PTT 1. LİG Play-Off 1.Maç | Samsunspor'umuz - Ankaraspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 04 Mayıs 2014, 17:57:58

« önceki - sonraki »

samsunum

Maçın tekranını izlemek isteyen arkadaşlar . saati 21 : 00 a getirerek  maçın tamamını izleyebilir :ok
http://www.myvideo.az/?act=dvr&chan=trtavaz

ngonge

Abdullah Karmil'i anlarım da Lokman da Osman Özköylü de Samsunspor'dan ekmek yemiş insanlar. Yazıklar olsun yaptıklarına.

erkutdem55

İkinci yarı A.Karmil salağının maçı germesi bizim takımın daha hareketlenmesini sağladı.İkinci yarı daha iyi oynadık.Öyle ya da böyle golü de attık.Çok sinirliler.Bu bizim için büyük avantaj.Futbolcularına gaz vermek isterken,geriyor iyice jöle kafa.Bunlara ilk golü atarsak 11 kişi maçı bitirme ihtimalleri hiç yok.

jean

mactan once biraz rahatlamistim galip gelecegimizi hissetmistim sanki yinede 0-0 a raziydim yanliz taraftari anlamiyorum neden sahaya madde atiyorlar ceza alacaz olmadik zamanda ins rovanstada turlariz

isa55

Alıntı yapılan: isa55 - 08 Mayıs 2014, 14:47:53
H. kalpar ligde oynadığı şekilde oynarsa şansımız daha yüksek olacaktır. Fazla bastırmaya, geride boşluk bırakmaya gerek yok.
Duran toplardan golü-golleri bulabiliriz.

Bu sene hiçbir sezonda yapamadığımız şeyi yaptık. Duran toplar çok önemliydi ve bu kozu kullandık.

Ellibeş Numara

10 Mayıs 2014, 19:00:11 #291 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2014, 19:03:40 Ellibeþ Numara
Dün stadda sürpriz misafirlerimiz varmış. :D

Atakumlu

sağ alttaki de eski bursaspor lu Ömer Erdoğan ...

eprianu

Junior Gökçek ne planlar peşinde acaba? 
Hayallerini suya mı düşürdük beyefendinin  8)

ask55

Alıntı yapılan: Ellibeş Numara - 10 Mayıs 2014, 19:00:11
Dün stadda sürpriz misafirlerimiz varmış. :D

Alıntı yapılan: ask55 - 05 Mayıs 2014, 00:34:48
beyaz tvde ki beyaz futbol programını izliyodum biraz önce.
ümit özat'a yeni sezonda antrenörlük yapıp yapmayacağı soruldu.
o da zamanında ankaragücünde yaşadığı sıkıntıları anlattı.
anlatırken çok iyi kadro kurduklarını, ahmet gökçekle o zamanlarda çok iyi çalıştıklarını ama üzerlerinde çok baskılar olduğunu söyledi.
yeni sezonda bir takım çalıştıracağını söyledi.
ve o anda Ertem Şener de ankaraya gideceğiz maça playoff a inşallah ümit hocam çalıştıracak yeni sezonda fln bişeler dedi.
ümit özatta onayladı.
burnuma pis kokular geliyo.keşke orduyla eşleşseydik.
bu gökçeksporu tekrar çıkaracaklar sanırım.
umarım bizi yemezler..

cgr

berusa55

12 Mayıs 2014, 22:30:29 #296 Son düzenlenme: 12 Mayıs 2014, 22:47:16 berusa55