Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Buyuk ihtimal Zola artik ilk 18 e giremeyecek. Kenan ve Hasan'in yedegi kulubede bulunsun diye alindi. Iyi bir transfer oldugunu bende dusunmuyorum zaten cokta forma sansi bulamayacaktir.

AhmetDenizci

31 Ocak 2017, 20:00:23 #826 Son düzenlenme: 31 Ocak 2017, 20:13:07 AhmetDenizci
Hollanda'nın Excelsior takımından transfer edilen Belçika'lı file bekçisi Tom Muyters ile 1,5 yıllık;

Ayrıca Aytemiz Alanyaspor'dan Gökay İravul ve Fenerbahçe'den Caner Koca ile 1,5 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

http://samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=2877

tactician

kaleci muyters ve stoper alternatifi bence iyi
lakin gökay için benzer şeyleri söylemek imkansız. biraz daha kanat özellikleri ağır basan bir orta saha oyuncusu daha iyi olacaktı. gökay yerine berkay ve mustafa sevgiden de aynı katkıyı alırız zaten. direk bir hamle oyuncusu özelliği ne gökay'da ne de saydığım mevcut alternatiflerinde yok.

bengülü

Sadece Samsunspor

qunqor55

yirmiuc

jean

Hayirli olsun tahtayi actirip bu kadar adam almak buyuk basari ins su seneyi sagsaglim atlatiriz

fanatik samsunsporlu

Caner koca iyi stoper,gökay bizim aradığımız adam degil

Raqua55

Caner koca öblibero diye biliyorum kupa maçlarında sanki ön liberoda oynadı diye hatırlıyorum.Güçlü fiziği ile iş yapabilir.Gökay kapalı kutu ben biraz ufuk Bayraktar transferine benzettim kapalı kutuydu ama yarım sezon çok iyi bir iş çıkarmıştı Umarım Gökay'da böyle olur.Kaleci konusunda daha net bir isme ihtiyacımız vardı bence İnşallah tutar en kötü Furkanı zorlasın Furkan Form tutarsa bu ligi kaldırabilir ki geçmişte iyi zamanlarıda olmuştu

evolution55

Biz tabiri caizse ölüyü diriltiriz, o futbolcuyu yeterki sevelim, destek verelim

eprianu

Bonservisi ile aldığımız neredeyse tüm futbolculara 1.5 yıllık imza attırdık.
Eğer yine çok ciddi maddi kriz yaşamazsak seneye çok bizim için çok farklı ve güzel olacak İnşallah.  :)

oguz_5528

Kanat almadı çünkü Murat ve Mustafa Sevgi var alsan alınmaz satsan satılmaz mantığı,aslında Murat ve Mustafa Sevgi takım ile birlikte bi iyileşme gösterebilir.Ayrıca yedekte bekleyen bir Lumu var.Bence Transfler yerinde lige verilen ara bizim için mükemmel deplasman kadrosunda değişiklik olabilir.Kone ileride kanatlara Vedat -Lumu koyulabilir..Ayrıca Caner Koca ,Osman'ı her türlü keser defanstan ama adama kaptanlık verildi çok tuhaf  :o

samsunsporlu1994

01 Şubat 2017, 00:41:32 #838 Son düzenlenme: 01 Şubat 2017, 00:47:24 samsunsporlu1994
Yapılan tüm transferler Samsunspor'umuz'a hayırlı olsun,kümede kalabilecek bir kadro kurulduğuna inanıyorum. Artık söz futbolcularda,şu sezonu sıkıntısız atlatalım başka birşey beklemiyoruz zaten. Ha bu arada uzun yıllardan sonra ilk kez bir yabancı kaleciye kale emanet ediliyor,umarım performansıyla taraftarın gönlünde taht kurar.

Karabudun

Ahmet Şahin'den bu yana adam gibi bir kalecimiz olmadı. İnşallah kaledeki kötü gidişe bir son verir bu yeni arkadaş.