Samsunspor.biz Polar

Başlatan **KaR6**, 31 Ağustos 2009, 17:31:11

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 31 Ağustos 2009, 18:07:11
Mustafa hangi renk ağırlıklı olacak...

Kırmızı üzerine Siyah ağırlıklı bir çalışma bekliyoruz :)

maraton

e samsuni pembe olcak diye seviniyordu  ;D

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ağustos 2009, 18:08:39
Kırmızı üzerine Siyah ağırlıklı bir çalışma bekliyoruz :)

Hadi bakalım hayırlısı.Almayan terbiyesiz :P :P

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ağustos 2009, 18:05:19

başka yapacak talipli varsa ben seve seve görevi tevdii etmeye hazırım, gerçi bana nasıl kaldıgını da anlamadım ya, neyse..
:D

Bırakın bu Hakkı Tomaç ayaklarını Sn. Kar.; hukuçu damarınız var zaten.

Belediye beni destekleyecek derken düşünecektiniz bunları.
Ayrıca futbolu bırakıp hızla kilo alan Süleyman Bety için de brandacı Kamil'e gidin, polar çıkana kadar Sn. Başaran alır başını gider.  ??? ;D

Alıntı yapılan: maraton - 31 Ağustos 2009, 18:04:16
unutulmaz, unutulmaz
yaşadığımız unutulmaz..
bize olanlar,yaşananlar, nasıl olur,
unutulur..

o gece böyle konuşmuyodun ama, hain :P

Tamam, o gece oburluğundan istifade ederek gazozuna ilaç kattım ama sen de bir varil gazoz içtin  ;D ??? allah'tan patlıcan musakkana, adana kebabına, tavuklu pilavına, cacık ve çorbana, lahana dolmana, şekerparene, tavuk şişine de ilaç katmışım, bilseydim direkt fare zehiri katardım Sn. Eyner!!  :P

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 31 Ağustos 2009, 18:09:16
e samsuni pembe olcak diye seviniyordu  ;D

üstünde Samsunspor arması olsun, pembe de giyerim değimez.

Biz armayı yerlerde süründürmeyiz Erdem Bey  ;D

beşnumara

polar için acele edilmiyor mu daha tasarım yok kumaş hakkında bilgi almak yok araştırmadan girmesek şu işe.akıl vermiyorum ama bence biraz araştırma yapsak iyi olur.yapan firmalar hakkında da araştırma yapalım

**KaR6**

Alıntı yapılan: beşnumara - 31 Ağustos 2009, 18:13:37
polar için acele edilmiyor mu daha tasarım yok kumaş hakkında bilgi almak yok araştırmadan girmesek şu işe.akıl vermiyorum ama bence biraz araştırma yapsak iyi olur.yapan firmalar hakkında da araştırma yapalım

yapıyoz daa işte kardeşim, begenmezsen almican mı ;D

maraton

ben o armayı pembe üstüne dikeni döver ve kutsal armayı o renkten kurtarırım ,ama sen giymeye hevesli isen sana da karışmam, herkes isteğini yaşamı seçebilir  :P

beşnumara

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ağustos 2009, 18:14:24
yapıyoz daa işte kardeşim, begenmezsen almican mı ;D
kardeşim üzerinde samsunspor armalı ürünü beğenmemek kimin haddine. madem bu işi yapacağız kaliteli bi şey olsun veya basit bir şey olmasın.sonuçta bunu ünide çarşıda orda burda giyecez.sırıtmasın.zaten üniversitelerde bi biz varız samsunlu samsunsporlu.onun için dedim

mehmet yılmaz

Fatih, dediklerinde haklısın, Mustafa Bey'e Erdem Bey gerekli talimatı vermiştir zaten, en pahaısı, en iyisi olsun diye.

Tasarımdan da eminim, iyi olur.

edmontdante

31 Ağustos 2009, 18:33:09 #25 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2009, 18:35:20 edmontdante
Birkaç tane kırmızı-beyaz polar resmi.Bence acele etmeyelim güzel birşey olsun.
Klasik önden fermuarlı ve bel üstünde toplananpolarlardan mı olacak yoksa sweat shirt gibi bir şey mi?

**KaR6**

Alıntı yapılan: beşnumara - 31 Ağustos 2009, 18:21:48
kardeşim üzerinde samsunspor armalı ürünü beğenmemek kimin haddine. madem bu işi yapacağız kaliteli bi şey olsun veya basit bir şey olmasın.sonuçta bunu ünide çarşıda orda burda giyecez.sırıtmasın.zaten üniversitelerde bi biz varız samsunlu samsunsporlu.onun için dedim

heralde kardeşim benim, hep beraber giyicez kotu bişe olsun istermiyiz.. o yuzden dedim, bilen anlayan varsa yardımcı olsun diye, sağolsun akyol kardeşim ulaştı hemen, tasarımı alır almaz ona götüreceğim, ilgilenecek o da..

grkn55

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ağustos 2009, 18:25:49
Fatih, dediklerinde haklısın, Mustafa Bey'e Erdem Bey gerekli talimatı vermiştir zaten, en pahalısı, en iyisi olsun diye.
en pahalısı değil abi en iyisi olsun ;D ;D
şaka bi yana da engin abinin koyduğu resimler de çok hoş özellikle 1. resimdeki poların başlık ve boyun tarafı hoş duruyor ama sade işte.neyse ben tasarımcılarımıza güveniyorum güzel bir ürün çıkarırlar ortaya

ali ihsan

55- aliihsan55  ;)

Mustafa bizim kalıbı biliyorsun ,üstümüze yapışmasın ha  :D