın ama belli ki bizim kadar bilmiyorsun bu işi.
açıklamalarına bakılırsa bu adam gitmez,Allah yardımcımız olsun.
istanbul yalakaları için hava hoş da bizlere Allah sabır versin...

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: özkan - 05 Kasım 2011, 10:46:35
Geçen sene devre arasında yapılan beyin ameliyatının aynısı yapılmalı,ortamı bozan adamalrı bir bir ayıklamaları lazım..En az 7 giden 5 gelen ..Buda borca dahada borç demek,allah göstermesin düşersek bittiğimizin resmidir.Çok çok büyük borçlara girdik neremize güvendiysek sezon başında !

Dediklerin dogru herkes DEVRE ARASI diyor ama , sorun o zamana kadar bu takim kac puan toplar.
Düsünsenize bi devre arasina kadar 15nciyle aramiz 6 veye 8 puan olursa ne olcak.
Ilk 3 haftaki fikstürmüzde belli zaten.

Lusage

Ankara 3'ü atsın gol diye bağıracağım diyenlerin allah belasını versin. Allahtan yemedik yoksa çok kötü dalacaktim birisine..

fat55

öyle bir taraftarımız var ki şampiyonlar liginde son sırada olsak maça gelmeyecek.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Lusage - 05 Kasım 2011, 11:44:57
Ankara 3'ü atsın gol diye bağıracağım diyenlerin allah belasını versin. Allahtan yemedik yoksa çok kötü dalacaktim birisine..

Bunu stadtami dediler forumda mi Lusage ?

Bu nasil bir taraftarlik , o zaman yani düssek takimi desteklemicekler.
Gerci öyleleri desteklemesi daha iyi olur zaten.

Lusage

Forumda bunu diyecek çapsız insanlar olmaz. Forum'un ruhu bunu kabul etmez.

Stadda arkamda genç çok bilmiş bir delikanlı sallayıp duruyordu. Zor dayandım. Ağzını burnunu kıracaktim..

saim55

En fazla üzüldüğüm nokta, elimizde olanların kıymeti bilinmiyor. Dün akşam haybeye gitti 3 puan. Sen tribünde değil saha kenarındasın kimin çıkması gerektiğini bizden iyi bilmen lazım. Ama ben senden iyi biliyorsam burada bir sıkıntı var. Sen adam gibi bir hoca değilsin. Ve hala suçu üstüne almıyorsun. Bu ne rezillik arkadaş. Şu kadro ile şu an ilk 10'da olmamız gerekirdi en kötü.

Burada başından beri en büyük yanlış yönetimde. Zaten yeni kurulan bir takımız sen ne diye gidip yabancı hoca getiriyorsun. Al işte oyuna müdehaleden aciz zavallı bir adam var kenarda

kumköylü ahmet