Samsunspor.biz olarak kombine aldık!..

Başlatan mehmet yılmaz, 24 Ağustos 2008, 15:34:47

« önceki - sonraki »

seckin55

Kadir ÇELEBİ

26 Ağustos 2008, 19:18:18 #16 Son düzenlenme: 26 Ağustos 2008, 20:40:02 SamsunSpor_34
çarşamba günü saat 12'de tesislerde, atış poligonunda buluşacağız. Kaç kişi gelirse o kadar kombine bilet alınacağı duyrulmuştu..

arkadaşlar kredi kartına taksitli seçenekte mevcut kendinizin yoksa şayet bir yakınınızın kartını kullanabilirsiniz birazdaha hassasiyet gösterin lütfen..

Bizim Samsunspor'a küsme Lüksümüz yoktur...

beşnumara

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 26 Ağustos 2008, 19:18:18

Bizlerin Samsunspor'a küsme şansı yoktur...

küsme lüksü desek daha iyi olmaz mı.bizim için samsunspora küsmek bence lükstür...

mehmet yılmaz

Yarın saat 12'de tesislerde olacağız inşallah.

Şu ana kadar siteden
1- samsuni
2- maraton
3- lucapicola
4- memati55
5- merkez
6- samsunspor_34
7- veis
8- recep55
9- slymnbsrn
10-sejoe
11-12-13-14-15-16-17-18-19-20 edmontdante

Şimdilik listemiz bu... 20 kişi fena değil! Ama keşke daha çok olsak.

Kadir ÇELEBİ

Nerdeyse 270 görüntüleme ama 20 yanıt bir çoğu aynı kişilerin  bir kaç mesajını taşıyor  hep potansiyelimiz olduğunu dillendiririz fakat iş bir projeye faaliyete katılmaksa bir adım geride kalırız hepte aynı kişiler bundan şikayetci olur  :)

itiraf ediyim 20 kişi olmuşuz beklemiyordum şaşırdım sevindim...

Recep

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 26 Ağustos 2008, 21:20:29
Nerdeyse 270 görüntüleme ama 20 yanıt bir çoğu aynı kişilerin  bir kaç mesajını taşıyor  hep potansiyelimiz olduğunu dillendiririz fakat iş bir projeye faaliyete katılmaksa bir adım geride kalırız hepte aynı kişiler bundan şikayetci olur  :)

itiraf ediyim 20 kişi olmuşuz beklemiyordum şaşırdım sevindim...
eee bizim işimiz hep şikayet hep eleştiri bu konu bazı arkadaşları sarmamıştır çünkü burada eleştirilecek bir konu yok
Samsuni ye çok teşekkürler böyle bir projeyi hayata geçirdiği için

Sadece Samsunspor

ben her projeye katıldım elimden geldiğincede verdim kombinemi almasaydım sizinle beraber alırdık ama olmadı

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Ağustos 2008, 19:44:36
Yarın saat 12'de tesislerde olacağız inşallah.

Şu ana kadar siteden
1- samsuni
2- maraton
3- lucapicola
4- memati55
5- merkez
6- samsunspor_34
7- veis
8- recep55
9- slymnbsrn
10-sejoe
11-12-13-14-15-16-17-18-19-20 edmontdante

Şimdilik listemiz bu... 20 kişi fena değil! Ama keşke daha çok olsak.

Listemize 21- ngonge'yi de ekledik... O da İstanbul'dan kombine alıp, bize emanet edecek...

CurvaSudSamsunspor

ben cuma günü alacağım kale arkası cuma günü ancak maddiyatım olur...ayrıca yapılacak organizasyonlar bir hafta önceden verilsin daha iyi olur...

HoliganSamSunLu

biz bursa grubu olarak geçen sezon almıştık inşallah bu sezonda toplu alım yağıcaz

mehmet yılmaz

27 Ağustos 2008, 14:58:44 #25 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2008, 16:03:20 samsuni
Bugün gittik ve kombinelerimizi aldık; yeni tribünden kombine satışı yokmuş, maraton ortaya yakın yerlerden seçtik biz de.

Kombine alıp bana emanet eden arkadaşlardan Samsunspor_34'ün kombinesini ismini onun bildiği forumdan bir arkadaşa vereceğim.

Veis, Recep55 ve N'gonge'nin kombineleri bendedir. Her hafta mutlaka birileri olacak orada. İlk hafta Veis ve Recep55 burada olacaklar zaten.

kaan

Samsuni abi eğer okuldan izine geldiğimiz zaman maçlara denk gelirsek bu kombinelerden yararlanma olanağımız varmı?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kaan - 27 Ağustos 2008, 17:52:05
Samsuni abi eğer okuldan izine geldiğimiz zaman maçlara denk gelirsek bu kombinelerden yararlanma olanağımız varmı?

Önceden haber verip, ulaşmak kaydıyla elbette var. Üç tane yedeğimiz var her maça. ( Erciyes maçı hariç...)

Kaya

bende 5 senedir f 77 de oturuyorum orta saha çizgisi denilebilcek bir yer bu sene 6.kez alacağım allaha izin verirse yakınz samsuni abicim

Recep

sevgili Samsuni
böyle bir olayda önderlik ettiğn için sağol birlikten kuvvet doğar
statta grup halinde oturmak gerçekten bir avantaj en azından sağımızdakileri ve solumuzdakileride örgütleyebilirseniz az da olsa maraton tirbününe bir hareket gelir
bu takımın bu sene desteğe her zamankinden çok ihtiyacı var inşallah bizde o desteği
sonuna kadar vereceğiz HEP DESTEK TAM DESTEK