TFF 1.LİG 2020-2021 PLAY-OFF YARI FİNAL 1.MAÇ / Altınordu 1-0 SAMSUNSPOR`umuz

Başlatan Elyesa, 10 Mayıs 2021, 01:51:02

« önceki - sonraki »

Elyesa

10 Mayıs 2021, 01:51:02 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2021, 10:11:54 Elyesa Sebep: İmla - Yazım Hatası ve Eksiklikleri
Altınordu - SAMSUNSPOR`umuz
18 Mayıs 2021 - Sali
saat : 19:00   ( Avrupa icin 18:00 )

Arkadaşlar son noktaya kadar desteklemeye devam çok oyunlar döndü. Çok hem de göz göre göre. Artık şike bile kasten bilerek anlatarak yapılıyormuş, bir yaşıma daha girdim. Dur bakalım daha neler göreceğiz !

Hep beraber destekliyoruz, sonrasını sonra düşünürüz. Bir üst ligi hak eden tek takımdır Samsunspor'umuz ama maalesef oyunlarla çıkamadık direkt. Ama inşallah buradan çıkarız. Benim tahminim final ALTAY-SAMSUNSPOR`umuz olur diyorum saygılar hepinize.

eprianu

Altay ve İstanbul'a nazaran daha zayıf bir takım. Tam dişimize göre bir rakip. Ancak ayaklarımız yere basmazsa çok zorlanırız. "Hatta" demek istemiyorum.

Son haftalarda iyi bir form yakaladık. Bu maçta ve sonrasında da devam ettiririz İnşallah.

Daha önceki maçlarda olduğu gibi Adanaspor maçında da çok ciddi bir hata yapan Yalçın'ın yerine Boli'nin kadroya alınması kanaatindeyim. İleride de kötünün iyisi olan Nadir ile başlamalıyız. Kadronun geri kalanı değişmiyor zaten.

Zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum. İyi bir skorla döneceğiz İnşallah.

5trawberry

Allah'ım bizi haksız şov yapanlara karşı mahcup etme.
Plan bozanların en hayırlısı sıfatınla emek hırsızlarına karşı bizim yanımızda ol.
Şehrimize, takımımıza; en önemlisi başkan ve taraftarımıza zaferler görmeyi nasip eyle.

jean

Butun sene bekledik ads gibi eze eze yenip cikmayi olmadi bari play off ta yapin su isi

_SoN_

O kadar çok konu var ki yazılacak, inanın ne benim kafam nede okuyacak olanların midesi kaldırır, bu pis lanet düzene inat sahada ölümüne mücadele edip sonuna kadar gitmeliyiz. Gerekirse o sahada kol bacak kırılmalı ama pes edilmemeli, bu lanet adi düzene başkaldırı olmalı bu maçlar ve sonunda ölümde olsa bu sezon süper lige çıkmalayız.İlk maçın deplasmanda olması ve Altınordu ile başlamamız iyi oldu, en azından deplasman maçlarını Hocanın defansif oyunu ile iyi geçirebiliriz, kendi sahamızda da bir zahmet artık bizde "sağlıkçılarımızı"!!! statda görelim. Finale kendinizi bir şekilde atalım, final maçında artık altaymış istanbulmuş kim gelirse gelsin basıp ezip geçmeliyiz.

Lig başında beri ısrarla üzerine basa basa yazdığım kadro istikrarını, zaruri üç kadro dışı ile zaten son 4-5 maçtır görmeye başladık, yine bu istikrarın korunacağını düşünüyorum. Aynı kadro ile çıkarız, ileride Nadir veya mathias ikisinden biri olabilir zaten ikisinden de bir fayda göremeyeceğimiz için farketmez, diğer kadro aynı çıkar.

Nurullah

Mucahit- Yalçın - Veli - Erkam

deje dje - savaseviç

hamroun - Gökhan karadeniz - Yasin

Nadir

Stoper

Bunlar play offa niye kaldı ona bile şaşırmıştık.

Çıkmak isteseler bunu daha önce yaparlardı. Daha önce kaç defa play off şansı gelmişti ama geri çevirmişlerdi.

Samsun'a geziye gelip, pide yiyip dönecekler belli oldu.

kavak_55

Alıntı yapılan: Stoper - 10 Mayıs 2021, 17:33:42Bunlar play offa niye kaldı ona bile şaşırmıştık.

Çıkmak isteseler bunu daha önce yaparlardı. Daha önce kaç defa play off şansı gelmişti ama geri çevirmişlerdi.

Samsun'a geziye gelip, pide yiyip dönecekler belli oldu.

Bu açıklama kasıtlı bence bizim konsantrasyonumuzu bozmak için yapılan bir açıklama olarak görüyorum.

Desiqner

Normalde kulübümüzün buna karşı bir açıklama yayınlaması gerekirdi diye düşünüyorum. Resmen olası galibiyetimize de gölge düşürür bir açıklama. Bu ülkede aklı başında spor adamı göremeyecek miyiz ?

Sadece Samsunspor

Golgede dussun konusanda konussun bu saatten sonra her yol hak. Malesef bende istemiyorum ama Turkiye de durum bu. Basari icin her yol hak

diocid

Nurullah  bu günden tezi yok, sürekli penaltı çalışmalı, olası rakip oyuncularının istatistikleri ezberletilmeli..

Ekrem

Eğer masa başında oynanmış bir oyun yoksa rahat geçebileceğimiz bir rakip olduğunu düşünüyorum.

brigand

Altınordu başkanı kendince kılıflı açıklamalar yapmış. Kimse onları zorla play-off'a atmadı. Ne yani katılım hakkı alsa kabul etmeyecek mi?
Tüm bunlara bakmadan hevesli, iştahlı ve motive şekilde sahada olmalıyız.
Deplasman golünün kıymetini sonradan anlamamak adına, bu maçta gelen fırsatları cömertçe harcamamız gerekiyor.

Sezon geride kaldı artık.
Önümüzde 3 maçlık bir mini sezon var. Oyuncu tercihlerinde yine saçma sapan yanlışlar olmazsa, bu maçtan istediğimiz skoru alacağımıza gerçekten inanıyorum.

Bunca masa başı oyuna, bunca karaktersiz camialara, yapılan haksızlıklara, alenen gerçekleşen şikeli şaibeli hareketlere cevabı; sahada çatır çatır oynayarak, skoru bileğimizin hakkıyla alarak vermeliyiz.

Bu armayı tertemiz, şerefli şampiyonluğa ulaştırmamız artık hepimizin üzerine farzdır.

Elyesa

insallah gelirizde kapanmamis hesaplarimiz o iki ismini bile anmak istemedigim iki kucuk takimdan aliriz..ALLAHim utandirma bizleri

Elyesa

final maci seyirciz olacagi kesin bilgi ? varmi bilen arkadaslar?

eprianu

Yaptıkları açıklamalarla güya bizi rehavete sokmak istiyorlar. Çok dikkatli olmak lazım. Süper Lig niyeti olmayan son maçlarını kaybeder hatta Tuzla gibi maç bile satardı.

Sosyal medyada gerekli hareketliliği sağlayamadık. Ne resmi hesaplar bir hashtag çalışması yaptı ne de taraftar grupları. Her sayfa kendince bir hashtag üretip duruyor. Bu konuda maalesef geç kalıyoruz. Bir an önce camiayı bütünleştirecek sosyal medya çalışması yapmak lazım.