2022-2023 SEZONU TRANSFER SÖYLENTİLERİ

Başlatan cembaba, 12 Mayıs 2022, 10:55:27

« önceki - sonraki »

5trawberry

Szumski, Harris, Laura ve Novikovas'a devre arası şut atılması kaçınılmaz hale geldi.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: 5trawberry - 24 Ekim 2022, 00:39:07Szumski, Harris, Laura ve Novikovas'a devre arası şut atılması kaçınılmaz hale geldi.
kaleciyi çıkarıp boldrini ekliyorum

ercan0655

20 Aralık 2022, 02:08:57 #108 Son düzenlenme: 27 Aralık 2022, 07:11:30 ercan0655
Üç dört sezonda 50 kusur adam!!! getirip böyle bir kadro kurmak gerçekten büyük başarı 😡
Bakalım devre arası nasıl sacmalanacak. Bir de kim elindeki iyi oyuncuyu verir, gelecek adam ya problemlidir ya sakat tam bize.              ( başkana) göre.

jean

Boldrin novikovas iyi ciksaydi vede sakatlar cok olmasaydi belki Adama gerek kalmazdi

Sadece Samsunspor

Insallah devre arasi bir sol bir on numara belki bir stoper bulabiliriz. Devre arasi transferler genelde zor olur iyi oyuncular cikmaz ama ozellikle sol bek ve 10 numara net ihtiyac. Bence bide yedek kaleci lazim aykut la olmaz

Raqua55

Barış alıcının ismi geçiyordu bileklerine hakim bir oyuncu diye biliyorum.Hocanında eski öğrencisi alınırsa iyi olur.

ercan0655

Muhteşem transfer,!!!!!!! Yameogo Boluspordan geri dönüyor. Yabancı kadromuz bir tık daha doldu. Bu transferde emeği geçenleri tebrik ediyorum. 

Sadece Samsunspor

Takimimizin kamp kadrosu aciklandi. Instagramda Diomanda de ifade birakmis. Bu adam tas gibi orta saha. Hazir elimizde neden takima katmiyoruzki?

eprianu

Diomande'nin takıma dahil edilmemesini anlamak gerçekten çok güç. Bu adam bizim bilmediğimiz hangi suçu, hangi günahı işledi? Söyleseler de biz de bilsek.

Sadece Samsunspor

Pendik in basaksehirden Keny i istedigi soyleniyor. Gecen sene bandirmadaydi. Iyi topcu

ercan0655

Alıntı yapılan: eprianu - 27 Aralık 2022, 21:20:12Diomande'nin takıma dahil edilmemesini anlamak gerçekten çok güç. Bu adam bizim bilmediğimiz hangi suçu, hangi günahı işledi? Söyleseler de biz de bilsek.
Müzmin sakat, çok iyi tekniği futbol bilgisi var ama sakatlığı korkutuyor. Ona göre takım kurulsa yine yolda bırakır. üç dört maç oynar bir sezon sakatlıktan çıkamaz. Alinirken sağlık kontrolü yapan Dr grubuna çok ..... ettim. Yoksa sahada düruşu mücadelesi tam aradığınız orta saha.

Sadece Samsunspor

Eyup Sivastan Dia Siba yı almış. Cok iyi ve etkili bir oyuncu sivassporda da cok iyi oynuyordu ancak ailesi sivasta kalmak istememis. Sirf istanbul takimi diye Eyup e transfer oldu. Eyup kafaya koymus ben direkt cikacam diyor. Arkalarinda gucte var istedikleri gibi at kosturuyorlar. Malesef bizim baskana hic destek yok. Kendi elleriyle de bi yere kadar yapabiliyor. Azcik birileri adama destek olsa o da eminim daha iyi oyuncular getirir. Yenimalatya bile valilikten bi ton destek almis hemde resmi hesaptan atilmis para. Bizde olsa olurmu oyle sey kimin parasini kime veriyorsunuz diye sehrin hainleri ayaga kalkar heryere haber yaptirirlar kamuoyu olustururlar. Sehriyle bu kadar ters duran bi takim yoktur heralde. Bu kadar engele ragmen insallah yuksel beyi yedirmeyiz ve pes etmez. Pes ettigi anda tepe taklak oluruz. Bkz. Bursaspor ve eskisehirspor. Biri 3.lig yolcusu digeri amatore dogru hizla gidiyor. Bizde unutmayalim kayyumdan donduk.

Bazi demeclerine hareketlerine kizsakda ben dahil. Yinede sonuna kadar destek cikmaliyiz baskana.

eprianu

Bizim başkanın paradan ziyade iyi bir ekibe ihtiyacı var. Kendisini dolandırmayan kalmadı ama hala aynı yanlışlarda ısrar ediyor. Çok para harcıyor ama yanlış yere harcıyor. Bu sezon önceki sezonlara nazaran doğru isimler alındı.

Basındaki söylemleri bana göre menajerlere verilen bir mesaj. Yine iyi para harcanacak.

Stoper

Devre arasında yapılacak takviye transferler, süper lige çıkmamız halinde de takımda yer edinebilecek kalitede olmalı.

Fofona ve Tomane ise bizim için yeni transfer sayılır.

Sol bek transferini merak ediyorum. 🤔