Kingsley Schindler

Başlatan _SoN_, 26 Temmuz 2023, 22:20:38

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz en son 1. FC Köln forması giyen Gana Milli Takımı sağ kanat oyuncusu Kingsley Schindler ile 2+1 yıllık sözleşme imzalamıştır.
Sporcumuza ve camiamıza hayırlı olması dileklerimizle.

Stoper

Çok ümitliyim.
Bu adam bize çok katkı verecek. Hazırlık maçlarını izleyemedik, haftaya ligin ilk maçında izleyelim bakalım. 

cembaba

Dünkü maç özelinde beğenmedim. 3-5-2'nin kanadı kendisi gibi durmuyor. O yüzden hoca da Zeki ile yer değiştirdi kendisini. Nanu da kadroda yoktu. Barış Alıcı'yı göndermekle yanlış bir karar vermiş olmayız umarım.

Sol Açık

Dün gerçekten hiç beğenmedim. Muhtemelen formsuz bir günüydü, ama dünkü performansı ile faydalı olması imkansız...

Sadece Samsunspor

La sigirrr sen nasil bundesliga da koln de falan oynadin 2 metreye pas atamion orta yapamion. Takimin en siritan topcusu

tyyaman

Bazı oyuncularda oyun zekası olur ama yeteneği kısıtlıdır istediğini tam olarak yapamaz. Pası hatalı verir, ortanın şiddetini ayarlayamaz vs. Bunda yetenek de yok zeka da. Beş haftada hiç mi olumlu bir hareketi olmaz bir futbolcunun. Eşeğe üç ay antrenman yaptır hasbelkader on toptan bir tanesine yanlışlıkla dokunur arkadaşına pas verir, bunda o da yok. Tesislerde duş almak için harcadığın suyun faturasına, yemen için yapılan yemeğin malzemelerine yazık.

GurbetciFanatik

Sana suc bulmuyorum.
Tek suclu sana top geldiginde seni yuhalamayan Taraftarlar.

Aliyon Veriyon baska birsey yapmiyorsun.
Ne orta yapabiliyon ne de adam akilli bindirme.

Raqua55

mehmet yılmaz

Schindler için "savunması kötü ama hücumu iyi" demek isterdim lakin hücumu da kötü.
Koskoca futbol ülkesi Almanya'dan tutup da böyle birini almak ayrıca bir yeteneksizlik gerektirir. Kutlarım.

orucreis

Sana futbolcu diye lisans veren ülkenin federasyonuna ben 🤬

Sadece Samsunspor

Sonunda bize bi pozitif bise sundun.

Elyesa

Sol Açık

Hatay maçındaki golü çok kıymetliydi.

Ama gerçekten çok çok kötü oynuyor!!!

s_uzunkaya

bu adam afraika kupasında 22 kişilik kadroda bile yok yaw!! ne oldu buna sakat filan mı?

orucreis

Hazır Afrika kupasında iken oraya transfer olsun gelmesin.