İçimizdeki Malatyalılar

Başlatan esedullah, 22 Temmuz 2010, 21:39:36

« önceki - sonraki »

esedullah

22 Temmuz 2010, 21:39:36 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2010, 21:15:10 Ant55
Samsun Karadenizin en büyük şehiri olmasına rağmen birinci ligde olmamasının sebebi ne hiç düşündünüz mü?Hepimiz düşünmüştür ve kendimize göre sonuçlar çıkarmışızdır.Ama bence samsunsporun şu anda bu halde olmasının tek sebebi kulübü sahiplencek birilerini olmaması.
   Galip Öztürk..Taraftarın çok sevdiği Galip Öztürk örneği mesela.Samsunsporun başına geçmesi için külübün amatör kümeye düşmesini mi bekliyor.
Turgut Tüfenk...Bir zamanlar Samsunsporumuza destek çıkan maçlarına gelen kulübe başkan olacağı düşünülen Turgut Tüfenk nerde şimdi.
Cemal Yeşilyurt... Her sezan başında kulübe 1 trilyon veren CEmal Yeşilyurt nerde şimdi.

İsmail Uyanık...Samsunsporumuzun efsane başkanı İsmail Uyanık Samsuna ne zamandır.Uğramıyor acaba

Adnan Ölmez...Samsunsporumuza başkan olduktan sonra kendini tanıtan Adanan Ölmez.Acaba şu anda Samsunspor stadın yerini hatırlayomudur.

YUSUF ZİYA YILMAZ ...Samsun Büyükşehir belediye başkanı.Samsunun   heryerine park yapan bu insan bu şehirde SAmsunspor gibi bir takımın olduğu hatırlıyor mu acaba  

Asıl suçlu kim kim bu takımın sahipsiz  kalmasını istiyor kim kim kim...      

babasamsunlu

ben  8) 8) 8) 8)
aramızda kalsın ama bu başlığı siler bu faşist site yönetimi :D :D
kahrolsun yönetim , yaşasın aklına eseni yapmak özgürlüğü :D :D

esedullah

yönetim silse bile herkes biliyo zaten bunları :D:D

sadece55

o zaman ne gerek var konuşup can sıkmaya

emre

kardeşim malatyalılarla ne alıp veremediğiniz var!!..  :)

celebi

biri bana seslendi galiba itiraf ediyorum ben malatyalı çelebi

kalptenþimþek

Büyüklüğün, düşmanının büyüklüğü kadardır..
Bence çok uzadı bu malatya takıntısı..

beşnumara

malatyayla önümüzdeki yıllarda inşaallah yine karşılaşırız ama bu sefer deplasman transfer yasağı kalksın isterim.Fazla uzatmaya da gerek yok.
Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 23 Temmuz 2010, 00:11:10
Büyüklüğün, düşmanının büyüklüğü kadardır..
Bence çok uzadı bu malatya takıntısı..

eLLis

Aynen valla ne malatyaymış bursa şampiyon oldu eskişehir lige alıştı transfer yapıyor ankaragücü yıldız getiriyor biz anca malatyada malatya bizim klasımız değil bu takım

erkutdem55

Ben de katılıyorum.Benim bildiğim Samsunsporun ezeli düşmanı Travzanspordur.Biz öyle büyüdük.Her maç kavga çıkardı,Travzanı yenince şampiyon olduk sanırdık.Malatya kim oluyo da benim düşmanım olacak.

kaptan 55

artık bırakın şu malatyayı adamların ismi bile değişti bizim ezeli rakibimiz yıllardır belli?herkes çıtayı düşürdü  biz bari düşürmeyelim.

veis

ya bide biz malatyayı böyle bildikce adamlar kendilerini nimetden sayıyor.

since1965

Bunlara neden olan tek etken TARAFTARDIR.Herhangi bir duruşu olmayan Samsunsporun menfaatlerini kendş menfaatlerinde sonra görenlerin eseridir.Hak edene hak eden tepkiyi vermezsek bundan daha beter olaylar ile karşılacagız.

Burak

2000 li yıllarda kurulmuş bir takımla rekabet mi ? ne münasebet

kabacevizli55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 23 Temmuz 2010, 09:05:05
Ben de katılıyorum.Benim bildiğim Samsunsporun ezeli düşmanı Travzanspordur.Biz öyle büyüdük.Her maç kavga çıkardı,Travzanı yenince şampiyon olduk sanırdık.Malatya kim oluyo da benim düşmanım olacak.
onlrın rakibi 0 15 yaş  arası elazığ biz onlara göre 2gömlek büyüğüz