Samsun Büyükşehir Bld. Anakent Spor Kulübü

Başlatan berusa55, 10 Ekim 2014, 01:01:55

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

bordo mavi yapın  :ok size o yakışır ayıp etmişsiniz ;)

orucreis

Kendilerine de akiller desinler bence. ulan yzy acaba ne hedefliyosun çok merak ediyorum

Desiqner

http://www.samsun.bel.tr/haber-detay.asp?NewsId=1655

Ne güzel değil mi ? Yepyeni bir kulüp , iddialı takımlar , çok güzel malzemeler.
Heryerinden rahatlık fışkırıyor ortamın...
Bunlara inat birgün her spor dalında yarışan bir Samsunspor hayali kuruyorum.O zaman herkese en iyi cevabı verebiliriz belki.
Bugün sadece olanları izlemekle yetiniyoruz.

sadece55

Bu takım benim takımım değil arkadaş...Bizim paralarımızı buraya gömenlere yazıklar olsun.Bir gün bu şehirde bu çete bitecek inşallah.

eprianu

Belediyeden bir tanıdık olsa da bu takıma kaç para harcamışlar öğrenebilsek.
Hesap ederiz acaba o para ile kaç OTEL yapılır diye

Sercan

Kırmızı - Beyaz bari yapaydın vasıfsız..

sadece55

Alıntı yapılan: eprianu - 03 Kasım 2014, 12:43:06
Belediyeden bir tanıdık olsa da bu takıma kaç para harcamışlar öğrenebilsek.
Hesap ederiz acaba o para ile kaç OTEL yapılır diye

Büyükşehir yöneticileri buradan iyi kar edecektir.Otelleri de onlar yapar. Şehir kalkınsın yeterki !!!

samsunum

Renkleri kırmızı - beyaz olsaydı daha çok sahiplenirdi bu şehir.Basketbolda 4 de 4 yapmışlar.

jean

Bolgesel ligdeler 1.lige kadar daha 3 kademe var ama sanirim iddiali takim kuruldu caner yillari almislar sbk ve canigi calistirmisti demekki iyi paraya geldi amator kumeye

berusa55

10 Mayıs 2015, 21:26:20 #24 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2015, 21:37:28 berusa55
EBBL Final Grubu son maçında Samsun Bşb. Anakent , Yeşilyurt Spor Kulübü'nü 85-77'lik skorla mağlup ederek grubu ikinci sırada bitirdi ve TB3L'ye yükseldi.

Alperen Kalaycıoğlu'nun serbest atıştan bulduğu isabetle başlayan ilk çeyrek 15-11 Samsun Bşb. Anakent üstünlüğüyle geçildi. İkinci periyotta geriden gelen Yeşilyurt Belediye maçta dengeyi sağladı ve soyunma odasına 38-37 önde gitti. Dengeli geçen üçüncü periyodun ardından son periyoda 60-59 önde başlayan Samsun Bşb. Anakent karşılaşmayı 85-77 kazandı.

sadece55

Renkleri sonunda kırmızı beyaz yapmayı düşünmüşler.3.lig Takımına da senelik 125 milyara hoca getirmişler.Şu Paraları Samsunspor için harcasanız olmazmıydı

sadece55

Dünyaları götürdüler daha ne peşindeler anlamıyorum.

berusa55

07 Kasım 2015, 22:23:00 #27 Son düzenlenme: 08 Kasım 2015, 01:58:52 berusa55
Samsun BŞB. Anakent S.K. [ 87 - 59 ] 68 Aksaray

http://www.mackolik.com/Basketball/Standing/Default.aspx?sId=2324

jean

Iyi basladilar eger 2.lige cikarlarsa buyuk is yapacaklar ordanda superlige biradim kaliyor ins olur

minci

Alıntı yapılan: jean - 08 Kasım 2015, 16:54:42
Iyi basladilar eger 2.lige cikarlarsa buyuk is yapacaklar ordanda superlige biradim kaliyor ins olur
Bu ligden sonrası süper lig değilmi?