Samsunspor en çok nerede tıklanıyor?

Başlatan supporter, 11 Haziran 2006, 18:47:55

« önceki - sonraki »

supporter

www.google.com/trends adresinden şehir ve ülke bazında "arama istatistikleri" çıkarılabiliyor.

Türkiye dışında, ülke olarak Bulgaristan Samsunspor'u Google'dan aratanlar listesinde ikinci sırada geliyor. Maksic ve Gueye'nin etkisi olsa gerek. Sonra gurbetçi taraftarlarımızın yaşadığı Almanya ve Hollanda geliyor.

Aşağıdaki istatistik, Samsunspor'u Google'dan en çok aratan şehirlere ilişkin.
İlk on şehrin belirtildiği listede Samsun'dan sonra ikinci sırada Trabzon geliyor. Trabzonluların yakın takibinde olmamız ilginç.
Ayrıca Türkiye'deki onca şehri geride bırakan Köln'deki Samsunsporlulara buradan sevgiler :wink:

bluegreen55

Top regions (normalized)    
1. Turkey  

2. Venezuela  

3. Colombia  

4. Netherlands  

5. Germany  

6. Argentina  

7. Mexico  

8. Spain  

9. Austria  

10. Belgium  

Bulgaristandeğilde venezueladan tıklanmış en çok birde kolombiyadan  .niye olduğunu anlamadım ama

supporter

Bluegreen senin aramada sanırım bir yanlışlık oldu
"samsunspor" diye aratarak yukarıdaki adresten çıkardığım istatistiği kopyalıyorum..

Cities Regions Languages Loading...

Top regions (normalized)

1. Turkey  

2. Bulgaria  

3. Germany  

4. Netherlands  

5. Austria  

6. Belgium  

7. France  

8. United States

köprülü

samsundan sonra en çok samsunlu hangi şehirde bilen varmı.ben istanbul diye biliyordum ama istanbuldan SAMSUNSPOR pek tıklanmıyor.ben mi yanlış biliyorum yoksa ordaki samsunlular samsunu mu unuttu.trabzonluların yakın takibine dogrusu bende şaşırdım.çok sayıda trabzonlu tanıyorum bir karadeniz takımı olduğu için SAMSUNSPORA sempati duyuyor çogu ama yinede birşey diyemeyecegim...

jean

biraz daha tiklayalim o zaman nasilsa her zama n yaptigimiz is

mican 55

evet köprülü benim tanıdığım trabzonlularda samsunsporu karedeniz takımı olduğu için takip ettiklerini rize giresun ve ordu dan daha çok sevdiklerini söylüyorlar.