Teknik Sorumlu | Tarkan Demirhan

Başlatan AntZ, 17 Eylül 2011, 12:41:20

« önceki - sonraki »

Sioux

Ne dedi acaba, nasıl bir küfürmüş?
Bu kadar cezaya hakemin anasına,avradına sövmeyi de geçip icraat yapmış olması lazım.
Ayıptır la..

feveran

dun akşamki ordu kupa maçında yanımdaydı kapşon gymş tanınmamak için galiba 60 gün ceza almş itiraz etcekmş ss.bizden bahsettım kendisine sizin için güzel yorumlar var dıye hepınızı tek tek teşekkür etti sağolsunlar dedi ..

berusa55

Cezası tahkimde indirilmemiş...

1. E.2012/9

Samsunspor Kulübü idarecisi Tarkan Demirhan'ın kendisi ile ilgili PFDK'nın 06.01.2012 tarihli ve E. 2011-2012/607, K.2011-2012/718 sayılı kararına karşı yapmış olduğu itiraza ilişkin E.2012/9 numaraya kayıtlı dosyada duruşma açıldı, itirazın süresinde olduğu ve gerekli harcın yatırıldığı görüldü. Müsabaka görüntülerinin bulunduğu CD izlendi. Görüntülerde müsabaka görevlilerinin raporlarında yazılı belirlemelerin aksini ispatlayan herhangi bir hususa rastlanamaması karşısında PFDK tarafından Samsunspor Kulübü idarecisi Tarkan Demirhan'a müsabaka hakemine yönelik kişilik haklarına saldırı niteliğindeki sözleri nedeniyle FDT'nin 43/1-b maddesi verilen 60 gün hak mahrumiyeti ve 20.000-TL para cezasına yapılan itirazın reddine, PFDK kararının oybirliğiyle onanmasına (2012/10 K.);

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=247&ftxtID=14319

Theofanis Gekas

tam ben kopyalayıp yapıştırcaktım sen benden hızlı çıktın :D üçkağıtçı tff nin üçkağıtçı tahkim kurulu

GurbetciFanatik

Adamin adi Fatih terim ,Mustafa denizli , Q7 Alex Emre Elemander degilki tahkim cezayi indirsin.
Böyle Samsunsporlulari 60 bin Tl cezayla  susdurabilirmisiniz eyyy TFF

burakbas

fb maçında yanımda tribünde oturuyordu... maç öncesi falan muhabbetten sonra maç başladıktan sonra yerinde duramadı. tam fanatik...

ve 3. golden sonra ağladı. Keşke öyle SAMSUNSPOR lu olabilsem...  :( :( :(

Jnr.Serkan

Alt yapıda hocamdı,bize topları verir 5e 2 yapın derdi köşede bir yere oturup telefonla uğraşırdı : )

Sercan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 04 Şubat 2012, 13:41:36
Alt yapıda hocamdı,bize topları verir 5e 2 yapın derdi köşede bir yere oturup telefonla uğraşırdı : )

demek ki petkoviç'ten iyi hocaymış :)

ondestan_11

tarkan hoca adam gibi adam.. orta okul ve lisede beden eğitimi öğretmenimdi... başarılarının devamını diliyorum..

mehmet yılmaz

BJK maçının bitiş düdüğü ve işte bir profesyonelin değil samsunlunun sevinç gözyaşları  >l< >l< >l< >l<

lucarelli

Biz bir yerlere geleceksek böyle adamlarla geleceğiz. Samsunpor için gerçek gözyaşı dökenlerle.

FaTiH_HaN

Müthiş bir kare helal olsun Mesut Hocaya ve teknik ekibe, amatör ruhla çok profesyönel işlere imza atıyorlar, bu görüntü herşeyi özetliyor. Ben şimdiden seneye kuracağımız takımın ve yakalayacağımız başarıların hayalini kuruyorum.

kumköylü ahmet

bende carsambaliyim helal olsun samsun hep birdir carsamba veya baska yer memeleket samsun olsunda

özkan

Son yıllarda klüoteki nadir samsunlulardan birisi has samsunsporludur helal olsun,o göz yaşları seviç gözyaşları helal gözyaşları hocam.

sosaka

Kulübümüzün Genel Koordinatörü Sayın Tarkan Demirhan, Samsunspor Profesyonel Futbol A Takımımızın başına Teknik Sorumlu olarak getirilmiştir.

Spor Toto Kupası maçlarının bitimine kadar bu görevde bulunacak olan Tarkan Demirhan'ın yardımcı Antrenörlüğünü Sayın Kenan Yelek ile Sayın Kasım Çıkla, Kaleci Antrenörlüğünü de  Sayın Yunus Şenocak yapacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur

http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=253