Mücahid Albayrak

Başlatan Sadece Samsunspor, 26 Ocak 2021, 21:25:19

« önceki - sonraki »

brigand

Hazır kalması ve gösterdiği performans takdire şayan. İkinci devre o bölgede ne kadar yanlış tercih yapıldığını kanıtladı çok açık şekilde.

5trawberry

s_uzunkaya

Gönder gönder gönder...

Sadece Samsunspor

Kalirsada onu yedek birakacak bi adam gelmesi lazim

emrealtinsk

Senden daha iyisini bulabilirsek te kalmalısın 👍🏻

Kaya

Kendi adıma tebrik ediyorum. Formayı aldığı andan son dakikaya kadar özveri ile oynadı. Ülke futbolunun kanayan yarası , malum sol bek sorunu. Daha iyi yerli bir 1.lig sol beki olduğunu düşünmüyorum. Devam edilmeli.

KocumVolkan

Geri döndü.. 2 yıllık sözleşme ile. Sevindim

ercan0655

14 Haziran 2022, 19:56:15 #37 Son düzenlenme: 17 Haziran 2022, 01:32:11 ercan0655
Gitmemesi gerekiyordu, geri geldiğine sevindim. İnşallah faydalı olur.

cembaba

Tekrar gelmesine çok sevindim. Soner'le birlikte sol bek kısmını unuttuk diyebiliriz. Melih Altıkulaç da var. Sezon sonuna kadar idare ederiz bu kısmı bence.

Kaya

İki tane çok net ters kademeye ve bir tane de çok önemli bir hava topuna girdi. Mücahid topla bazen saçmalasa da defansif açıdan önemli bir oyuncu.

maço

Çok zorlayan olmasa da fena değildi.

s_uzunkaya

18 Eylül 2022, 16:37:19 #41 Son düzenlenme: 18 Eylül 2022, 18:04:57 s_uzunkaya
Giderken hiiç üzülmedim geldiğinde suratım ekşidi. Mücahidi beğenenleri o kadar anlamak isteyerek seyrediyorum ki bilemezsiniz!  Bir tane ortasını "al bu sana gelsin" diyip söyleyebilen gösterebilene teşekkür edecem...

KocumVolkan

Güle güle.. maalesef ayrılmış. Bzim takımda bir türlü forma bulamadı. Harbi şansımız uyuşmuyor

jean

Kismet degilmis sakatlik illeti yuzunden oynayamadi

mehmet yılmaz

İki sezon önce Samsunspor forması giyen ve bir yıllık aradan sonra Erzurumspor FK'dan alınan Mücahit Albayrak, sezona banko 11 oyuncusu olarak başlasa da Bandırma deplasmanında yaşadığı sakatlık sonrasında aylarca kadroda yer alamamıştı. Son bölümde formasına tekrar kavuşan Mücahit, tecrübesine yakışan bir performans sergiledi. Toplamda 13 maçta forma giyen Mücahit, bir gol ve bir asistlik hücum katkısı sağlamayı da başardı.