TFF 1.LİG 2021-2022 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 4 Menemenspor

Başlatan 5trawberry, 04 Mart 2022, 12:04:46

« önceki - sonraki »

emrealtinsk

GurbetciFanatik

Başkanimiz Menejer oyunlarini bozacakmiş.

Gördün mü başkan pintilik yapinca ne oluyor.

Şu Takima adam akilli 3 adam alsan yeterliydi.

Nerde ucuz genc yedek varsa topladin.

Tek suçlu Başkandir gerisi hikaye

binikalamadım

_SoN_

İki tane stoperin var yedekte orjinal stoper, ama sen takımın hemen hemen bu zamana kadar bütün yükünü çeken defansif orta sahamız osmanı stoperde oynatıyorsun, elinde oyuncu mu yok ? neden bu macera? hem stoperi hem orta sahayı rakibe bırakıyorsun, ayrıca bir maçta takım kadrosu ile bu kadar oynanır mı, hadi oynadın diyelim, ikinci yarıda ne olduda soneri yine oyuna aldım,ilk 11 de oynamamış kaç tane adamla maça başlıyorsun, rakibi bu kadar hafife alırsan işte böyle rezil ederler adamı.

Ayrıca bizim kaleye kim girerse girsin farketmiyor asla kurtarıcı olmuyor olamıyor, ne nurullah ne şu ne bu , böyle talihsizlik olmaz.

_SoN_

Fuat Hoca bana bu dakikadan sonra ulemalık taslayamazsın, seninde uzmanlığın bu maçla anlaşıldı, öle çok bilmiş bilmiş konuşmakla olmuyor bu işler.

muzaffer4

Menemenspor geçen sene ilk 2 den etti bu sene de play Offtan etti. Haftaya da Erzurum'a yeniliriz play off defteri tamamen kapanmış olur.

Sadece Samsunspor

55.hakan

Alıntı yapılan: _SoN_ - 05 Mart 2022, 17:55:16İki tane stoperin var yedekte orjinal stoper, ama sen takımın hemen hemen bu zamana kadar bütün yükünü çeken defansif orta sahamız osmanı stoperde oynatıyorsun, elinde oyuncu mu yok ? neden bu macera? hem stoperi hem orta sahayı rakibe bırakıyorsun, ayrıca bir maçta takım kadrosu ile bu kadar oynanır mı, hadi oynadın diyelim, ikinci yarıda ne olduda soneri yine oyuna aldım,ilk 11 de oynamamış kaç tane adamla maça başlıyorsun, rakibi bu kadar hafife alırsan işte böyle rezil ederler adamı.

Ayrıca bizim kaleye kim girerse girsin farketmiyor asla kurtarıcı olmuyor olamıyor, ne nurullah ne şu ne bu , böyle talihsizlik olmaz.
Kaleci şart diye her yerde bağırdık ama diğer mevkilere doğru dürüst adam mı almışlar kaleci alacaklardı.

defansif orta saha

Haftaya da erzurum deplasmanımız var. Bu oyunla devam edersek oradan da boş döneceğimiz için "yok hava soğuktu, yok saha bozuktu" bir dünya bahane hazırdır şimdiden.

Sol Açık

Rahatlıkla kazanacağımız maçı, 5.dakikada, sonra 34.dakikada öne geçmemize rağmen, saçma sapan hatalarla ve göz göre göre kaybettik!

Sorun çok, ama bu maçtaki sorunu hücum hattında falan aramaya başlamadan, savunmaya bakmamız gerek. Korner atılıyor, merkezde altı pasta adam kafayı vuruyor, yanındaki oyuncumuz sıçramıyor! Yok yere acemice bir elle oynama ile penaltı yapıyoruz! Sonra rakibin sol beki geniş alanda bir verkaçla bizim sağımızdan elini kolunu sallayarak içeri girip gol atıyor! Son golü de yan hakem rakibe hediye ediyor! Daha da fazlası olabilirdi!

Sorun savunmadaydı. Böyle goller yersen fazlasını atman mümkün değil. Altıparmak dönemindeki oyuna benzedi oyunumuz ve o gittiğinden beri bir şekilde ümit veren takım sahada yoktu!

Hala biten birşey yok! Erzurum'dan kazanarak dönersek, maç eksiği ile rakiple puan farkı 2'ye iner, yani geçmiş oluruz. Ama bu maçta taraftarın kalbi kırıldı ve bunun telafisi, birkaç büyük galibiyetle olur ancak...

55__Gurbet__55

Boşuna hayal kurmanın anlamı yok bu takım çıkamaz. Kazara çıksak bile seneye en az 15 transfer bunların 7-8 tanesi kaliteli olması lazım. Bu yönetimin bunu başarması imkansız, olduğu gibi geri düşeriz.

_SoN_

En fazla canımı sıkan da, takım benim, par benim, ağa benim deyip, sonra taraftara sallamak, bu tarz söylemlerde hem takımı hem taraftarı olumsuz etkiledi, sahada hırs yapan, hakemle rakiple dişe diş mücadele eden, itiraz eden bir tane adam yok, seyirci desen zaten bu tarz söymelerle takımdan soğumuş halde, madem takım senin buyur yönet modunda, bizim başkan devamlı ben köklerimi saldım gitmiyorum biryere diyor ama benim görüşüm bu sene takım lige çıkmazsa bırakmak için çeşitli yollar deneyecektir, özetle sahadaki bu olumsuz futbolun çok boyutlu ele alınması lazım, en büyük hata yönetimdeki BEN havasıdır, bir takım başarıya asla ben diyen bir yönetici ile gidemez, bizim başkan ne zaman biz demeyi öğrenir, o zaman en üsten sahaya kadar düzelme başlar. Maalesef ne kadar uğraşsakta sahada sesimiz kısılıncaya kadar bağırsakta olmuyor!

Sadece Samsunspor

Bandirma yenildi erzurum yenildi. Hemde 2sinin de mac fazlasi var. Ulan al umraniye ve menemen maclarini karistir ortaligi. Yok arkadas yok her kirilma maci husran. Bir kirilma macini kazandik tff 2.ligde manisa deplasmaninda ondada ciktik zaten sonra lige. Basket takimi da ayni futbolda ayni.

jean

O kadar moral bozucu maglubiyet olduki dunde beri hic spor sitelerine girmedim du macida alamiyorsan Jimi yeneceksin gecen yilda bizi sampiyonluktan etti ayni takim bir ciddiyetsizlik gidiyor