TFF 1.LİG 2021-2022 11.HAFTA | Bandırmaspor 2 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 27 Ekim 2021, 11:56:01

« önceki - sonraki »

eprianu

Alıntı yapılan: _SoN_ - 30 Ekim 2021, 14:19:44Artık eminim, fuat çapa ilk yarı için , ilk 6 garantisi bile vermemeştir, bu takımla % 100 eminim sezon sonu hedefi ilk 6 olarak belirlemiştir

Fuat Hoca hedefi Play-Off olarak belirledi ise çok iyimsermiş. Bu kafayla, bu futbolla hava alır bence :)

adige73

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 30 Ekim 2021, 14:20:18Dk geciriyoru ya koca Samsunspor bandirmaya vakit geciriyor boyle atarlar adama. 2.yari bi guzel yatsinlar gorun ebenizi
Adamlar niye yatsınlar bulmuşlar böyle bir Samsunspor u 4 atamadan bırakırlar mı

emre

Küme düşüreyim de aldığım yerde bırakayım diyor sanırım kibir abidesi. Başka açıklaması yok şu durumların.

KocumVolkan

1 kırmızı kart gelir diyorum.. Hakem dünden razı bizimkiler de fazla gergin

eprianu

_SoN_

Alıntı yapılan: eprianu - 30 Ekim 2021, 14:32:50Fuat Hoca hedefi Play-Off olarak belirledi ise çok iyimsermiş. Bu kafayla, bu futbolla hava alır bence :)

Lig'ten düşmeme garantisi ile mi gelmiştir bizim takıma ? Bizim başkanın sağı solu belli olmaz ama bu kadarınıda kabul ettiğini sanmıyorum :)

Sadece Samsunspor

defansif orta saha

Bizim takımın sorunu hoca değiştirmekle çözülmez. Sorunun en büyüğü başkanın kendisi. Etikete aşırı derecede düşkün, sırf marka diye boş yere para döken insan işte. Şu yasin'in ne faydası var allah aşkına? Elinden gelse devre arası bir dünya para döker, boş boş gezen mesut özil'i falan kapar getirir sırf ismi var diye.

Belki ağır olacak ama şu oynanan futbolu izşemek yerine akvaryumdaki balıkları izlemek daha makul. Memleketimizin takımı her hafta acı çektiriyor bize.

adige73

Yasin in kontratında oyundan çıkarılamaz mı yazıyor acaba şu Polat yedekte beklerken hala Yasin'in oynaması saçmalık

_SoN_

Ben size birşey söylim mi, artık isimlerde değil olay, ne polat, ne melih, ne cihan, kim girerse girsin, izlediğimiz hep aynı şeyler, yeminle sevmesek çekilecek ızdırap değil.

GurbetciFanatik

Dk 78 pozisyonumuz yok.

Sen teknik heyetin olmadan
10-15 oyunca al Aztopal la beraber.

Sonra gelen Teknik direktöre bu Takim niye oynamiyor diye kov.

Ne Mehmet Altiparmak nede Fuat Capaya kimse laf söylemesin.
Malzeme bu.

Bu sezonun tek sorumlusu Yönetimdir

Sadece Samsunspor

Ruhsuz adiler toplulugu. Yeter be. Takimin agzina ettiniz. Karakter yoksunlari. Yonetiminden oyuncusuna kadar.

ercan0655

Geçen senenin hastalığı yeni oyuncuoaroa devam ediyor. Sürekli geri yana oyna top ayağında olan adami seyret.

Bizimkilerin koşma stillerine bir bakın hiç biri dizlerini çekerek koşamiyor, adamlar geriden gelip etraflarında üç tür dönüyor bizimkiler belini çeviremiyor.

*** salakları duran top kullanma özürlüler grubu.

_SoN_

Şu Gökhan'ın yaptığı ortaya bakın, artık benim ümidim kalmadı, gerçekten boşa bekliyoruz, boşa ümit ediyoruz, orta yapmaktan aciz, serbest vuruş kullanamayan adamlardan şampiyonluk bekliyoruz, yazık bizede.

GurbetciFanatik

Yasin
Gökhan Karadeniz
Bariş
Allattin
Soner

Şaka resmen