İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

soner çok formsuz bence ama furkanda tecrübesiz çok zor bi seçim gerçekten

Akyol

ilk mac soner'in bence  :evet:

cakir55

Tabi ki Furkan. Bu kadar formda iken kesmez herhalde.

beşnumara

Soner hala iyileşmemistir galpar kaleye soneri alır soner de ads balkes mersin maçlarındaki gibi öküzün trene baktığı gibi bakar bizi de iptal eder.
Soner kaleye geçti mi takımda bir rehavet mi oluyor soner mi şanssız ben çözemedim hala. Furkan her yan topa çıkar ama soner izler.

desperate1

hakkaten zor seçim.furkan iyi ama saatli bomba gibi, soner desen tecrübeli ama son maçlardaki performansı ciddi derecede kötü!

serkancengiz

furkan bence topa oyuna sokuşu bile sonerden iyi sonerde böyle bir beceri yok

55__Gurbet__55

04 Mayıs 2014, 23:44:46 #786 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2014, 23:49:17 55__Gurbet__55
Kesinlikle Furkan. Birisi hata yapcaksa Furkan yapsin.

GurbetciFanatik

Ben 12 yillik kalecik yaptim ve kendi düsüncelerimi söylim.

Soner mi iyi Furkan mi daha iyi , bence suan Furkan daha iyi.

Ama play off larda Sonerin oynamasa lazim bence.

Furkani dikkatle izliyorum top cok sektiriyor, ve sansina bir cok yakin mesfaedeki toplar hep üstüne geldi.
Her an bi yerde hata yapacak diye korkuyorum. Play offlarda 1 gol bile elveda olabilir.Iyi bir kaleci ondan süphem yok
ama gergin maclari kaldirabilirmi bilmem. Saatli bomba demimde bence az da olsa daha acemi.

Soneri cok begeniyordum taaki sakatliktan sonra ciktigi maclarda yedigi golleri görene kadar.
Cogu macta bizi kurtarmistir yaptigi kurtarislarda. Ama o 2 macta topa öyle öküzün trene bakar gibi bakmasi tuhafima gitti.
Sakatdi lafima katilmiyorum eger sakatsan ne isin var kalede. Yinede tecrübesine güveniyorum ve böyle kritik ve gergin gececek maclarda onu görmek isterim kalede.
Ama ufacikta olsa sakatligi varsa kaleden uzak dursun.

Bence bu sorunun cevabini Kalpar degil en dogal olarak Kaleci Antrenörün vermesi lazim. Hergün onlarla calisiyor görüyor. Görmesi lazim eger kalecilerden sorumluysa
kimin en mantikli oldugunu.

Benim sahsi fikrim Soner girsin. Kalecilik nankör bir meslektir 10 mac kurtarirsin bir önemli macta topun gelisinin yönünü cözemezsin yada top tam önünde seker golü yersin senden daha kötüsü olmaz.

55_Gurbet_55  sen yazmisin birisi hata yapacaksa kesinlikle Furkan yapsin diye, peki final macinda 89 dakikada Furkan 100% aptalca hata yapip golü yerse, Furkan bundan sonra agzinla kus tutsa o kaleye giremez. Taraftarin ona öfkesi bitmez. Ve Furkani zor daha motive edersiniz. Genc kaleci bunu kaldiramaz.

ask55

beyaz tvde ki beyaz futbol programını izliyodum biraz önce.
ümit özat'a yeni sezonda antrenörlük yapıp yapmayacağı soruldu.
o da zamanında ankaragücünde yaşadığı sıkıntıları anlattı.
anlatırken çok iyi kadro kurduklarını, ahmet gökçekle o zamanlarda çok iyi çalıştıklarını ama üzerlerinde çok baskılar olduğunu söyledi.
yeni sezonda bir takım çalıştıracağını söyledi.
ve o anda Ertem Şener de ankaraya gideceğiz maça playoff a inşallah ümit hocam çalıştıracak yeni sezonda fln bişeler dedi.
ümit özatta onayladı.
burnuma pis kokular geliyo.keşke orduyla eşleşseydik.
bu gökçeksporu tekrar çıkaracaklar sanırım.
umarım bizi yemezler..

King1965

evt bende ızledım sınan engın de İnşallah Ankarasporu cıkaracaız dedı

Kaya

Konuşulan kanal Beyaz Tv kanal sahibi gökçek.Ertem nasıl yalayacağını şaşırmış bir insan,stüdyodakiler de öyle tabi ki Ankaraspor lehinde konuşacaklar..

Ankaraspor çıkartılmak istense ilk 2 den çıkartılırdı.

Cuma gününe kadar herkesin kafasında birçok senaryo oluşacak anlaşılan.

berusa55

05 Mayıs 2014, 01:06:45 #791 Son düzenlenme: 05 Mayıs 2014, 01:09:49 berusa55
Yalayın yalayın patroununuzun Ankaraspor'unu. Cuma ve Salı akşamı Samsunspor'umuz sizi öptüğünde Ümit hocanıza başka takım arayışına girersiniz...

ngonge

Soner'in maç eksikliği var, bence de kalede Furkan'ın oynaması lazım. Bence Kalpar Soner'i oynatacak ama..

twitter

Alıntı yapılan: yirmiuc - 04 Mayıs 2014, 19:39:03
Son resim super lig sansimizi acikliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ona bakarsak ibb ve balıkesir çıktı
ibb ve balıkesir'e 3 attık : )

samsunum

05 Mayıs 2014, 13:01:23 #794 Son düzenlenme: 05 Mayıs 2014, 13:34:01 samsunum
Finali kadıköye vermısler

Bildiğim kadarıyla fenerbahçe e bilet sistemine  geçmemişti.  bu yüzden finalde e bilet uygulanmayacağı kesinleşmiş oldu  :ok :ok