Osman Çelik

Başlatan orucreis, 03 Temmuz 2021, 17:25:07

« önceki - sonraki »

orucreis

03 Temmuz 2021, 17:25:07 Son düzenlenme: 04 Temmuz 2021, 00:15:59 orucreis

Takımımızın yeni transferi stoper ön libero da oynayabilir aslında beğendiğim bir isim fakat bize gelene bir hal oluyor. 2+1 yıllık anlaşmışız hayırlısı inşallah istediğimiz verimi alırız.

Sadece Samsunspor

Bir turkiye kupasi macinda izlemistim galiba erzurum gs maciydi. Karsi takimi tam hatirlamiyorum. Spiker mac bitene kadar Osman ismini zikretmisti surekli. Bu takimda is yapar.

maço

Finalde kaybettiğimiz Antalya maçında da oynamıştı.
Benim beğendiğim bir futbolcu, özellikle muhsin ferhat oğuz gibi yedeklerden sonra , ortasahaya çok iyi bir rotasyon oyuncusu geldi.
Ayrıca olur da Hasan ya da Dje Dje istediğimiz performansta olmazsa , çok rahat doldurur o bölgeyi.

5trawberry

Maşallah...
Sahanın her yerinde vardı. Çok top ısırdı.
Kusursuz oynadı.

Kaya

Diomande için Osman'dan vazgeçeceğime , Hasan'ı öne atar Gökhan Karadeniz'den vazgeçerim. Diomande Osman ve Hasan üçlüsü müthiş işler yapabilir.

mehmet yılmaz

Hazırlık maçlarının yıldızıydı zaten, çok beğenmiştim. İlk maçta da devam etti. Djedje'yi asla aratmaz.
İyi topçuymuş gerçekten.

maço

Antalya finalinden beri sevdiğim bir oyuncuydu. Çok geç geldi bize. Kaliteli topçu.
kocaeli maçında 14 numaraya bas aslanım , nefes aldırma.

_SoN_

Bu maç için alkışlayacağım nadir oyunculardan, yine kalitesini konuşturdu, Hasan bile oyundan düştü Osman son dakikaya kadar dimdik mücadele etti.

5trawberry

Osman'ın maşallahı var...
Yüreğiyle oynuyor.
İnşallah sezona yayar bu performansı.

_SoN_

Ayaklarına Hasan gibi hakim değil ama orta alanda yaptığı mücade ile rakip takımların top yapmasına, oyun kurmasına, rahat oynamasını enfel oluyor, böyle bir adamın defansın önünde oynaması takıma her zaman güven verir, performansını sezona yayarsa hedefe ulaşmamızda kilit isimlerden biri olacağı kesin.

eprianu

Sezonun en iyi transferlerinden biri. Belki de en iyisi...

Sadece Samsunspor

Stoper oynamasina ragmen bomba yapmadi Boli den iyidi

Sadece Samsunspor

Teselli reis. Rakip takimi iyi teselli ediyorsun. Su iyi niyet hareketlerini birakin bu lig kora kor mucadele ister

5trawberry

Hoca 4-4-2 de devam edecekse şayet, Osman'ın ortasahanin ortasına geçmesi lazım. Hasan Osman ilerde Tomane'nin etrafında serbest rolde savicevic daha etkili olabiliriz. Tabi ki Yasin'in klubede olması şartıyla.

Sadece Samsunspor

Stoperde bence ortasahadan daha etkili oynuyor