PTT 1. LİG Play-Off 2.Maç | Ankaraspor - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 09 Mayıs 2014, 21:26:56

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

ankaradaki çömlekçi çocukları maça gidip angarayı destekleyeceklermiş.sövdük mü kabahat oluyor sonra

SametYılmaz55

Köpeklere yemek verirsin sana sadık olurlar,bunlara para verirsin köpeğin olurlar.ders kitaplarında Pavlov'un köpeği yerine bunları koyup anlatmak lazım

erkutdem55

Beyler kötü senaryoları kenara bırakın,darlatmayın kendinizi.hakem ilk maçta mis gibi yönetti maçı.Pislik yapacak olsalar bence Halis Özkahya yerine Süleyman Abay ya da Hüseyin Göcek verilirdi.Bi halt olmaz.23:30da Saraçoğlu biletini almış oluruz Cemil gidip birine kafa atmazsa...

Raqua55

Şunları eleyelim'de susturalım köpekleri Paraları olunca kendilerini Madrid Barça zannediyolar Tam kalparın maçı gibi gözüküyo katı defans Kontra atak Musa Sinan ve Umar Adam akıllı oynarsa Ankaradan Finale çıkan Biz oluruz

desperate1

tam kalpar ın maçı ama bi anlık konsantre eksikliğiyle üst üste goller yiyebiliyoruz.bunu yaşadık bu sezon.hüseyin kalpar ın buna çok dikkat etmesi gerekiyor bu maç onlardan olmasın!

berusa55

PTT 1. Lig Play-Off Yarı Final rövanş maçında deplasmanda Ankaraspor ile karşılaşacak kırmızı-beyazlılar, kara yoluyla Ankara'ya gitti

Kırmızı-beyazlılar, rövanş maçının Samsun'daki hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktör Hüseyin Kalpar yönetiminde Nuri Asan Tesislerinde son antrenmanını gerçekleştiren Karadeniz ekibi, Ankara'ya gitmek üzere kentten ayrıldı. Otobüsle Ankara'ya hareket eden kafileyi, kulüp başkanı Emin Kar ve yönetim kurulu üyeleri uğurladı.

Samsunspor Yönetim Kurulu da yaptığı açıklamada, Samsunspor'un Süper Lig yolunda hedefine futbolcusuyla, teknik ekibiyle, yöneticisiyle, iş adamıyla, bürokratıyla ve büyük taraftarıyla emin adımlarla ilerlediğini bildirdi.

Samsunspor etrafında şehrin birleşmesi gerektiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Hedefimize ramak kala herkesin birlik beraberlik içinde olması, sadece ve sadece takımını desteklemesi gerekmektedir. Ankaraspor deplasmanında tüm yöneticilerimiz takımının yanında olacaktır. Bunun yanı sıra bu zorlu deplasmanda takımımızın tüm giderlerini ise gecesini gündüzüne katıp, kulübün geleceği ve takımın başarısı için çalışan yönetim kurulu üyelerimiz karşılamaktadır. Tabi ki kulübümüzün maddi desteğe ihtiyacı vardır. Bu zamana kadar kulübümüzün yanında olan, maddi manevi desteğini esirgemeyen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Öte yandan, Ankaraspor'un kırmızı-beyazlı taraftara bilet fiyatını 400 lira açıklamasının ardından Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar ve yönetim kurulu üyelerinin, bilet fiyatını düşürmek için Türkiye Futbol Federasyonu ile Gençlik ve Spor Bakanlığında çeşitli görüşmelerde bulunacağı bildirildi.

Kaynak

Sadece Samsunspor

Ezecez lan sizi ezecez mactan sonra aglaya aglaya cimleri yontarsiniz insallah

Ayberk

Alıntı yapılan: King1965 - 11 Mayıs 2014, 00:44:47
ankarada vınc kıralamak ne kadar :)) 400 tl den ucuzsa vınc kııralayıp ordan ızleyelım :) :rulet:

yeminlen aklıma gelmişti :D

mehmet yılmaz

Halis Özkahya, iyi bir tercih. İnşallah hakkaniyetli düdük çalar. Tabii bizi tutarsa da itiraz etmem  :P

Süper Lig'de olduğumuz sezon Gaziantep deplasmanından dönerken takımla aynı uçaktaydık. Hatta hakemler de aynı uçaktaydılar. 1-0 kaybetmiştik. Ahmet Şahin'le Halis Özkahya bizim yan koltuktalardı. Halis, Ahmet'e o golü nasıl yedin? Tutabilirdin falan dedi. o da şöyle oldu, böyle oldu birşeyler anlattı. Fakat asıl hoşuma giden şey Özkahya'nın 'geçen sezon sizin Samsun'daki Erciyes maçınızı yönettik.  İstanbul takımları da dahil hayatımda gördüğüm en iyi taraftar Samsunspor'undu.' dedi. Hatta yardımcısı da girdi sohbete. Böyle bir taraftar yok vs. dediler.

Neyse, bütün bunları niye yazdım? Valla bilmiyorum. Salıyı düşünmekten yarım saat sonrayı düşünemez olduk :)
Özetle, çakalım, geçelim...

isa55

Hakem tercihlerinden korkuyordum. Düşündüğüm olmadı.
Diğer senaryolar da uygulanmaz inşallah.

sadece55

Yazıp yazıp siliyorum.Şimdiden heyecan bastı nasıl geçecek bu zaman.

cgr

Alıntı yapılan: cgr - 11 Mayıs 2014, 12:33:22
Bu maçı yönetecek üst klasman hakemlerine bakıyorum. Bu hafta sonu maç verilmeyen, benim gözüme çarpan isimler;

Hüseyin Göçek, Cüneyt Çakır, Süleyman Abay, Bülent Yıldırım, Halis Özkahya, Mete Kalkavan...

ngonge

Alıntı yapılan: Erdinc - 11 Mayıs 2014, 23:30:20
Yazıp yazıp siliyorum.Şimdiden heyecan bastı nasıl geçecek bu zaman.

Aynı heyecanı hepimiz yaşıyoruz, şu son 1 haftadır doğru düzgün işe odaklanamadım.

AhmetDenizci

Bugün gök gürültülü sağanak yağış vardı Ankara'da.. Bakalım maç günü de yağarsa Osman Bey ne diyecek ?

samsunum

Halis Özkahyanın yönettiği hiç bir maçı kazanamamışız :o

2011/2012   SSL   24.01.2012      MS   Manisaspor       1 - 1       Samsunspor   1 - 0   1,70   3,20   3,30
2011/2012   SSL   03.12.2011      MS   Gaziantepspor       1 - 0       Samsunspor   0 - 0   1,55   3,40   3,80
2010/2011   TP1L   17.04.2011      MS   Samsunspor       0 - 0       Kayseri Erciyesspor   0 - 0   1,75   3,15   3,20
2006/2007   TP1L   03.12.2006      MS   Samsunspor       0 - 1       Malatyaspor   0 - 1   2,60   3,10   2,10