TFF 1.LİG 2021-2022 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Eyüpspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Nisan 2022, 18:39:14

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Samsunspor'umuz ligin iddialı ekibi Eyüpspor'u ağırlayacak. Konuk ekip Gerson Rodrigues ve Thill'i alarak kadrosunu daha da güçlendirdi. Çok zor bir maç. Bizim takım playoff'u eliyle ittikçe playoff her hafta ayağımıza geliyor. Bandırma ve ManisaFK kaybetti. Erzurum bu akşam düşmemeye çalışan Bolu ile deplasmanda oynayacak puan kaybedebilirler. Eyüp'ün Bandırma'nın ve ManisaFK'nın maç fazlası var. Her şey olabilir sadece takımın istemesi önemli onu da göremiyoruz malesef. Güzel maç olsun kazanan biz olalım inşallah.

eprianu

Düşme potasıyla aramızda sadece 6 puan kaldı yani 2 maç. Ligin bitmesine ise 7 hafta daha var. Bunların Fuat Bey ve futbolcular için hiçbir önemi yok sanırım. O yüzden kafanıza göre oynayın. Kaybedersek suçlu belli zaten: Taraftar. Suçu bizim üzerimize atar, işinize devam edersiniz!

muzaffer4

Yenersek boş yere yine ümitleniriz en iyisi berabere kalıp ligi rahat şekilde bitirmek.

Stoper

alperen_55

Yarın gelsin bigfoos kurtarsın takımı.maalesef takke düştü kel göründü.1 sezon boyunca takım defanssız oynadı stoper sağ sol bek 3.lig takpçusu.10 numara ve forvetsiz.yarın ki maçı alamazsak son haftalarda bu takım düşmemeye oynar.fofana yasin hasan oynamazsa bu takım maç alamaz.

_SoN_

jean

Dusmez potasiyla 6 puan kaldi cikalim derken dusmeyelim insaallah aliriz en azindan fark 9 olur

Ayberk

Pa Dibba golü var çok net. Skoru bilemem kafana göre Samsunsporum

defansif orta saha

Maç günü hatırlatması için resmi hesaplardan gönderilen görsellere "soner gönül" resmi koymak kimin aklı? Gerçekten merak ediyorum. Atılan her adım bu kadar saçma olmak zorunda mı?

eprianu

Arkadaşlar Batı Alt'taki olay nedir? Kimdi o stadyumun dışına çıkarılan kişi? O tribünde maç izleyen var mı?

Sol Açık

Çok pozisyon bulamasak da neredeyse tek kale oynadığımız ve öne de geçtiğimiz bir ilk yarıyı önde bitiremedik. Çok yazık!

adige73

Sadece Samsunspor

defansif orta saha

Alıntı yapılan: eprianu - 17 Nisan 2022, 21:15:56Arkadaşlar Batı Alt'taki olay nedir? Kimdi o stadyumun dışına çıkarılan kişi? O tribünde maç izleyen var mı?

Şöyle bir şey buldum ama belki ilgilidir.

https://twitter.com/melihckr55/status/1515755605956431879

emrealtinsk