TFF 1.LİG 18.HAFTA | Adana Demirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 15 Ocak 2017, 19:41:42

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Gerçekten de çok fazla sonuç temelli yazılmış yorumlar. Sezona bu kadro ile girsek ve ilk maçımızda bunlar olsa, "şansızlığa rağmen bu sezon play-off'la bile olsa bu ligden çıkarız" diye yazabilirdim.

Açık ki işimiz kolay değil. Puan hesabı ortada, kalan 16 maçtaki 48 puanın yarısını almamız gerek (ve evet, bu puan oranı lige yayılsa Play-Off garanti demektir!). Ama ben takımın oyununu beğendim (mükemmel değil ama çok çok gelişmiş). Yeni transferleri beğendim (daha iyisi olamaz mıydı, elbette, ama yine de iyiler). Önümüzde çok zorlu 2 maç var ve bu 2 maçı da oturmayan bu kadro ile kaybedebiliriz. Ama yine de bu iş bitmiş olmayacak. Sonraki 4 maçı almamız mümkün ve zaten bize 6-7 galibiyet yetecektir.

Bu takımın bu sezon ligde tutunması halinde seneye Süper Lig'e yürümemiz mümkün.
Ve bu saatten sonra yapılması gereken tek şey; yönetimiyle, teknik direktörüyle, futbolcusuyla tüm takıma "koşulsuz ve tam destek"!

Kaya

Uzun zamandır hiç bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum..

Biran önce kendimize gelmemiz lazım.

ata55

celebi

ata 55 kendine gelemedin hala sanırım. ama artık malatya maçını düşünmeli taraftar olarak konsantr olmalıyız