Hakan Akman (Şanlıurfaspor'a Transfer)

Başlatan beşnumara, 10 Ağustos 2009, 22:33:16

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Kalpar hocam seni çok beğeniyorum, disiplin falan süperde, bu hakanın suçu ne allah aşkına açıkla şunu ya, savaşdan çok mu kötüde takıma almıyorsunuz, bi hata yaptı dediniz tmm bitti artık geçti akıllanmıştır yani, en azından savaşın gol kaçırmasından bile daha iyidir hakanın kaçırması

Mustee13

Haftaya İsa Turan'ın artık açıklaması lazım durumu. Sezon bitti artık. Hakan ve diğer kadro dışı kalan futbolcular ile düşünülmeyen futbolcular hakkında detaylı bir açıklama ile camiayı aydınlatması lazım.

Yönetim ne kadar şeffaf, dürüst, samimi olursa yanlış da yapsa destek görür. Yanlışlar düzeltilir ama bu camiayı kandırmaya, aldatmaya çalışmak affedilemez...

SametYılmaz55

çoktan affedilmesi gerekirdi ama hocanın inadı yüzünden kadroya giremedi.yetenekli olduğu attığı gollerden belliydi zaten ama  bir türlü affedilmedi.cezasını çekti ve bitmesi gerekir.ama uzayan bu ceza hem Hakan'a hemde SAMSUNSPOR'umuza  kesiliyor hocanın kaprisi yüzünden

mehmet yılmaz

Alıntı

Hakan Akman Açıklamamız

Samsunspor'umuzun altyapı ürünlerinden birisi olan ve oynadığı futbolla gelecek vaat eden Ümit ve Olimpik milli golcümüz Hakan Akman'ın aylardır süregelen cezasının artık affedilmesini istiyoruz.

Hakan Akman, Mersin İdman Yurdu deplasmanı öncesinde bir hata yapmıştır ve elbette bunun bir cezası olmalıdır. Ancak Hakan Akman'a verilen ve bir türlü bitmek bilmeyen bu ceza hem suç-ceza orantısına aykırıdır hem de iyi hal göz önünde tutulmamaktadır. Aldığı ceza sonrası, özür dileyen ve "gerekli mesajı aldım" diyerek çalışmalarını hiç aksatmadan sürdüren Hakan Akman'a anlaşılan o ki teknik direktör Hüseyin Kalpar tarafından bütün kapılar kapatılmıştır. Savaş'ın sakat sakat oynatıldığı bu süreçte Hakan Akman göz ardı edilerek aslında kimin cezalandırıldığı sorusu bir kez daha akıllara gelmektedir. Samsunspor'un içinde bulunduğu süreçte Hakan gibi isimleri kaybetme lüksü yoktur; kişisel takıntıların bedelini esasında Samsunspor ödemektedir. Bizler www.samsunspor.biz platformu olarak genç oyuncumuz Hakan Akman'ın yanında yer aldığımızı ve bu abartılı cezaya bir son verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Lig bitmek üzere zaten ama Hakan Akman artık sembolik de olsa affedilmeli ve önümüzdeki sezon kadrosunda kendisine yer verilmelidir.

www.samsunspor.biz

Serkan

Hakan gibi terbiyeli  karakterli birisini kadro dışı bırakmak bu kadar  kolay olmamalı..!!!

erkutdem55

Çok beyefendi bir karakter izlenimi verdi bana.Kirli futbol dünyasına ayak uyduramadığı için halen kadro dışı sanırım.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 23 Mayıs 2010, 01:20:07
Çok beyefendi bir karakter izlenimi verdi bana.Kirli futbol dünyasına ayak uyduramadığı için halen kadro dışı sanırım.

Katılıyorum.Çok beyefendi bi abimizdi.Kırmayıp bizi halısahaya geldiği için ayrıca teşekkür ederiz.Seneye oynıcağı takımda cani gönülden başarılar

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Mayıs 2010, 12:34:01
Seneye nereye gidecekmiş var mı görüştüğü birileri?

Samsunspor'la henüz görüşmedim, takımımla görüşmeden de kimseyle görüşmem dedi. Yönetimi bekliyor, kalmak da istiyor ama bu Hüso varken, ne olacak bakalım...

Gorkem

Ah be turgut Gitsin Hakan Akman Kalsın Geleceği parlak bence

mehmet yılmaz

Kalpar kalacak sanırım, bakalım Hakan Akman konusundaki tasarrufu ne oalcak teknik heyet ve yönetimin? Eğer kaçarsa tam bir aptallık yapmış olurlar.

Kaya

Sezon başında da söylemiştim çevremde dalgaya bile alınmıştım tekrar söylüyorum.Hakan akman takımın en iyi santraforudur.Oyunu okuyabilen,takımı ileride tutabilen,topu kullanma becerisi olan ve en önemlisi son vuruşu olan bir oyuncu.. Burhan ve Savaş gibi forvetlerle oynadığımızı düşünürsek  :-X

gozgoz yýlmaz

affedildiği ve kadroya alınacağı yönünde söylentiler var, inşallah doğrudur..

veis

ya çok saçma bir davranış içinde bir kulübüz.turgutu bu paraya satıyorsan hakana da az şans ver çocuk sonuçda 5 gol atdıgına göre bu sene 10 tane atsa hertürlü satarsın ama bu ticari zeka yok yönetimde.

celebi

turgut gitti hakana gün doğdu bence

Gorkem

evet hakan akman bu sene kalıp adam gibi oynasın turguttan daha çok gol atar