TFF 1.LİG 2021-2022 24.HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Bursaspor

Başlatan _SoN_, 08 Şubat 2022, 09:59:46

« önceki - sonraki »

_SoN_

83 dakka bitik tamamen yok hasanı sahada tutan hocaya da iki çif lafımız olacak maç sonu.

_SoN_

Kalemizde ki o büyük takımların istediği bir numaradan, en uc oyuncumuza kadar, hocamızdan, dünyanın egosu en yüksek başkanına kadar, alayına hediye olsun bu maç, yazık emeklerimize , kısılan sesimize yazık, 83 dakika oynamayan hasana onu oyunda tutanada yazık, bu kadar kabiliyet yoksunu bir takım varken bizi uyutup sakat oyuncuları toplayanlarada yazık ! Bu takımla ilk 6 bile hayal , biz sadece kendimizi bitiririz.

NURULLAH - SONER , havanız bir milyon, açında o belkide kaleye gelen tek topa bakın, nasıl yediğinize bakın.

YAZIK VALLAHA YAZIK , SESİM KISILDI YETER YA!!!

Lusage

Alıntı yapılan: _SoN_ - 11 Şubat 2022, 20:27:42Hadi hucumcularımız işini yapamadı, bu yüzden bizde yatalım gelen saçma sapan atağı içeri alalım mı demeleri lazım bizimkilerin. Böyle gol yener mi, istersen yüz tane atma, ayıptır ya, kaleciymiş , iki metrenin üzerinde boy var, ihtiyarların bastonla iteklediği top gibi gelen şutu alamıyor.
Böyle aptal bir oyuncu grubu olursa içeride alır herseyide alır hocam. Aptal sürüsü bunların hepsi. 5-0'lık maç 1-1 bitti...

Hasan'ı da bu takımda tutup affeden üstün zekada sezon sonu kandirildim diye ağlamasın yine.. Hep bile bile lades..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GurbetciFanatik

Tallo ve Kayamba'nin kumaşi iyi cikmazsa
Bu takim play off u rüyasinda görür
Kacirdikarimiz konedi
Yedigimiz gol ondanda komedi

eprianu

Hoca maçı hediye etti. Söylenecek tek söz bu. Döküntü Hasan ve koşmaktan aciz Yasin'i maçın sonuna kadar oyunda tutan hoca, bu maçın katilidir!

racon

Nurullah topa zıplayamıyor. Olduğu yerde yatıp uzamaya çalışıyor.

kavak_55

Bu maçın katili oyuncu değişikliği yapmaya korkan hocadır. Bir hoca bu kadar aciz olamaz. Maç izlerken işkence çekiyorum resmen arma aşkına izliyoruz maçları, bir şeyler yanlış gidiyor gene hayırlısı olur inşallah.

Sadece Samsunspor

Kisa ve net macin ozetini geciyorum. Bursa 1 puana gelmis aldi ve gitti. Fuat hocada karsi taraf 2 hizli oyuncu alinca top kaptirirsam golu yerim yeniliriz diye son 15dk frene bastirdi. O kadar korktuki yenilirsek diye yeni gelen yabanci yaninda 12dk bekledi kenarda oyuna girmek icin.

jean

Dunya kadar topcu aliyoruz yine hucumda etkisiz kaliyoruz saka gibi cok gereksiz puan kaybi oldu hasan becerikli olsa coktan bitmisti mac play off zor bu gidle

maviay55

54.dakikada golü yedin tamam anladık.
kör olmak lazım artık yeter,kendi saha ve seyircisi önünde 1-1 giden maça 71.dakikaya kadar niye beklersin değişiklik için be adam!

Kümede kalma hedefi olan takımda oyuna giren isimler Enver Cenk Şahin,Owusu ve Bifouma
bizde oyuna kurtarıcı olarak giren isimler ise (71) Ali Ülgen , (83.dk) Berk ve Kaymba (87) de ise Ensar..

Hoca sende direksiyon hakimiyetini şu maç ile kaybettin.

binikalamadım

Hoca Saviçeviçi sarı kart görür görmez değiştirerek , Hasan'ı ise 2. yarıya çıkarmayarak maçı kolayca alabilirdi...

Sadece Samsunspor

Bunların aciklamasi artik bence yeteneksizlik falan degil ya sabotaj ya iddaa. Hele sağ alt pozisyon.

Sol Açık

Maç öncesi çok da kolay olmayacağını ama kazanacağımızı düşüyordum. Ama maç öyle bir gelişti ki, ilk 15-20 dakikadan sonra, fark atmamız gereken bir maç yaşadık. Forumda herkesin yazdığı gibi sadece Hasan girdiği net pozisyonların (sadece net olanların) yarısını atsa farklı kazanmıştık. Olmadı.

Uzun uzadıya yorum yazmaya mecalim yok. Açıkçası, bu kadar rahat kazanabileceğimiz bir maçı alamadığımız için moralim bozuk.

Diğer taraftan; rakibe bu kadar belirgin üstünlük kurabilmiş olmamız, bu üstünlüğü Yasin'in kötü gününde olmasına, Tomane ile Fofana'nın hasta şekilde sahaya çıkmasına, Osman'ın ve Saviçeviç'in bile iyi günlerinde olmamasına rağmen sağlamamız önemli.

Sadece Hasan konusunda fikrimi söylemem gerek; kahraman olabileceği bir maçta, kahraman olabileceği kadar pozisyona girdiği bir maçta, adamı hain ilan etmemiz doğru değil! Orta saha oyuncusu olarak (10 numara bile değil) bu kadar pozisyona girmesi, sorumluluk almasından, zorlamasından ileri geliyor. Kaçırması gerçekten çok üzücü, hatta çileden çıkartıcı. Yalan yok, dün akşam kendisine epey sövdüm! Ama "zorlamayan Hasan mı, kaçıran Hasan mı" derseniz; zorlamayan Hasan pozisyona falan da giremiyordu, bu Hasan dün atamadı ama Salı günü atar!

Camia olarak toparlanmamız gerek. Hedef Play-Off ve hiçbirşey kaybetmedik, maçı bile kaybetmedik!
Salı günü yeni bir maç var ve ayağa kalkmamız gerek.

Sadece Samsunspor

@Sol Açık ya hocam tamam pozisyona giriyorda Allah askina. Illaki top oynamissindir. O kadar yakindan dag tasa vurulmaz ya. Hadi gectim kaleyi bulsun kaleci tutsun eyvallah. Derimki kaleci bugun panterlesti gununde falan. Bu kadar olmaz ya yemin ediyorum sinir krizi gecirdim ozeti bile izlemiyorum bilerek

_SoN_

Kim ne derse desin, şöyle alıp takımı sürükleyecek bizi heyecanlandıracak, ayağına geldiğinde tamam bu işi bitirecek dediğimiz kaç tane oyuncumuz var? Ben sölim mi? Uzun zamandır bir, evet yanlış duymadınız sadece BİR , FOFANA, abi onlarca transfer yapıldı ama hep vasatın üzerine çıkamadık, iş bitirecek bize kupa kazandıracak adam alamadık, ne tomane ne nurullah nede çok beğendiğimiz hasan olmadı olmadı olmadı ! Bize hep ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler, bir bakın allah aşkına sonerle olacak işmi bu, artık nefret ettim kanatlarımızın ileride tek bir olumlu hareket yapamamasından, bir kanat oyuncusu maç boyu ofans anlamında bir tane olumlu iş yapmaz mı? O çok eleştirilen hemşerimiz sabri sarıoğlu bile o kadar "kazma" denilmesine rağmen sezonda dünya kadar asist yapar nokta orta yapardı, Tomane'ye iyi dedik öve öve bitiremedik, neden? Çünkü yok abi biz neler gördük, Nadir'le sezonu bitirince tomane bize ilaç geldi ama yok abi tomane de değil, ne adam geçer ne hız var, bir teknik var, kafa topu gelecek alacak, fırsatçılık yapıp arada atacak diye bekliyoruz, bu maç net gösterdi ki bizim forvetimizde vasatın çok çok altında, o kadar top gelmiş ofansa insan robot olsa birşeyler yapar araya kaçar, top alır sürer, yok abi.

Bende çok olumlu düşündüm olumlu konuşmaya çalıştım her seferinde ama tek tek bakınca görüyorum, statda kenarda bir tane heyecanlandıran adam var takım, onca senedir gelenler gidenler, sadece bir, işin özeti bu arkadaşlar, maalesef fark yaratacak oyunu bitirecek adam eksiğimiz var, ısrarla genç yetenek, parlamamış adam deyip durduk, ama iş bitirici adam alamadık, yasin yaşlandı, tomena hasta oldu, hasan küstü, vukan toparlayamadı deyip yine bir sezon daha bitirir kendimizi yeriz.

Bu takım ilk 6 ya kalacaksa da sadece mücadele ederek, sahada varını yoğunu ortaya koyarak kalabilir, ama orada finalden nasıl çıkar orasıda soru işareti?

Özetle biz daha çok saç baş yonarız, çok sesimiz kısılır, ama elimizdeki kadro ve yetenek bu ve maalesef biz kişilerin değil armanın peşindeyiz, bizim çekilecek çilemiz varmış, sadece seneler değişiyor, gelen giden değişiyor, başkanlar ve egoları değişiyor, yer değişiyor, mekan değişiyor, herşey değişiyor, AMA YILLARDIR DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY BİZİM ÇEKTİĞİMİZ ÇİLE .
Yorulduk vallaha yorulduk .