12- Emre İncemollaoğlu (25.04.2011'de vefat etti)

Başlatan berusa55, 03 Ağustos 2010, 01:44:10

« önceki - sonraki »

brigand

bende anlayamıyorum. birileri piyasa yapacak diye bu şehrin öz çocukları eriyip gidiyor.

**KaR6**

beşnumara ve gökhan özkan sevdası.. o çocuk 5 dk oynayamaz a takımda eğer izlediğim çocuksa :o

fatih55ankara

bunlar a verilen şans hakan akman ı kazanmak için verilseydi şim banko oynardı.ben iddaa ediyorum.hakan ı 2 sene sonra almak isteyeceğiz ama alamıcaz.

Burak

hakan akmandan birşey olmaz olacaksa urfa da gol kralı olsun gelsin görelim

samsunmania

5 dakikalık değerlendirme olmaz ama çok ağır gibime geldi. Bitirici vuruşunu oynanan oyundan dolayı göremedik ama bize uymaz gibime geliyor. İnşallah yanılırım.

ahmetsefa55

çok beğendım, umarım bozmaz ve kendını gelıstırır.hatta boyle oynarsa ve hoca da guvenırse savas-zenke ıkılısının yerıne cenk-emre ıkılıs de denenebılır  ;)

Kaya

Karşıyaka maçında oyuna girdiğinde iyi oynadığı haberlerini almıştık,Denizli maçında da az bir süre almasına rağmen Cenk'in kafa vuruşu gol olsa asist ile bitirecekti geceyi.Savaş gibi bir saygısızla yola devam etmektense bu gençle devam edebiliriz..

cem 55

antep belediye kupa maçında anılla birlikte begendigim 2 adamdan biriydi bi kere fizigi çok iyi ve bütün hava toplarına hakim mücadelesi de üst seviyede ben bu çocuktan umutluyum boş adam degil üstüne kata kata giderse iyi bi forvet kazanırız

SerhaT55

emreyi denizli maçında son 5 dk izledim cenkle iyi anlaşmı gibiydi.
cenk iyi pasla ortalar çıkardıydı savaş becilliğe devam ederse emre yer savaşı :) :) :)

gkhn

Diri bir oyuncu bence daha çok şans verilemli...

Fecr_55

Ayni fikirdeyim, topla da rakiple de güzel oynuyor..

oguz_5528

Aklıma yeni bir turgut mu sorusu geliyor ?

Recep

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 28 Kasım 2010, 23:52:44
Aklıma yeni bir turgut mu sorusu geliyor ?
Allah yazdıysa bozsun

Burak

Ben beğenmedim bütün takıma çalım atabileceğini sanıyor nedense ?

oguz_5528

Gönül ister ki Turgut'tan daha iyi olsun ama iyi bir görüntü verdi az da olsa