TFF 1.LİG 2022-2023 6.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3 - 2 Sakaryaspor

Başlatan _SoN_, 16 Eylül 2022, 14:37:13

« önceki - sonraki »

Raqua55

2'nci yari kalemize gelemediler. Fakat 2 korner 2 gol.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Raqua55 - 18 Eylül 2022, 18:17:442'nci yari kalemize gelemediler. Fakat 2 korner 2 gol.

Birincisi szumski nin topu tutamamasi sonucu korner ve devami gol. 2.golde alim in kafaya carpti girdi. 2side bizim kendi gollerimiz sayilir. Tanque sagolsun beni yaniltti allah razi olsun. Fofana nin inadida 3 puani getirdi.

_SoN_

Gelen yabancılardan ışık gördüğüm nadir oyunculardan dı tank, inşallah böyle devam eder, güçlü ve ofansif yönü rakip için hep tehlikeli.

eprianu

Sezonun en güzel futbolunu oynadık. Altay maçı dışında ilk kez oynadığımız futbolla kazanmayı hak ettik. Berabere bitse çok üzülecektim.

Yusuf çok iyiydi. Maaşallah, Allah nazardan saklasın.

Hocayı da ayrıca tebrik ederim. Bir haftada takıma çok güzel dokunuşlar yapmış. Zamanında ve doğru değişiklikler ile maçı da kopardı.

En güzeli de ne biliyor musunuz? Haftalardır maç alamayan moralsiz olan takımımız 2-0'dan 2-2'ye gelen maçta son dakikalarda galibiyet için yüklendi. Gerçekten harikaydı.

Son sözüm de BB isimli teknik direktör müsveddesine. Beş haftamızı çaldın...

defansif orta saha

Başka takım taraftarı olsa şu galibiyetten sonra evine takla atarak gider ama biz arkadaşlarla hala "szumski'nin ilk dakikada çıkardığı top, yetenekli rakip olsa o pozisyonları affetmezdi, daha dirençli oynamalıyız..." diye diye eksikleri konuşarak gidiyoruz. Haftalar hatta yıllar kaos ile geçtiğinden sevinmeyi bile unutmuşuz.

_SoN_

Bayram Hoca olsa gole ihtiyacımız olduğunu ve en çok lazım oyuncumuzun fofana olduğunu bile bile, ikinci yarının 70. dakikasından sonra fofanayı oyundan alırdı, bu maçta son dakikada nasıl golu attırdı ve üç puanı kaptık hep beraber gördük.

eprianu

Emre Hoca bu ligde Samsunspor'un rakibi kendisidir demiş.

Diğer yanda Rize büyük camia, Eyüp kağıt üzerinde favori diyen BB...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: eprianu - 18 Eylül 2022, 21:20:27Emre Hoca bu ligde Samsunspor'un rakibi kendisidir demiş.

Diğer yanda Rize büyük camia, Eyüp kağıt üzerinde favori diyen BB...

Basin toplantisini okudum. Gercekten takimimiza yakisir aciklamalar yapmis.

Ekrem

Çok keyifliydi son dakika golü ile galip gelmek. Adamlar MİY diye diye evlerine dönmüşlerdir artık.

Daha iyi bir takım olmalıyız.

Stoper

Bu oyun şampiyonluk için yeterli değil,ki bunu herkes kabul ediyor. Yeni hocanın getireceği sinerji ile hedefe ilerleyebiliriz. İlk yarı Sakarya'nın ayakta kalan diri görüntüsü vardı, ikinci yarı kalite faktörü devreye girdi. Yabancılarımız işi bitirdi.

Ayayorgi Tekfuru

Uzun zaman sonra bir maçtan sonra bu kadar mutlu olduğumu hatırlıyorum. Oyuncunun hat-trick yapması da ayrı bir mutluluk. Gekas'tan sonra hat-trick yapan ilk yabancı oyuncumuz. Bu arada Nurullah bu kaleciden daha kötü kaleci değil.

muzaffer4

2016 yılında
Alıntı yapılan: Ayayorgi Tekfuru - 19 Eylül 2022, 19:25:00Uzun zaman sonra bir maçtan sonra bu kadar mutlu olduğumu hatırlıyorum. Oyuncunun hat-trick yapması da ayrı bir mutluluk. Gekas'tan sonra hat-trick yapan ilk yabancı oyuncumuz. Bu arada Nurullah bu kaleciden daha kötü kaleci değil.
2016 yılında Kone Alanyaspor'a karşı hatrick yapmış. Yerlilerden Bahattin'in de 2 hatricki var Yasinin de geçen sene vardı başka da son zamanlarda hatırladığım yok.

Sol Açık

Maçtan sonra bir şekilde vakit bulup yazamadım. Ama özellikle takımın iyi oynadığı yorumlarına kesinlikle katılmıyorum. Kaybettiğimiz Manisa maçından daha kötü bir oyun vardı ortada. Farklar; Manisa maçında penaltı bile kaçırmıştık, bu maçta Tanque 30-35 metreden anormal bir füze gönderdi ve gol oldu...

Yanlış anlaşılmasın, Bayram Bektaş ile bu işin olmayacağına kendi adıma 3. maçın sonunda ikna olmuştum. Takım kalitesine uygun bir oyun oynanmıyordu. Bunun önünde kadro mühendisliğindeki sorunlara dayanan kimi engeller de vardı (takımın tempolu oyuna imkan vermeyen yaş ortalaması ile oyuncu özellikleri), ama yine de bu kadar kötü oynayacak bir kadromuz yoktu. Ama Sakarya maçında da kazanmamıza rağmen oldukça kötüydük! İlk yarıda Sakarya'nın yakaladığı pozisyonlar hem sayıca, hem de gol potansiyeli olarak bizimkilerden üstündü. Benim aklımda kalan en az 5 gol pozisyonuna var ilk yarıda Sakarya'nın...

Özetle, kazandık ve sevindik. Ama ben sadece gelecek hoca ile oyun karakterimiz değişirse, üst sıralardan kopmamış olduk diye sevindim. Yoksa oynadığımız oyun "eski tas, eski hamam"...