Gaetan Laura

Başlatan _SoN_, 10 Haziran 2022, 19:21:00

« önceki - sonraki »

_SoN_

https://fb.watch/dzad6bH5Qw/

Yeni kara boğa diye açıklandı, inşallah faydası olur.

adige73

Hızlı ve güçlü bir golcuye benziyor iş yapar

KocumVolkan

Arkadaşlar video ne kadar doğru bilmiyorum ama Zenke'den sonra aradığımız forvet geldi sanırım

Sadece Samsunspor

Istatistikleri kotu ama net bu ligin topcusu belli videolardan. Is yapar.

jean

Paris FC de oynamis her Séné kafaya oynayip cikamiyorlar insaallah bizi cikarir

Sol Açık

Öncelikle biraz Tomane verisi vereyim. Bu sezon 34 maç, 10 gol ve 5 asist ile oynadı. Ayrıca, asiste sayılmayan 3 penaltı yaptırmışlığı var. Tomane'nin epey de şanssız bir sezon geçirdiğini düşünüyorum, çünkü şöyle bir düşündüğümde en az 5 topunun direkten döndüğünü hatırlıyorum ve gol/asist sayısını biraz da şanssızlıktan arttıramadığı açık. Son olarak, Tomane golcü olmaktan ziyade, oyuna katkıda bulunan bir santrafor. Ama herşeye rağmen (ben beğensem de), Tomane ile tam bir kan uyuşması olmadı.

Yeni transferimiz videolarda kuvvetli görünüyor ama istatistikleri Tomane'nin altında. Son 4 sezonda kupa ve lig toplam 122 maça çıkmış ve bu hiç fena bir devamlılık değil (ortalama 30.5 maç). Bu 4 sezonda toplam 32 golü ve 17 asisti var. Yani sezon başına 8 gol, 4.3 asist ortalaması ile oynamış. Umarım bu istatistiklerinin üzerine çıkar ve biz önümüzdeki sezon Tomane'yi aramayız...

55.hakan

Hızı iyi istatistikleri kötü. Dolayısıyla bitiriciliği zayıf ama bu ligde farklı formatlara girebiliyor futbolcular.