İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Geçmiş olsun efsana başkan gelmiş geçmiş en büyük başkanımıza allahtan acil şifalar dilerim gercek samsunsporlu senle samsunsporlu olduk büyük başkan

berusa55

Öztürk Uyanık'ı ziyaret etti
23 Şubat 2011 / 13:15
Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, başarılı bir kalp ameliyatı geçiren Samsunspor eski başkanlarından İsmail Uyanık'ı tedavisine devam edilen Güven Hastanesi'nde ziyaret etti
EFSANE BAŞKAN
Samsunspor'un eski Başkanı İsmail Uyanık'ın son derece başarılı bir ameliyat geçirdiğini ve kendisini çok iyi gördüğünü belirten Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, "İsmail Uyanık Samsun ve Samsunspor için önemli bir isimdir. Samsunspor'un efsane başkanıdır. Kendisi hastalığından dolayı bizi korkutsa da hastane yetkililerinden aldığım bilgilere göre de son derece başarılı bir ameliyat geçirdi" dedi.

YENİDEN ARAMIZDA OLACAK
Milletvekili Öztürk, "Bir süre dinlendikten sonra tekrar eski günlerindeki gibi aramızda olacak. Samsunluluğunu ve Samsunsporluluğuna asla kimsenin tartışmaya dahi açamayacağı bir isimdir İsmail Uyanık. Kendisi kulüp başkanı iken ben de Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yaptım. Ufku ve vizyonu geniş olan bu şahsiyeti tanımaktan da son derece mutluyum" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=53967

holigan5565

Geçmiş olsun büyük başkanımıza.Sen hiç bir zaman unutulmazsın bizim için Samsunspor denilince akla gelen ilk isimdir.Beşiktaş için seba neyse fener için aziz yıldırım neyse bizim için de uyanık başkan odur. Aldığı her nefes bizim için her zaman bir umuttur.Onu çok özledik hala özlüyoruz samsunsporun başında.iyiki varsın başkan ve hep bizimle ol yeter.yüzündeki o gülüşün eksik olmasın.

Sonuna Kadar 55

geçmiş olsun en kısa zamanda içinde ziyaret ederiz..

Sonuna Kadar 55

kuzey55

Samsun, Uyanık için Ankara'ya taşındı

Samsunspor'un eski efsane başkanı İsmail Uyanık'ın iki damarına by-pass yapıldı

Kırmızı beyazlı kulübü, yaklaşık 13 yıl yöneten Uyanık'ın müthiş bir seyir defteri vardı. 6 yıl önce kalbi teklemeye başlayınca, "Bu iş bitti, artık dayanamıyorum" dedi. İşadamı arkadaşlarının ve siyasilerin umursamazlığı yakınlarına göre 51 yaşındaki Uyanık'ı canından bezdirdi.

Samsunsporlular'ın "büyük başkan" diye haykırdığı, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy'un "Kentimize hizmetleri çok büyük" dediği Uyanık, salı sabahı bıçak altına yattı. Ankara Güven Hastanesi'nde Doç. Dr. Haldun Karagöz'ün ameliyat ettiği Uyanık, önceki akşam Bafrasporlu arkadaşı Prof.Dr. Hakan Uncu ile ilk yürüyüşü koridorlarda yaptı. Aynı saatlerde UEFA Asbaşkanı Şenez Erzik ile Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener de, hastaneye "geçmiş olsun"a koştu.

Bu arada başta Samsun Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor yöneticileri ve kentin sivil toplum örgütleri, Uyanık'a "başımızın tacı büyük başkan seni hiç unutmayacağız" diye hastaneye akın ettiler, telefona sarıldılar. Zaman zaman duygulu anlar yaşandığı hastanede Uyanık, ziyaretçilerine, "Samsunspor artık seferinden dönmeli. Birinci Lig'e çıkmalı. Benim için en yüce armağan bu olur" dedi.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20110225/samsun_uyanik_icin_ankaraya_tasindi.html

mehmet yılmaz

25 Şubat 2011, 14:48:33 #411 Son düzenlenme: 25 Şubat 2011, 14:51:36 samsuni
ula yusuf ziya, gülsem mi ağlasam mı?

bu arada baskanın durumu her gecen gün daha da normale dönüyormuş. ziyaretçi kabulü çok sınırlı halen.

kuzey55

başımızın tacı büyük başkan he...

Sercan

Adana deplasmanında bir pankart falan güzel olurdu aslında başkan için...

spooks

Pankart fikri guzel =)

King Of The North

Büyük başkan İsmail UYANIK'ı hafta sonu grup olarak ziyaret etme planımız suya düştü, başkan çıkmış İstanbul'a gidiyormuş şu an itibariyle. 

cembaba

emre

artık bizans grubu bişeyler yapar heralde  :P

King Of The North

Mehmet YILMAZ aradı beni, hemen hastaneyi aradım 2 saat önce taburcu olmuş. Neyse Allah şifa versin Büyük Başkanımıza..

mehmet yılmaz

Başkan çılgın bir adam:) , 9 kurşun yiyip akşamına vuranları öldürmek için hastaneden kaçan Kadir İnanır misali :)
Heyet izin vermiş İstanbul'a dönmesine, o da hiç durmadan evinin yolunu tutmuş...

Pazar biz de gececektik Ankara'ya ama kısmet değilmiş.
Tekrar geçmiş olsun...