Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

eprianu

55.hakan

Bir de bu transfer işini müjde olarak yazmıyorlar mı deli oluyorum.Transfer yapılmasa paraşütsüz düşeceğiz belli oldu zaten müjde değil olması gereken şey bu.

tactician

heyecanını yitirmiş bir şehre hem stad hem transferler iyi gelecek. Ama çeşitli bahane ve nedenler ile transferler yine gerçekleştileremez ise; işte o zaman artık sonun resmi olur.

Sadece Samsunspor

orhanbey5555

isvicreden 2 oyuncu diyorlar acaba gekas mi geri dön GEKAS  :'(

tactician

Orhan tasdelen ve doku ile prensipte anlaşıldı şeklinde haberler var bazı sitelerde. Öte yandan da osman hoca nin ismi geçenler doğru değil, henüz kimse bilmiyor alınacakları sadece 3 kişi biliyor diyor bakalim

Desiqner

Şu doka haberi gerçekse varya efsane olurdu ya :) Ama bize yedirirlermi bilmiyorum :)

brigand

Doka haberi birçok yerden yalanlandı. Ben ismi çok net belli olan oyuncu olduğunu da sanmıyorum. Takımlar kalan-giden isimlerine yeni yeni karar veriyorlar. Anlaşmalar ay sonuna doğru yapılır.

Karabudun

qunqor55

doka gelsin şehir görsün taraftar görsün eee tabi bizde onu görelim

cakir55

Geçen sene nerdeyse resmi maçı olmayan Kone'yi getirdik o adam bile o kadar katkı sağladı. Biz Fransa pazarına açılmalıyız. Ptt 1.ligdeki kaliteli siyahi oyunculara bakın hep Fransa 2'den gelme. Orda kadroda düşünülmeyen oyuncuları kiralamak veya bonservisi elinde olan oyunculara yönelmek gerekir.

1 Stoper
1 Sol Bek
2 Orta Saha
2 Kanat
2 Forvet

Direk ilk 11 için 7-8 transfer şart. İnşalllah güzel hamleler yaparız.

Stoper

Ercan ve Canberk sürekli oynayabilse,şu kadroya yapılacak 5 takviye bizi ligde tutar.

1 sol bek
1 orta saha
1 kanat(yırtıcı afrikalı olanlarından)
2 forvet

10 transferle hem bu seneyi kurtarırız hem de gelecek sezonun kadrosunu kurarız.

1 kaleci
1 stoper
1 sol bek
1 sağ bek
2 orta saha
2 kanat
2 forvet

Ekonomik şartlar neyi gösterecek bakalım.

Shane_Falco

Önceden kesinlikle sol bek alacağımızı düşünürdüm fakat hocanın Burhan ile devam etme tarafında olduğunu düşünüyorum.

2 Forvet
1 Forvet arkası
1 Ön libero
1 stoper
2 Kanat

Bunlar şart oğlu şart. Geri kalanlar tartışılır.

Sadece Samsunspor

Canberk ve ercan surekli sakat bunlara guvenip transfer yapmamak yanlis

cakir55

Bizim pazarımız yine söylüyorum Fransa 2'de fazla forma şansı bulamamış oyuncular olmalı. Bir sürü böyle oynayamayan genç oyuncu var. Gözüme çarpan bir kaç isim daha var ama bu oyuncuların videosunu bulamadım. Doğru düzgün videosu olan bir oyuncu var onu paylaşayım dedim.

HARRISON MANZALA.
94 doğumlu bu sene forma şansı bulamamış sağ kanat oyuncusu bizim ligde iş yapar net gözüküyor.
https://www.youtube.com/watch?v=x2f8pY-EmYw