Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

edmontdante

Ananı avradını Yalan Rüzgarına bak.Maçtan önceki toplantıda hocaya güvenleri tammış.Size başka hiç bir şey demiyorum.Sadece "Yalancının ......."

sadece55

Galip Baba artık ipleri iyice eline aldı demektir bu...Bu kadar destek varken çıkalım da kurtulalım artık

cembaba

Alıntı yapılan: edmontdante - 14 Aralık 2010, 00:57:03
Ananı avradını Yalan Rüzgarına bak.Maçtan önceki toplantıda hocaya güvenleri tammış.Size başka hiç bir şey demiyorum.Sadece "Yalancının ......."

Başka bir isim düşünmedilerse Şerefsizim!

Kaya

Alıntı yapılan: edmontdante - 14 Aralık 2010, 00:57:03

"Yalancının ......."

maviay55

AlıntıHoca dediğin...

Hoca dediğin sözünün arkasında olacak arkadaş.. Gerçekte niyeti neyse onu yapacak. Yani dürüst olacak. Laflarını evirip çevirmeyecek ama aklını da sadece bunlarla yormayacak. Diyaloğu çok iyi olacak.

Hoca dediğin, futbolcusu arkadan bir şey söylediğinde, futbolcusunu karşısına alıp problemi çözecek. Futbolcusuna kin güdüp onu bitirmeyecek.
Yeri geldiğinde futbolcusunun ailevi sorunlarını da dinleyecek. Bazen yeri gelecek dışarıda beraber arkadaş gezecek futbolcusuyla..
Hoca dediğin doğru olacak. Kimseye yalan söylemeyecek. Kimsenin hakkını da yemeyecek.
Hoca dediğin, en yumuşak kalpli olmasını da bilecek, zamanı geldiğinde sert olmasını da... Seni öyle tutacak ki arkadaş sende onu bırakmak istemeyeceksin.
Hoca dediğin, zeki olacak. Maçı iyi okuyacak, oyuncu değişikliklerini terinde yerinde ve zamanında yapacak.
Hoca dediğin, değerlerini bir anlık hevesler uğruna terk etmeyecek. Paranın şehvetine kapılarak sadece kendini düşünmeyecek.
Hoca dediğin, sözüne güvenilir olacak. Bileceksin ki konuşulanlar kapıdan dışarı çıkmayacak. Bir nevi sırdaşın olacak. Arkadaş.
Hoca dediğin, hem futbolcusuna, hem yöneticisine, hem de personeline saygı duyacak ki karşılığın da sevgi görecek.
Hoca dediğin, istifa ediyorum dediğinde sözünün eri olacak. Sözlerinin  arkasında " Adam gibi,, duracak.
Güven tazelemek için bu kelimeyi kullanmayacak.
Hoca dediğin, yenildiği maç sonrasında da " İstifa ediyorum ,, demesini bilecek arkadaş..
Velhasıl hoca dediğin, sözde değil özde " Adam gibi Adam ,, olacak arkadaş.
Eğer böyle birisi varsa bu hocaya " Şapka çıkarılır,, demesini bileceksin arkadaş. AMA NEREDEE...

NOT: Gelecek yazımdan eski yöneticilerin yaptığı yolsuzlukları ve dönen dolapları sizler ile paylaşacağım. Okuyunca şok olacaksınız!. Görüşmek dileği ile.

celilin köşe yazısı.. bakalım neler açıklayacakmış >l< >l<

erkutdem55

Mourinho'nun Chelsea'de oynarken futbolcusunun ameliyatına girmesi geldi aklıma.(Ballackdı galiba)

Chelsea bütün kupaları topladı zamanında,şimdiki hali ortada.

doðan

Hoca dediğin...

Hoca dediğin sözünün arkasında olacak arkadaş.. Gerçekte niyeti neyse onu yapacak. Yani dürüst olacak. Laflarını evirip çevirmeyecek ama aklını da sadece bunlarla yormayacak. Diyaloğu çok iyi olacak.

Hoca dediğin, futbolcusu arkadan bir şey söylediğinde, futbolcusunu karşısına alıp problemi çözecek. Futbolcusuna kin güdüp onu bitirmeyecek.
Yeri geldiğinde futbolcusunun ailevi sorunlarını da dinleyecek. Bazen yeri gelecek dışarıda beraber arkadaş gezecek futbolcusuyla..
Hoca dediğin doğru olacak. Kimseye yalan söylemeyecek. Kimsenin hakkını da yemeyecek.
Hoca dediğin, en yumuşak kalpli olmasını da bilecek, zamanı geldiğinde sert olmasını da... Seni öyle tutacak ki arkadaş sende onu bırakmak istemeyeceksin.
Hoca dediğin, zeki olacak. Maçı iyi okuyacak, oyuncu değişikliklerini terinde yerinde ve zamanında yapacak.
Hoca dediğin, değerlerini bir anlık hevesler uğruna terk etmeyecek. Paranın şehvetine kapılarak sadece kendini düşünmeyecek.
Hoca dediğin, sözüne güvenilir olacak. Bileceksin ki konuşulanlar kapıdan dışarı çıkmayacak. Bir nevi sırdaşın olacak. Arkadaş.
Hoca dediğin, hem futbolcusuna, hem yöneticisine, hem de personeline saygı duyacak ki karşılığın da sevgi görecek.
Hoca dediğin, istifa ediyorum dediğinde sözünün eri olacak. Sözlerinin  arkasında " Adam gibi,, duracak.
Güven tazelemek için bu kelimeyi kullanmayacak.
Hoca dediğin, yenildiği maç sonrasında da " İstifa ediyorum ,, demesini bilecek arkadaş..
Velhasıl hoca dediğin, sözde değil özde " Adam gibi Adam ,, olacak arkadaş.
Eğer böyle birisi varsa bu hocaya " Şapka çıkarılır,, demesini bileceksin arkadaş. AMA NEREDEE...

NOT: Gelecek yazımdan eski yöneticilerin yaptığı yolsuzlukları ve dönen dolapları sizler ile paylaşacağım. Okuyunca şok olacaksınız!. Görüşmek dileği ile.

hadi bakalım Celil , söyle söyleyeceklerini ...
dikkat et ama istenmeyen adam olmak var ucunda ...

Ollivanders

KareAs55

Abi birtane özellik bile yok bu  hüsoda  :)   en önemlisi adam olucak adam...

Mustee13

Camia içinden çıkan insanların camia içinde kalması çok iyi. Gerek faal futbol yaşantısına devam ederek, gerekse de medya da yorumculuk-yazarlık yaparak Samsunspor'a hizmet etmeleri güzel bir olay. Celil de medyaya geçmeyi tercih etmiş. Başarılı olur umarım. Diğer eski futbolcularımızın da bir şekilde bu camia içinde kalmaları gerekir.

celebi

Kaya

Celil bir gün başkan olacağım demişti.Camiadan kopmadığına göre demekki bu düşüncesi hala devam ediyor.İki yazısını okudum ikiside baştan sona gerçekleri yansıtan bir taraftar gözüyle kaleme alınmış yazılar.Umarım bu şekilde yazmaya devam eder. >l<

maviay55

AlıntıHerkesin bir stratejisi vardır

Samsunspor' da olağan olarak yapılan haftalık basını bilgilendirme toplantısı bu gün Nuri Asan Tesislerinde yapıldı.

Saat 17:00'de gerçekleşen toplantıya Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ve Teknik Direktör Hüseyin Kalpar katıldı.
Basın Sözcüsü Haluk Tan'ın açılış konuşmasından sonra Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır Çaykur Rizespor maçına Cumartesi sabah karayolu ile gidileceğini ve devre arası kamp programını açıkladıktan sonra söz alan Teknik direktör Hüseyin Kalpar, "İnişli çıkışlı haftalar geçiriyoruz. Kötü oynayıp kaybettiğimiz Güngören Belediyespor maçından bir hafta sonra iyi oynayıp net bir skor ile Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını kazandık. İyi oyun ile üç puanı alan Samsunspor'lu futbolcuları kutluyorum. Tüm maçlarımız inşallah böyle geçer. Tüm çalışmalarımızda bu doğrultuda. Ben hep haftalık düşünüyorum. Şimdi Çaykur Rizespor maçını nasıl kazanırız onun düşüncesi ve  çalışması içerisindeyiz. Bu hafta ligde ilk dört sırada yer alan takımlar bir birleri ile maç ediyor. Bu açıdan çok çok önemli bir hafta. Bu haftayı iyi bir netice ile kapatan takımlar büyük avantaj elde edecek. Bizde Çaykur Rizespor maçında iyi bir sonuç almak için mücadele edeceğiz.İyi mücadele eden takımlar, iyi bir ekip olan takımlar hep kazanan taraf olmuştur. Bizim takımımız da iyi bir takım olmuştur. Bu hafta her iki takım içinde kolay olmayacak olan karşılaşma bizi bekliyor. Ç.Rizespor evinde hiç maç kaybetmemiş. İyi bir maç olacak. Hak eden kazansın diyorum. İnşallah hak eden taraf biz oluruz.  Ligler bittikten sonra önümüzde bir çalışma dönemi olacak. Tabi ki bu çalışma döneminde Samsunspor'un menfaati doğrultusunda gereken yapılacaktır. Ben yönetim kurulumuzu kutluyorum. Şu ana kadar futbolcularımıza hiçbir sıkıntı yaşatmadılar. Özellikle de ekonomik sıkıntı yaşatmadılar. Şu anda ligde dördüncü sıradaysak bu yönetim kurulunun başarısından dolayıdır. Sezonun ikinci yarısı daha zor geçecektir. Hava şartları ve takımların hedefleri bu zorlukta belirleyici olacaktır. Güçlü olan ve ayakta kalan takımlar başarılı olacaktır" dedi.
Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'a Gaziantep Belediyespor maçından sonra verdiğiniz istifa kararından vaz geçmeniz karşılığında size ne gibi güvence verildi sorusuna, "Ben istifa edeceğimi maçtan önceki gün Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt beye söyledim. Maçın skoru ile ilgisi yok. Bazı sıkıntılar vardı. Daha sonra başkanım ile ve bazı arkadaşlar ile görüşerek görevime devam etme kararı aldım" dedi.

Peki bu sıkıntılar Güngören Belediyespor maçı sonrası yok mu idi neden o zaman istifa etmediniz sorusuna Kalpar, " Ben teknik bir adamım. Sizlerde takdir edersiniz ki herkesin bir stratejisi  vardır" dedi.

stratejine sokuyum mourinho kesildin başımıza  >:( >:(

55.hakan

Helal olsun muhabirlere 2 haftadır tam da bizim düşündüğümüz soruları korkmadan soruyorlar.Sorulara strateji deyip geçiştirmiş Kalpar açıklayamamış o da.

Ollivanders

Strateji ugruna Samsunsporu yiyeceksin . Odun kafalı. Senin amacın Samsunsporun iyiligini saglamak degil. Kazanacagın parayı guvence altına almak. PArdon ama ben bu Herkesin stratejisi vardır sozunden bunu anlıyorum