TFF 1.LİG 2021-2022 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 4 Menemenspor

Başlatan 5trawberry, 04 Mart 2022, 12:04:46

« önceki - sonraki »

binikalamadım

Lusage

Ömrü hayatımda bizim takım dışında hiç bir şeye itiraz etmeyen, isyan etmeyen, hakemin kararlarına yükselmeyen başka bir takım görmedim.

Olumlu olumsuz hiç bir şeye itirazları yok.

Cukkalar nasılsa yatıyor. Paralar nasılsa ödeniyor. Takım 3 puan almış almamış. Hiçbir önemi yok.

Önlerinden ekmeklerini, aşlarını alsalar ona bile itirazları olmaz bunların. Bunların itirazı takımdan gönderilmek istendiğinde başlıyor. Onun dışında "Maçtan sonra disco, otelde kumar" Ohh ne güzel hayat.

55.hakan

Betau da yaptı bu elle oynamayı sanki gol pozisyonu var elle oynayıp penaltı yapıyorlar. Bu kadar acemilik olmaz. Nerden buluyorlar bu adamları.

Sol Açık

Hiç boş konuşmayalım!

Evet, sağ ve sol beklerimizden memnun değiliz. Soner son derece antipatik ve bir sürü hata yapıyor, ama Hüseyin onun tırnağı olamaz! İlk golü Sonerle yeseydik bir ton eleştirirdik. En azından Soner oyun içinde cesur ve sorumluluk alarak oynuyor. Hüseyin çok çok yetersiz.

Sağ bekimiz daha da kötü. Talha gerçekten acemi! Sadece yaptığı penaltı için demiyorum, daha 1.dakika bitmeden acemiliğini ortaya serdi!

Tolcay desek, Cihan bile ondan 2 gömlek üstte.

Özetle, "Soner, Yasin, Nurullah, Alaaddin, Hasan torpilli mi, neden hep 11'de oynuyorlar!" gibi bir eleştiriyi duymak ya da okumak istemiyorum. Beğenelim, beğenmeyelim; bu kadroda ilk 11'de oynayabilecek kişiler bunlar. Yetersiz olabilirler, zaman zaman istediğimiz performansı veremeyebilirler ama onlardan daha iyisi kadroda yok...

eprianu

Bir maçla değerlendirme yapmak ne kadar doğru? Ben de beğenmedim bekleri ama yirmi küsur maç oynamış Soner ile bir maç oynayan adamı böylesine keskin cümleler ile kıyaslamak bana göre doğru değil. Bu bekler 5-6 maç oynadıktan sonra görüş belirtme taraftarıyım.

Takım genel olarak çok kötü. Fofana dışında hareketlenen yok. Kaldı ki o da sakat sanırım. Futbol adına sahada hiçbir şey sergilemiyoruz. Golleri de yan toptan bulduk zaten.

binikalamadım

Sol Açık

Oyuncular "yeteneksiz" demiyorum. Ama top tutuşundan, oyuna sokuşundan belli olur. Bu oyuncular profesyonelse, sadece sahada oynamıyorlar. Yıllardır antreman yapıyor olmalılar.

Özetle, iyi insan olabilir, hatta yetenekli futbolcu da olabilir, ama hazır değilse değildir, ilk 11'e uygun değilse değildir.

Alaaddin ile Talha ve Soner ile Hüseyin arasında bugün için klasman, yani lig farkı var!

Raqua55

Yaziklar olsun.Her top gol oluyor. Gercekten yazik harcanan paralara verilen umutlara.

binikalamadım

GurbetciFanatik

_SoN_

Abi Fofana bile kötü, Yasin efendi desen adamı kanser eder, kurtarıcımız Soner'e güveniyoruz işte,o da olmasa maça bakılmaz!

defansif orta saha

"Şimdi eleştirinin sırası değil, kalan haftalarda playoff için taraftardan destek bekliyoruz. Bu çocuklar çok daha iyisini hak ediyor" demeye başlarlar. Zaten geçen hafta çok kıymetli basın sözcümüz de "kimse oturduğu yerden klavye delikanlılığı yapmasın" buyurdular.

binikalamadım

_SoN_

Adamlar ikinci galibiyetini bize karşı alacaklar, çok bilgili futbol dahisi hocamız bakalım ne konuşacak bu maçtan sonra.

Raqua55