PTT 1. LİG Play-Off 1.Maç | Samsunspor'umuz - Ankaraspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 04 Mayıs 2014, 17:57:58

« önceki - sonraki »

furkan5534

özkan

Alıntı yapılan: jean - 07 Mayıs 2014, 23:27:03
ozkan kardesim ters tepki yapar bu tur hareketler dahada cok gaza gelip inadina daha cok oynarlar o yuzden bu tur islere gerek yok cikalim aslanlar gibi alalim macimizi insaallah
bu benim fikrim değil kardeşim facebookta yayınlanan bir paylaşım trübün lideri tarafından.

samuray

ya nedir o korna karşısında da bizim tesisler var bizimkileride mi uyutmayalım çıkıp aslanlar gibi oynayalım kazanılm işi 2 ci maça bırakmayacak bi skor olur inşallah

Sadece Samsunspor

Ben şuan bunu aldık olarak görüp şükrü saraçoğlundaki maçı bekliyorum süper olacak Samsunluların günü olacak inşallah o gün hep beraber stadda olacağız

isa55

H. kalpar ligde oynadığı şekilde oynarsa şansımız daha yüksek olacaktır. Fazla bastırmaya, geride boşluk bırakmaya gerek yok.
Duran toplardan golü-golleri bulabiliriz.

kavak_55

beyler maça sinop tan çocukla gelecem 9 yaşında sıkıntı olmaz inşallah değilmi.

furkan5534

vallahi bende sürekli finalden bahsediyorum finale şukru saracoglundayız fılan.hatta balayımı bıle erteledım fınal ıcın.sankı fınale kalmısız gıbı  >l< >l< Allah soyletıyo beyler =D

Ellibeş Numara

Bu maçı 2-0 kazanırız gibime geliyor.. Deplasmanda kalparın taktiği belli. Deplasmandaki maçta 1-1 biter. Finale çıkarız..

ugurozkan

karşımızda hayallerinin çok gerisinde kalan bir ankaraspor var, biz kalpar yüzünden  büyük hesaplar yapmadığımız için daha sakiniz. böyle maçlar için önceden ne dersek boş olur.  büyük taraftarımızı, tecrübeli futbolcularımızı, rakibin agresif oyuncularını avantaja çevirirsek iki maçı da rahat kazanırız.
ilk maç için şu senaryo hiç de uzak değil: lokman, m. sinan ya da umar'ı düşürüp penaltıya sebebiyet verir, karmil de küfürlü itirazdan kırmızı kart görür. penaltı golüyle 1-0 kazandığımız maçın rövanşını deplasmanda kontra atakla 4-0 filan alırız. sonra sinan'la ertem ağlaşıp durur.

Nuri Asan

2 0 bir ihtimal 2 1 aliriz maçı.  Yorum yaptığım ve maraton tribunune girdigim hiç bir maçı kazanamasakta bu sefer mevzu farkli.

HoliganSamSunLu

2-0 kazanırsak fnaldeyiz demek ama çok basit gol yiyoruz sıkıntı olmaz inşallah

Kaya

yirmiuc

samsunum

cakir55