İddia Ediyorum

Başlatan YaşarDoğu, 01 Temmuz 2010, 16:31:17

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

AlıntıBu yönetimin dünya umurunda değil. Sen ne yazarsan yaz arkadaş, onlara ninni ya da hikaye. Çünkü kendilerinin kimseye hesap vermek gibi bir zorunluluk içinde olduklarını düşünmüyorlar.
Bana göre haklılar da. Bu şehirde onlardan hesap soran mı var? Başka deyişle Samsunspor'un sahibi mi var?
       Bir buçuk aydır yazıyorum. Bu yönetim, kulübün geçen sezon ve son olarak Turgut Doğan Şahin transferi sonrası kimin ne kadar alacağı ya da vereceği olduğunu içeren bir ekonomik tabloyu kamuoyuna açıklasın diye.
Yöneticilere sorarsanız "Hazırlanıyor" diyorlar.
Ben de merakla bekliyorum. Sanırım benden başka da merak eden yok gibi bir şey.
Dedim ya, bu zamana kadar bu şehirde kime hesap soruldu ki?
         Gelelim yapılamayan transferlere...
Bakın, her zaman olduğu gibi ben şimdiden söylüyorum. Bu yönetim hazır hesapları kendi kafasına göre kapatmışken, "Transfer için gereken parayı bulamadık" ya da "Bize destek verilmiyor" bahanesi ile olağanüstü kongreye gitme kararını her an alabilir.
        Çünkü Samsunspor'un elindeki futbolcu kadrosu, özellikle bu yönetim zamanında takımdan ayrılanlarla bana göre yüzde 50 denecek ölçüde güç kaybetti.
        Bunu yönetim de görüyor ve biliyor.
        Samsunspor şu hali ile ligde uzak ara küme düşer. Demek istediğim yönetim transfer yapamazsa, lig başlamadan iddia ediyorum bir şekilde bırakıp kaçar.

Ercüment Gül

Ercmünet Gül ün yazdıklarını biz bunlar oldu olası söylüyorduk , Ercüment Gül kendi git -gel'lerinden sonra anlamış malın cinsini...

babasamsunlu

la sanki kendisi söylüyor sadece..Buda bi acayip adam..Bizde söylüyoruz aylardan beri..Hatta geçen senden beri kongre yapılmasını söylüyorduk..zor bela sezon ortasından kongre yaptılar..
Ercümen sen git kumda oyna yavrum... 8) 8) 8)

Akyol

LisandroLopez

Lig başlayacak bu yazıyı yazmak anca mı geldi aklına Ercüment Gül ????

samsunmania

02 Temmuz 2010, 01:09:10 #4 Son düzenlenme: 02 Temmuz 2010, 01:22:28 samsunmania55
Bu yorumlarının yanında dişe tırnağa dokunan bir icraatını da görsek daha iyi olur. Medyadaki gücünü biraz daha Samsunspor için kullanmalı. Yoksa siyaha siyah demek iş değil. Bizim göremediklerimizi aktarması lazım ki amaca hizmet etsin fikirleri.