Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

olcay

Piyasası varsa satın. Bu da çarşambaspor

ercan0655

Seni gören, kalede kaleci var sanıyor. Bu kadar boş bir kaleci, birinci kaleci ise diğerleri nasıl diyemiyorum bile. Yaxiklar olsun sana, kaleci antrenörüne. İki sezondur bir maçta aman kaleci iyi diyemedim.😡

55.hakan

İlerleme var yalandan da olsa uçmaya başlamış.

Ekrem

Kesinlikle takımdan gönderilmeli. Zarar veriyor hem kendine hem takıma

Stoper

25 Haziran 2022, 03:23:50 #304 Son düzenlenme: 25 Haziran 2022, 09:03:03 Stoper
Nurullah yeni sezon da kesin olarak olmayacak. İsmi birkaç takımla anılıyor. Para kazandırıp gidecek. Sosyal medya haberlerine göre bu takım Trabzonspor.

Bundan sonra ki kariyerinde başarılar.

jean

Para kazandirmasi bakimindan iyi olur surekli harciyoruz hic gelir yok bence dogru karar bir sonraki satistandanpay aldimi tamamdir bu is

eprianu

Sanırım Trabzonspor'a transfer olmuş.

_SoN_

Gitmesi hem kendi adına hemde bizim adımıza bence çok iyi olacak, yıpranmadan , daha fazla eleştirilmeden takım değiştirmeli, belki de bu şekilde kanıtlayacak geliştirecek kendini.

55.hakan

Alıntı yapılan: eprianu - 25 Haziran 2022, 10:26:24Sanırım Trabzonspor'a transfer olmuş.
Gitseydi de bir rahatlasaydım.

cembaba

Alıntı yapılan: 55.hakan - 25 Haziran 2022, 23:58:04Gitseydi de bir rahatlasaydım.

Abi sen neden Nurullah'ı hiç sevmiyorsun :) Anti Nurullahçısın :)

55.hakan

Alıntı yapılan: cembaba - 27 Haziran 2022, 10:57:46Abi sen neden Nurullah'ı hiç sevmiyorsun :) Anti Nurullahçısın :)
Sevmek için bir neden göremiyorum da ondan Cem :) Uzaktan şutlarda kötü, yakından şutlarda kötü, hava toplarında boyuna rağmen kötü, topu oyuna sokmada yavaş ve kötü. Bana göre bu ligin kalecisi değil bir alt ligde sırıtmıyordu ama bu ligde şampiyonluğa oynayacak takımın kalecisi değil. Geçen sene iyi bir kalecimiz olsaydı en kötü play offtaydık. Şimdi diyeceksin kalsın 2. 3. kaleci olur. Kaç senedir bizde gelişimi de açık değil. Bir de şöyle bir şey var kalınca transfer edilen kaleci de kötü çıkınca yine kaleye geçiyor :) Kötünün iyisine razı oluyoruz. O sebeple gitmeli diyorum.

Sadece Samsunspor

Alanya serkan kırıntı lıyı ümraniyespor a vermiş. Büyük ihtimal alanya ihtimali doğru. Hayırlısı olsun umarım başarılı olursun.

evolution55

Trt sporda fenerin de gündeminde olduğu söyleniyor. Başakşehir deniyor, fenerbahçe deniyor, trabzon deniyor 🤔

eprianu

Performansı çoğu zaman tartışma konusu oldu. Ancak ben bir kez bile efendiliğini bozduğunu görmedim. İnşallah çok güzel yerlere gelir.

Raqua55

Alıntı yapılan: evolution55 - 30 Haziran 2022, 22:15:18Trt sporda fenerin de gündeminde olduğu söyleniyor. Başakşehir deniyor, fenerbahçe deniyor, trabzon deniyor 🤔

Sat sat gitsin