TFF 1.LİG 2021-2022 24.HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Bursaspor

Başlatan _SoN_, 08 Şubat 2022, 09:59:46

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Bursanin buyuksehir belediye baskani bile maca gelmis vay arkadas

GurbetciFanatik

Yaaa Hasan ya
Neyi atacan bunlarida atamiyorsan 😡😡😡

_SoN_

Bursa için çok önemli maç, aslında net anlaşılmasa da mücadele anlamında iyiyiz, bu şekilde bırakmazsak maçı alırız, inanın Bursa bizden çok fazla istiyor ve ikinci yarı daha fazla asılacaklardır.

_SoN_

Şu yediğimiz gole bak, defansa ne dersin, kaleye ne dersin, orda boşa sallayan yıldızımız sonere ne dersin, vallaha deli olmamak elde değil.

Lusage

Yediğimiz golde defanslık hiç bir şey yok. 5 olacak maçı 1'de tutan hücum oyuncularımız sağolsun varolsun..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SoN_

Hadi hucumcularımız işini yapamadı, bu yüzden bizde yatalım gelen saçma sapan atağı içeri alalım mı demeleri lazım bizimkilerin. Böyle gol yener mi, istersen yüz tane atma, ayıptır ya, kaleciymiş , iki metrenin üzerinde boy var, ihtiyarların bastonla iteklediği top gibi gelen şutu alamıyor.

s_uzunkaya

Bu pedro türkiyede başka gol atamaz göründe bakın. Böyle bi adamdan zorla gol yedik. Vallahi ne kadar gerizekalı beceriksiz adam var bulup alıyoruz.

_SoN_

Şu ofonstakiler bir tane Fofana etmez, yazık çok yazık .

twitter

eprianu

Bana göre Allah bizi Yasin ile sınıyor. Allah bize sabır versin.

defansif orta saha

Orta sahamız iyice Çiftlik Caddesine döndü. Maçı çevirirse Fofana biraderim çevirir, o da pes ederse işimiz zor. Hasan Kılıç 11'i tamamlamak için son anda çağrılmış gibi dolaşıyor sahada.

ercan0655

11 Şubat 2022, 20:38:10 #26 Son düzenlenme: 11 Şubat 2022, 20:43:03 ercan0655
Hasan denen adam ne ,!!!!!!! Bu takıma gelene bir haller oluyor. İlk devre bir halta yarar oynamadı gideceğim diye tutturdu, zorla takımda kaldı buyrun sahadaki haline bakın

_SoN_

Hasan bitmiş , ölmüş ağlayanı yok, bu kadar kötü bir Hasan ben hiçbir sezon izlemedim.

_SoN_

Hoca hasanı çıkarmamak için yemin etmiş yemiiin.

Ekrem

Bu Hasan'ı yollayacaktık hata ettik. Bu kadar rezil bir insan olamaz. Yazıklar olsun...