Aykut Özer

Başlatan Stoper, 06 Ağustos 2021, 00:46:28

« önceki - sonraki »

Stoper

Samsunspor'umuz, Fatih Karagümrük SK'da forma giyen kaleci Aykut Özer ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

28 yaşındaki kaleci geçen sezon Süper Lig'de 9 maçta Fatih Karagümrük SK kalesini korumuştu.

_SoN_

Yediği gole rağmen bana güven verdi, en azından kaleden emin maç seyrettim, kendi görüşürüm kolay kolay kaleyi teslim etmez bir daha.

jean

Yedigi gol bence hatali degildi saglam bir kalecimiz oldu

Lusage

Nurullah olsaydı 3-0'dı. Tebrikler..

Sol Açık

Alıntı yapılan: _SoN_ - 28 Ağustos 2021, 21:46:48Yediği gole rağmen bana güven verdi, en azından kaleden emin maç seyrettim, kendi görüşürüm kolay kolay kaleyi teslim etmez bir daha.

Nurullah da aslında fena kaleci değil ama o yavaşlık, ağır kanlılık, zaman geçirmeler falan sinirlerime dokunuyordu.
Yıllar sonra tuttuğu topu hızla oyuna sokmaya çalışan bir kaleci gördüm. Hem güven verdi, hem de izlerken insanın canını sıkmadı.

55.hakan

Nazar değmesin yoksa Nurullah'la ne yaparız.

jean

Keske nurullahi satipta oyle alsaydik bu adami

evolution55

el beklediğimiz pozisyonda çok iyi bir refleks ile topu çıkardı. nurullah olsa hareket edemezdi bence

KocumVolkan

Kalede olmasaydı çoğu maçımız erkenden biterdi. Ben çok sevdim kendisini ama defansımız bu adamın kıymetini bilmiyor.

Lusage

Nurullah'tan kat be kat daha iyi kaleci..

beşnumara

O kadar kötü defans var ki senin emeklerin boşa gidiyor. Bugün 5lik oluyorduk hocayı sen kurtardın.

s_uzunkaya

Geçen sene bizi nurullaha bir sezon mecbur bırakanlar geçen sezonun katilidir. İlk devre bittiğinde kaleci alınmadığına inanamamıştım. Ara transferde Dünya transfer yapılacağına kaleye süperlig den bir kaleci alınaydı şu an süper ligteydik.

5trawberry

Takımın saha içinde takındığı tavra bu adamdan başka isyan eden yok mu?
Nerde kaptanlar?
Kazanılan maçtan sonra kaleci konuşulur da, biz yenildigimiz ve berabere kaldığımız maçta kaleci konuşur olduk...
Nurullah olsa iki maçta 6+6 12'lik oluyorduk

Sol Açık

Harika oynuyor. Epeydir bu kadar iyi ve yürekli bir kalecimiz olmamıştı...

Kaya

Üst düzey reflekslere sahip olduğu kesin.

En büyük eksiği ; cepheden ve yandan gelen yüksek toplarda, kale çizgisini koruma iç güdüsüne kapılıyor olması. Altı pasa düşen toplarda bile o geri adımı maalesef ki her defasında atıyor. Kaleci antrenörümüzün bu eksiklikler üzerine özel çalışmalar yaptırması şart gibi.