2022-2023 SEZONU TRANSFER SÖYLENTİLERİ

Başlatan cembaba, 12 Mayıs 2022, 10:55:27

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Novikovas hayirli olsun. Yillardir istedigim oyuncuydu. Fofana yi da tutarlarsa sagli sollu guzel olur

Raqua55

Teknik direktor tercihini merak ediyorum. Butun sezonu etkileyecek bir karar. Genc Basariya ac bir hoca ile anlasmak en mantiklisi gibime gelsede Suan icin Ismail kartal bosta acaba gelse is yapar mi diyede dusunuyorum.

jean

Novikivasi almisiz hayirli olsun tanimiyorum insaallah guzel katki yapar

55.hakan

Kaleci kim olacak merak ediyorum. Nurullah yollanmadan kaleci alınmaz yalnız.

Sadece Samsunspor

Fofana ile rakam konusunda orta yolu bulmaya calisiyorlarmis. 700.000€ istemis Fofana. Bence anlasamazlar. Insallah anlasirlar bana gore bu ligin en degerli oyuncusu

cembaba

Novikovas'ın ardından Alim Öztürk'ü transfer ettik. Bugün de Celil Yüksel, Ahmet Yazar ve Kara Boğa'nın açıklanması bekleniyor.  Fofana da takımda kalıyor.

Ahmet Yazar için hem Savicevic hem de Çinari'yi vermişiz.

Ayberk

Alıntı yapılan: cembaba - 10 Haziran 2022, 15:20:07Novikovas'ın ardından Alim Öztürk'ü transfer ettik. Bugün de Celil Yüksel, Ahmet Yazar ve Kara Boğa'nın açıklanması bekleniyor.  Fofana da takımda kalıyor.

Ahmet Yazar için hem Savicevic hem de Çinari'yi vermişiz.

Ahmet Yazar iyi transfer. Yanında verimsiz iki yabancıdan kurtulmamız da bence fevkalade.

55.hakan

İyi bir kaleci alınmadığı süreci transferlere sevinemem attıkça yiyeceksin çünkü.

cembaba

Celil Yüksel'i de kadromuza katmışız. Uzun zaman sonra duran top kullanabilen iki oyuncuya sahip olduk. Novikovas ve Celil duran toplarda bizi golle buluşturabilecek ayaklar.

Sol Açık

Şimdilik resmi sitede açıklanan transferlerimiz:
1- Alim Öztürk (Stoper)
2- Mücahit Albayrak (Sol Bek)
3- Celil Yüksel (Orta Saha)
4- Novikovas (Sağ Açık)
5- Yusuf Ensar (Sağ Açık)

Ayrıca, resmi sitede duyurulmamakla beraber instagram hesabından duyurulan:
6- Gaetan Laura (Santrafor)

Yabancı sınırı net değil ve bunun da etkisi ile kimlerin devam edeceğini bilmemiz mümkün değil. Ancak, sol stoper, sağ bek ve orta sahada ilk 11 düzeyinde oyunculara ihtiyaç var. Bunların yanı sıra bir sol/sağ açık oyuncusu daha alınması iyi olabilir (Ahmet Yazar'ın adı geçiyordu) ve Tomane gönderilecekse bir de santrafor. Bu transferler gerçekleşirse, alternatifli ve epey kaliteli bir kadro kurulmuş olacak gibi...

KocumVolkan

16 Haziran 2022, 12:59:50 #70 Son düzenlenme: 16 Haziran 2022, 13:05:07 KocumVolkan
Federasyon başkanı seçiminde tek aday Mehmet Büyükekşi... Bizim için önemi yok elbette kim gelse bize karşı tutumları değişmeyecek.

Ama yabancı sınırı konusunda esnek olacakmış. Yabancı transfer politikamız değişecektir. Takımdan gitsin dediğimiz yabancılardan bile kalan olabilir bence.

Bu yabancı sınırı durumu en çok bizim ligdeki istanbul ilçe takımlarının işine yarayacak bence. Kendileri bilirler.. Süper lig istanbul ligi oldu zaten.

Stoper

Samsunspor sezon öncesi hazırlık programı;

20 - 25 Haziran   Samsun
26 -08 Temmuz   Kayseri
12 - 25 Temmuz   Bolu

İkinci etap Kayseri kampına kadar transferin hemen hemen hepsi tamamlanmış olur. İyi isimler eklendi takıma, bu ekip bizi hedefe taşıyabilir.

jean

3-4 daha saglam Adam aldimi insaallah bu is tamamdir

Sadece Samsunspor

Yusuf abdioglu dahil suana kadar butun transferler nokta atisi ve net. Eger bu oyunculularda cikamiyorsak bu takim lanetli demektir

Stoper

Kaleci
Sağ bek
Forvet
Ismaël Diomande'nin durumuna kamp döneminde bakılacak, yetersiz bulunursa orta sahaya da takviye yapılacak.

Transferin çoğu tamamlandı. Ahmet Yazar'da 10 güne açıklanır. Ahmet kulübede büyük güç ve hamle oyuncusu. Duruma göre ve performansa bağlı 11 de oynayacaktır.