Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 14 Nisan 2009, 07:29:13
beraberlik bizim için iyi bir skor olur
aş kendini artık değiştir şu kalıplaşmış yazıları çelebi :)

celebi

Alıntı yapılan: recep55 - 14 Nisan 2009, 07:43:48
aş kendini artık değiştir şu kalıplaşmış yazıları çelebi :)

ben sistemden yanayım

Recep

celebi

veis

kasımpaşa dün diyarbakırı yendikden sonra bizim maça daha hırslı çıkacak çünkü aralarında 4 puan dı galiba fark var ve yakalayabilirler.o anlamda saldıracaklar ve bizde tipik kontralarla gol ararız.

AntZ

Alıntı yapılan: veis - 14 Nisan 2009, 08:07:29
kasımpaşa dün diyarbakırı yendikden sonra bizim maça daha hırslı çıkacak çünkü aralarında 4 puan dı galiba fark var ve yakalayabilirler.o anlamda saldıracaklar ve bizde tipik kontralarla gol ararız.

Diyarbakırla 6 puan fark var ama 6. ile aralarında 1 puan fark kaldı. Yenilirlerse ilk 6 dan koparlar

veis

evet bu anlamda biraz zorlu geçecek maç.bizim rahat olmamız avantajımız.sakin oynarsak maçıda alırız puanlarıda.

celebi

Alıntı yapılan: Ant55 - 14 Nisan 2009, 08:10:59
Diyarbakırla 6 puan fark var ama 6. ile aralarında 1 puan fark kaldı. Yenilirlerse ilk 6 dan koparlar

AntZ

Bu arada birşeyi atlamışım, 6 ile değil 7. ile aralarındaki fark önemli, bu uykusuzlukta mazur görün artık  ;D O da 4 puan...

Baskent_Samsunspor

futbolcular isterse alamayacağımız maç yok durum bundan ibaret

GençKozluklu

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 14 Nisan 2009, 08:52:51
futbolcular isterse alamayacağımız maç yok durum bundan ibaret

Aynen katılıyorum. sezon başından beri adeta mücize gibi gözüken maçları aldık, çantada keklik gözüken maçları kaybettik. Onlardan çok değil 2sini almış olsaydık farklı konular konuşurduk.

Futbolcualr itedikleri zaman maç kazanıyor, istedikleri zaman kaybediyor. 4-0 lık yenilgilerle bizi rezil ettiler. Ama herşeye rağmen biz SAMSUNSPOR için kasımpaşa'da olacağız. Futbolcular utansın.

harbisamsunsporlu5517

serisiz sezon kapatmadık artık seri yapma vaktı geldi çok umutluyum kasımpaşayıda yenecegız ;)

sezgin

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Nisan 2009, 22:56:58
buradaki görevimi tamamladım, pazar gunu kasımpaşadayım ;D

abi su sene sercan dan daha cok faydam oldu su takıma hee ;D
YENİ GÖREVLER SENİ BEKLİYOR  YENİ GÖREVİ KASIMPAŞA MAÇI

jean

1 puan aldimi lige kalmayi garantileriz gungiren diyara yenilir bu hafta

kaptan 55

diyarbakır maçında alınan üç puanla ligde rahat bi konuma geldik kasımpaşanın hocası besim durmuş'un SAMSUN'lu olması kasımpaşa için bi avantaj ama SAMSUNSPOR'unda yıllardır süregelen bi geleneği var nerede ne zaman ne yapacağımız hiç belli olmuyo,futbolcularımız rahat bi kafayla maça çıkacaklar ben istanbulda taraftarımızında desteğiyle kasımpaşayı zorda olsa yeneceğimize inanıyorum.SAMSUN'lu hocaların kapışması bir nebze bu maç