Junior Tallo

Başlatan _SoN_, 13 Ocak 2022, 12:57:43

« önceki - sonraki »

_SoN_

HOŞ GELDİN JUNIOR TALLO 💪🔥
Kulübümüz son olarak Macaristan 1. Ligi ekiplerinden Újpest FC forması giyen 29 yaşındaki Fildişi Sahilli forvet oyuncusu Junior Tallo'yu, satın alma opsiyonu ile sezon sonuna kadar kiralamıştır.
Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Sadece Samsunspor

Bilmedigimiz bir oyuncu daha. Ya tutarsa transferi. Hayırlısı insallah Melunovic Mathias gibi cikmaz.

55.hakan

Bunun videosunu izledim iş yapar gibi görünüyor ama yönetim inşallah sadece videolara bakarak transfer yapmamıştır.

evolution55

her transfere umutla baktım, daha umutla bakacak halim kalmadı. o yüzden 'çöp' yazıp geçiyorum :)

_Jack Daniels_

Santrfor oynayacak tipte adam değil. Sağ kenarda oynarsa fayda verir gibi fuleli oluşuyla.

orucreis

Videosunu izledim hantal biraz. Ağır kalacak gibi duruyor. Ama rakip defansı yıpratır bir vücut yapısı var. Ayrıca kafa topları etkili gibi.

Fakat zaten bize rakibi yipratacak biri lazım değil ki. Ceza sahasında net bir forvet lazım.

Bize ceza sahası önünde zımba yapacak şut atacak adam lazım.

Sonuç belli heveslenmeden ümit etmeden kesin gözü ile bakmadan çıkarsak çıkarız yoksa bana göre yapılan transferler ve verilen demeçler hiç samimi ve şampiyonluk için değil.

_SoN_

Bu en azından bir kere topa vurdu. Biz neler gördük neler .

Raqua55

Junior Tallo degil Junior Melunovic. Yeni kronik sakatimiz hayirli olsun.

binikalamadım

Adam Melunoviçin 8 misli katkı sağladı takıma daha ne yapsın...

jean

Al basina sikinti 10 dk oynamadi sakatlandi

Ekrem

Bu da mı patladı elimizde

5trawberry

07 Şubat 2022, 01:20:22 #11 Son düzenlenme: 07 Şubat 2022, 11:48:57 5trawberry
İki hafta yokmuş. Bu kadar işbilirlik olmaz. İzleyip de mi aldınız ? İki hafta nedir. Sağlam adam mı aldınız yoksa

Sadece Samsunspor

07 Şubat 2022, 11:51:20 #12 Son düzenlenme: 07 Şubat 2022, 12:14:01 Sadece Samsunspor
Yeni bilgi 1.dereceden yirtik 2 ay yokmus. Hemen fesih yapilip yerine biri alinmali acil ya da dondurulsun.

ercan0655

Bu adamı kim aldırdı kim muayene etti. Yazık daha 5 dakika sahada kaldı. Üç haftadır takımla birlikte hiç mi farkedilmedi antremanda.

eprianu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 07 Şubat 2022, 01:20:22İki hafta yokmuş. Bu kadar işbilirlik olmaz. İzleyip de mi aldınız ? İki hafta nedir. Sağlam adam mı aldınız yoksa

😀