Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Getirilmiş değil seçilmiş. Bugün kim arkasından ne söylüyor bilmiyorum ama seçimde Samsun'daki her 2 kişiden 1'i Mustafa Demir'e oy verdi. Seçim sonuçları bunu gösteriyor.

Sadece Samsunspor

Istanbulspor superlige cikti. Superlig istanbul ligine dondu. Bizim icin iyi oldu masa basinda hep kaybederdik bunlara

Sol Açık

Elbette Süper Lig'in "İstanbul ligi"ne dönmesi hoş değil, her ne kadar bu süreç önceden çok açık şekilde belli olsa da.

Buna karşın, Play-Off'da bana en antipatik gelen takım olan Bandırmaspor'un çıkmamasına ve herşeye rağmen en fazla hak ettiğini düşündüğüm İstanbulspor'un çıkmasına sevindim. İstanbulspor, epey uzun bir süredir tutarlı ve istikrarlı bir kadro/transfer politikasıyla, çok da mütevazi sayılabilecek harcamalarla başarılı oldu. Her yıl üstüne koyarak ilerlediler, ben takdir ediyorum.

Bandırmaspor'un kadrosu ve oyunu hiç fena değildi ama benim sorunum yerde yatmaları. Bu meseleye sövmek dışında yazacak kelime bulmakta zorlanıyorum! Samsun'daki maçta herkes hatırlıyordur, hemen hemen hiç pozisyon bulamadan 1-0 öne geçtiler ve ondan sonra (dakika 70 olmadan) yerden kalkmadılar. Bunu unutmuştum, ama Eyüp rövanşının son 30 dakikasını izlerken hatırladım. Taç çizgisinde oyuncu yere düşüyor ama düştüğünde sahanın dışında; sonra kıvranarak ve dönerek sahanın içine girip oradan sağlık ekibi çağırıyor falan. Bunlardan çok var ve bunun bir taktik olduğu çok belli, çünkü sonradan giren oyuncu ilk temasta yerden kalkmadı gibi... Böyle davranan takımların kazanmaması beni mutlu ediyor.

Bundan dolayı, İstanbul'un kazanmasına çok sevindim... (finali seyretmedim, maç nasıl geçti bilmeden yazıyorum!)

Sadece Samsunspor

Ben izledim maci istanbulspor haketti. Istanbul 2 1 one gectikten sonra bandirma hic varlik gosteremedi hatta 90+larda kaleciye bile dondukleri oldu. Ama taraftarlarina helal olsun elenmelerine ragmen mactan sonra maratona cagirdilar ve alkisladilar. Keny agliyordu uzuntuden.

jean

Bu Sene ankaragucu haric hic ummadik takimlar cikti cok enteresan lig oldu o kadar favori varken umraniye cikti saka gibi

55.hakan

Bandırmaspor sanki planlarını penaltı üzerine kurmuş. Vardan yararlanıp ufak müdahalede kendilerini yere attılar . İstanbulspor u da sevmem ama Bandırmasporlu oyuncuların bu yaptıklarından sonra İstanbıl çıksın dedim.

Sol Açık

Bugün Novikovas Türkiye'ye karşı muhtemelen ilk 11'de çıkar ve alıcı gözle izleme şansımız olur.

Bu arada Saviçevic, Karadağ'ın Romanya'yı 2-0 yendiği maçın son bölümlerinde oyuna girmiş. Şu anda oynanan Finlandiya maçında ise ilk 11'de...

ercan0655

Sakatlığı nedeniyle geçen seneden oynatamadığımız yabancıların durumu hakkında bilgisi olan var mı?

Yabancı kontenjanı değişmedi, elimizde patlayan bir sürü yabancı adam var. Planlama nasıl olacak, getirirken ödeme yap, gönderirken ödeme yap. Kamp sonu yine kabus başlayacak.