PTT 1. LİG Play-Off 2.Maç | Ankaraspor - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 09 Mayıs 2014, 21:26:56

« önceki - sonraki »

isa55

Maçın bitiş düdüğü ile iki oğlumla beraber Ankara'nın Bağları oynadık. İyi gitti doğrusu.

serkancengiz

city ultras

Gorkem

ne maçtı ya tebrik ediyorum futbolcularımızı , osmana selam kuru kuruda farketmez  :D ;D

lucarelli

Duško Milinković

Aslında en büyük motivasyonu bizim futbolculara osman verdi. Bunlar işe yaramaz, futbol oynamıyorlar gibi lakırdıları otomatikman motivasyon sağladı. Biraz daha üsturuplu konuşsa bu motivasyon olmazdı.

furkan5534

Simdi pfdk bize kendi sahasindaki ilk mac seyircisiz diyor.fakat 98/4 maddeye gore yanilmiyorsam bu playoff maclarina denk geliyorsa aynen uygulanir diyor.ama altindada itiraz durumu falan yaziyordu.itiraz edilmeli.spor bakanimiz samsunlu degilmi.ayrica bugun macta dikkatimi birsey cekti.spiker macta melik gokcegin oldugunu soyledi.ama samsundan gelen kimseyi soylemedi.yani cagatay kilic vali suat kilic maca gelseydi kesin soylerdi sanirim maca gelmediler

mehmet yılmaz

Bekle zafer türküleriyle geçişimizi
Bekle bizi İstanbul...
Demiş miydik? :)

mehmet yılmaz

Ben uçak biletimi aldım.
Ceza tahkimden döner, normalleşir diye düşünüyorum.
Tam tüp kafaya layık, saçma bir ceza çünkü...
Her neyse, en kötü Mersin tarafından bilet alıp gireriz. Kim, hangi nedenle engelleyebilir ki bunu?

kumköylü ahmet

furkan5534

berusa55

Kalpar: "Samsun'a hayırlı olsun"

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Çok büyük fedakarlık yapan, özveride bulunan ve takımı buraya kadar getiren oyuncularımı canı gönülden kutluyorum" dedi.

Hak ettikleri bir şekilde finale yükseldiklerini vurgulayan Kalpar, şunları belirtti:

"Bu oyuncularla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sahamızda oynadığımız maçı 1-0 kazanarak az da olsa avantajı elimize almıştık. Bu sonucun arkasına sığınmadan gol bulmaya çalıştık ve öne geçtik. Talihsiz ve hata dolu bir gol yiyerek soyunma odasına beraberlikle gittik. İkinci yarıda gol yemeden çok daha fazla mücadele etmemiz gerekiyordu. Bu arada rakibi dengesiz yakalayacağımız pozisyonları aradık. Bunu yapabildik ama golle sonuçlandıramadık. Samsun halkına ve Samsun'a hayırlı olsun. Artık Mersin İdmanyurdu maçını düşünmek zorundayız. Samsun'da bize inanmayanlar var biliyorum. Bana ve oyuncularıma hakaret edenleri de biliyorum. Biz, doğru eleştirilerden ders çıkarırız. Önemli olan hakaret etmeden bunu yapmak. Müthiş sıkıntılarla buraya geldik. Özellikle maddi sıkıntılarımız hala devam ediyor. Tüm bunlara rağmen finale çıkan oyuncularımı tebrik ediyorum."

ANKARASPOR CEPHESİ

Ankaraspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, "İki maçta da çok iyi oynayan Ankaraspor ama finale çıkan Samsunspor oldu" dedi.

Özköylü, 1-1 berabere kalarak elendikleri PTT 1. Lig play-off yarı final rövanş maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk maçtaki dezavantajlı skora rağmen bu maçtan çok umutlu olduklarını ifade etti.

Özköylü, şunları söyledi:

"Çok talihsiz bir gol yedik, bu da bizi demoralize etti. İkinci yarıda daha fazla risk almak zorunda kaldık. Samsunspor da önde oynayan hızlı oyuncularıyla ekstra pozisyonlar buldu. İyi oynamamıza rağmen golü bulamadık ve koca bir sezon boşa gitmiş oldu. Eğer Süper Lig'e çıkamadıysak nerede hata yaptık bunu değerlendirmeliyiz. Bizi sevenlerden özür diliyoruz. Büyük hedeflerle çıktığımız yolda hedefimize ulaşamadık. Ankaraspor, seneye çok daha iyi bir yapılanmayla yarım kalan işi halledecektir."

Kaynak

cgr

Osmancığım... Kuru mu daha iyi geldi ? Yoksa sulu mu ? Seneye ona göre muamele yapsınlar sana...

desperate1

Alıntı yapılan: berusa55 - 14 Mayıs 2014, 01:16:46

''Samsun'da bize inanmayanlar var biliyorum. Bana ve oyuncularıma hakaret edenleri de biliyorum. Biz, doğru eleştirilerden ders çıkarırız.''

Kaynak

kim abi bunlar?3-5 kişi laf söyledi diye bunu mu kafasına takıyor anlamıyorum.

samsunum

maçtan sonra twiterde tt olmusuz