Süper Lig 18.Hafta: Ankaragücü 1-2 Samsunspor

Başlatan timofte, 29 Ocak 2005, 12:41:39

« önceki - sonraki »

fat55

beyler takım canla başla oynadı.ve ankara gücünü 2-1 yendik.ismail uyanık da maçı bizimle beraber maraton dan izledi.200 250 kadar samsunsporlu vardı.takımı çağırdık ve kırmızı beyaz yaptık.şimdi sıra fenerbostana geldi.

Sioux

tebrikler evet seyircimizin olduğunu ben de özetlerde gördüm maratonun kapalıya göre sol tarafında kırmızı beyazlı bayraklar 300 kişi falan gibi görünüyordu.
takımı da kutlarım ama maçtan sonraki demeç ertuğrula yakışmadı. bir galibiyet değildir ölçü. her şey güllük gülistanlıkmış gibi lanse etmeye çalışmanın anlamı yok..

HoliganSamSunLu

Her şeye rağmen galip gelmek güzeldi samsunsporun  deplasmanda kazanmasını özlemişiz valla inşallah bir daha hasret kalmayız

curva55

Bu arada maça gelen bazı samsunluları başka tribüne almışlar korktular heralde seyirci sayısından dağıttılar bizi.

cico

ben maçtaydım takım güzel oynadı tam deplasman da oynanmasın gibi oynandı bulgar petkov dünkü mücadelesi ile beni mahcup duruma düşürdü petkov bizde iş yapacak bir oyuncu ilk maçında güzel bir performans gösterdi inşallah böyle devam eder
ayrıca ankaragücü yönetimini de bizleri maraton alıp biletleri 7,500,000 dan satmasını ve az satmasını da kınıyoruz

cico

Alıntı yapılan: "Kirita"tebrikler evet seyircimizin olduğunu ben de özetlerde gördüm maratonun kapalıya göre sol tarafında kırmızı beyazlı bayraklar 300 kişi falan gibi görünüyordu.
takımı da kutlarım ama maçtan sonraki demeç ertuğrula yakışmadı. bir galibiyet değildir ölçü. her şey güllük gülistanlıkmış gibi lanse etmeye çalışmanın anlamı yok..

güzel bir gercegi yakalamışsın senle aynı düşüncedeyim

Amsterdamli

Maci radyodan dinledim ve hep ayni sesler. Samsunspor mutlak gol pozisyinlarindan yararlanamiyor. Ankaragucu defansi bu macta cok kotu olarak anlatildi ve hatta 1 dakika icinde 4 tane net gol posizyonu yakalandigi bile soylenildi. Cenk penaltiyi kacirsa sona dogru yine maci berabere hatta yenilme riski olusuyordu.

Bence bu macta biz iyi degil Ankaragucu kotu oynadi. Ilerki maclarda daha dikkatli olmamiz gerekir ve bu maci olcu olarak almamaliyiz. Hele rehavete hic kapilmamamiz gerekir. Haftaya Fener macinda yine takimin son durumunu gorme firastim olacak ve son segrettigim Trabzon macindaki gibi kotu oynadigimizi gormek istemiyorum.

timofte

Halk gazetesi tarafından yayınlanan maç ve taraftar resimleri.

Samsunspor'u Ankara deplasmanında yalnız bırakmayan taraftarlardan bir grup.

mütevazi başkanımız İsmail uyanık bu maçı da taraftarın arasında izlemiş.

Serkan ve Celil kulübede.

Fotomaç'ın manşeti 'ankaragücü'ne samsun tokadı'

cico

Anonymous

Banazlı abimizle Ali İmdat abimiz ankara'da tribunde yanyana omuzomuzalar

cico

Anonymous

Alıntı yapılan: "cico"resim içn saol çaça ve gazioglu
Sende güzel çıkmışsın ama yarınçekimş gazioğlu