Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

samsun 55

orucreis

aynen hiç ismi geçmeyen genç bi isim genel olarak u21 de oynamış hep inşallah faydalı olur millete topçu yetiştirmeyiz

eprianu

Evet Vedat Bora da katılmış kampa. Geçen sene Giresunspor'da 20 maça çıkmış. Bu lig tecrübesi var.

jean

O degilde resmi olarak transfer yasagi kalkacakti bugun aciklama olmadi ins son dakika sikintisi cikmaz

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: jean - 10 Ocak 2017, 18:07:00
O degilde resmi olarak transfer yasagi kalkacakti bugun aciklama olmadi ins son dakika sikintisi cikmaz

Yasak kalkmıştır hocam,bir şeylere güvenmeseler bu kadar adamı kampa davet etmezlerdi.

muzaffer4

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 10 Ocak 2017, 18:58:11
Chibuaeke ne oldu yalan mı oldu o iş

Bazı yerel sitelere bakarsak kampa katılacak deniyor. Mamadou Fall diye bir oyuncunun adını yazdılar,Samsunspor kampına katılacak falan dediler aynı gün hoca yalanladı. O yüzden pek inanmıyorum yapılan haberlere.

orhan

Samsunspor herzamanki gibi transferde geç kaldı.Aldığımız oyuncularda geldikleri takımlarda oynamayan ve maç eksiği olan oyuncular, alınan  oyuncuların uyum sorunu inş kısa sürer ve açıklarını kapatırlar.Şu görüntüde topu kanatlardan taşıyacak ofeodu tarzı oyuncu eksikliğimiz var bu her iki kanat içinde geçerli, bu takımın toparlanması inş uzun sürmez yoksa işimiz gerçekten zor.Birde halen bir kaleci alınmamış olması da korkularımı daha çok artırıyor.Sabırla ilk maçı bekliyorum her şey bu maçtan sonra net bi şekilde ortaya çıkacaktır.

55ertan

Bu sezon bişey beklemeyin diyor zaten hoca geldinden beri. Seneye hazırlık bu transferler.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: 55ertan - 11 Ocak 2017, 10:08:09
Bu sezon bişey beklemeyin diyor zaten hoca geldinden beri. Seneye hazırlık bu transferler.

seneye hazırlık değil bu transferler yalan söyleniyor yönetim tarafından. seneye madem niye yarısı kiralık sezon sonuna kadar. maksat .... kurtarmak bu sene. yoksa transferler seneye oynayacak transferler değil

55ertan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 11 Ocak 2017, 10:47:21
seneye hazırlık değil bu transferler yalan söyleniyor yönetim tarafından. seneye madem niye yarısı kiralık sezon sonuna kadar. maksat .... kurtarmak bu sene. yoksa transferler seneye oynayacak transferler değil

Bir sezon daha uzatma opsiyonu var dedi hoca geçen konuşmasında.

oguz_5528

ya burası süper lig mi bir şey beklemeyin diyor ,osman hoca için ilk 3 maç önemli ptt liginde ligde kalmak nedir..

Shane_Falco

11 puanımız var ve sadece 6 gol attık biliyorsunuz değil mi ? O milletin puanı silinmese puan farkıda şuan daha farklı olacaktı. İlk 4 maçın 3'ü deplasmanda içerdeki maçında kafaya oynayan Yeni Malatya ile. Ne çabuk unutuyorsunuz 1-2 ay öncesini.

551

Ligden düşeceğiz 2 transfer yapınca ligde kalmak nedir deniliyor ne yapalım ilk ikiden olmadı en iyi zamanlarımızda çıkamadığımız play off finalinden süperlig mi çıkacağımızı söylesin.

brigand

Transferler için listemiz, anlaştığımız oyuncular hazır denmesi ve hala tamamlanması eleştiriye tabi olacak elbette. Ancak kalan transferleri daha üst seviyede yapsak dahi şu noktadan sonra play-off oynayıp, oradan da 2 kez yapamadığımızı yapıp Süper Lig'e çıkmak mucizevi bir şey. Bu yüzden benim böyle bir beklentim yok şuan için. 11 puanımız var, eksi averajımızı artıya çıkarmak bile büyük iş olacakken şimdiden play-off baskısı doğru değil. Takım erken oturur ve ekstra sonuçlar alır da, 2.devrenin son 6-7 haftasında, rahat ve üst gruba yakın bir yerde olursak işte o zaman zaten gerekli gaz ve motivasyonu sonuna kadar sağlarız.

Yapılan transferlere bakacak olursak; Abdulkerim Bardakçı'nın sözleşmesi Mayıs ayında bitiyor, o an ki duruma göre bonservisini alabiliriz. Kone içinde kiralık sözleşmesi seneye devam edecektir. Göksu, Kenan ve gelecek yabancılar bonservisleriyle geliyor zaten. Vedat Bora'dan bir beklentim yok açıkcası. Yine de şu kadro yapısında katkı sağlayabilir.