PTT 1. LİG Play-Off 2.Maç | Ankaraspor - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 09 Mayıs 2014, 21:26:56

« önceki - sonraki »

ngonge

Maçla ilgili konuşalım biraz da :)

Maça iyi başladık ilk 15 dakika gayet dengeliydik ama bir pozisyonda takım kontrada yakalanınca mı oldu ne oldu bir anda geriye dayandık, çıkamamaya başladık. Oyunu soğutamayınca maç 15 ila 30.dakika arasında sahamızda geçti. Taa ki duran toptan golü bulana kadar. Golden sonra Ankara bilinçsizce saldırmaya başladı ama gene takımımız soğukkanlı olamadı, aman 1-0 önde girelim devreye diye 11 kişi ceza alanına girdik neredeyse. Gol de bunu cezalandırırcasına geldi zaten.

İkinci devreye daha aklı başında başladık, Ankara'yı kitlemeyi başardık. Gene top onların ayağındaydı ama bu sefer kaleye yaklaşamadılar. Gökhan'ın çıkması kafa toplarını tamamen kaybetmelerine yol açtı. Bu arada Adnan'ın sakatlanıp çıkması takım için çok olumlu oldu çünkü çok etkisizdi. Turgay şaşırtıcı şekilde iyiydi ve yerinde müdahelelerde bulundu. Bir diğer olumlu değişiklik bence Furkan'ın girmesiydi! Takım Furkan girdikten sonra çok daha disiplinli oynadı kesinlikle, savunma mükemmeldi.

Musa Aydın ve Adiloviç 70'ince dakikadan sonra bittiler adeta. Kalpar doğru olanı yaptı ve son 20 dk 3. değişiklik hakkını kullanma riskini kullandı. Ekigho'nun girmesi kontrada hızlı çıkmamızı sağladı, 2.yi atamamız rakibin şansıydı ama biz beraberlikler ünlüyüz onu bozmadık bir şekilde :)

berusa55

King Of The North

Maçı angaraspor tribününde izlemek zorunda kaldık, çok belli ettik Samsunsporluluğumuzu ama maç sonu konvoy şeklinde araçlarla yaklaşık 40 km boyunca Samsunspor otobüsüsün arkasında kornalar çalarak otele geçtik ve otel önünde kutlama yaptık ama Emin Başkan bize Soma'daki üzücü haberi verince bıraktık kutlama işini. Maça gelince, Musa Sinan, Musa ve Adnanı tutuk görüm zaman zaman da Umar'ı ama Ekigho girince kesin gol buluruz demiştim çok kaçırdık laubali hareketlerden dolayı, özellikle Umar'ın çalımlarla dalga geçmesi olmadı. Turgay oyuna girince müthiş oynadı Furkan da cabası, bir sözüm de Taha'ya gerçekten mükemmeldi her yere bastı sahada. Son olarak her türlü pisliğe başvurup, stadın 1 km dışında güvenlik koridoruoluşturup kimliğe bakarak bilet veren ankaraspor yönetimini ve emniyet teşkilatını eşşekle kınıyorum, bu tur onlara kapak olsun.

eprianu

Kalpar hemen bize de giydirmiş. Süper Lige çıkart şu takımı da ne dersen de razıyız  8)

_SoN_

Her zaman söylüyorum,yine söyleceğim,eğer süper lige çıkarsak ki ben inanıyorum,Kalpar'ın arkasında durmamız ve hocamızla devam etmemiz gerekiyor,inş böyle olur.

MeL_55

eprianu

Bizim maçımız ayın 18.'de. O yüzden sorun yok 14 ve 15.'de olan maçlar ertelnemiş.

Alıntı16, 17, 18 Mayıs 2014 tarihlerinde tüm liglerimizdeki futbol müsabakaları planlandığı şekilde oynanacaktır. Bu müsabakalar öncesi, sırasında ve sonrasında müzik yayını yapılmayacak, hakemlerimiz ve futbolcularımız sahaya siyah bantla çıkacak ve maçlardan önce Soma'da hayatını kaybeden yurttaşlarımız anısına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacaktır.

samuray

tebriker samsunsporumuza da bu ceza hiç hoş olmadı nepapıp edip bu cezayı kahdırmalı yönetim her türlü imkanları kullanarak

HoliganSamSunLu

helal olsun çocuklar inancın zaferi teşekkürler bu emeği kadıköyde taçlandırın...

maviay55

Maç öncesi erken saatte otel önünde takımın çıkışını bekledik.Atkılarımızı formalarımızı gören tandoğandan gelip geçen insanlarla sohbet ettik başarı dileklerini dualarını aldık. Stada kadar konvoyla takıma eşlik ettik. Yenikent kavşağında araçların durdurulduğunu bileti olmayanın stad yakınına alınmadığı bilgisi bize ulaştı. Bi şekilde sevdamızı izlemeliydik bunun peşindeydik.Bizde yenikentin arka mahallelerinden stada yaklaşmayı denedik bunda başarılı da olduk. Atkımızı formamızı soteleyip garip şekilde bilet satışı olan polis barikatına doğru yol aldık. Polisler bileti olmayanı içeri almıyorlardı içerde bi arkadaşımızın olduğunu bileti ondan alacağımızı söylesekte yemediler geçemedik. Biraz arkamızda da 2-3 anparalı elden bilet satışı yapıyorlardı ancak kimliğe bakıp  ;D Elazığlı bi arkadaşımız bize yardımcı oldu biletleri aldık 1 TL. İçerde 5 TL ye satanı da gördük.sağa solu izlerken bi çok Samsunsporlu renkdaşımızın formaları soteleyip (dikkatli bakınca görünüyordu) içeri girmeye çalışıyorlardı. Stad dışı muhabbetler hep aynı (Samsundan gelmişler mi kaç otobüs gelmişler 400 tl vermişler mi laa  :)) maç saati yaklaştıkça maratondaki kalabalık artıyordu sanırsam kapıları açmışlar bilet sormadan geçişe izin vermişler.
Kadroları duyunca içim rahatlamıştı. Anpara hücum ağırlıklı çıkmış defansları da malumunuz.bizim kontrataktan ya da duran toptan gol bulabileceğimizi tahmin etmiştik.Sanki bana Barcelona olan anpara çevir çevir top çevir taktiği aynen devam. Maç boyu dişlerimizi sıkarak,titreyerek kendimizi sınayarak sabrederek geçti ama değdi. Maç sonunda takımı konvoy halinde otele bırakmak için Optimum civarı yol kenarında bekledik  sonrası görülmeye yaşamaya değer an'lardı. İstanbul yolunu Şaampiyon sesleriyle inlettik. Otel önünde futbolcularımızla kucaklaştık tezahüratlarda bulunduk. Adil'e "adamsın"dedim cevabı sende "adamsın"   :ok  

Anparasporu çok iyi çözen takımı motive eden Kalparinhoya,büyük başkan Emin Kar'a yüreğini ortaya koyan tüm renktaşlara ve futbolculara saygı sevgi..Bu unutulmayacak günde orada olan fiili değilde yüreğiyle destek olan herkese teşekkürler.

SÜPERLİGE 1 KALDI  :_nazar

fanatik samsunsporlu

yerel basın osman efendiyi sıkıştırmadımı acaba?