SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

evolution55

iletişim kurup sorunu iletebileceğimiz bir bölüm de yok sitede

maço

hala mail gelmedi.
Şifremi unuttum dedim gönderildi mesajı aldım . Yine yok yine yok.
sitenin içerisinde infostore@ gibi bir mail server ı da yok sanırım iletelim meramımızı .

Levent ÖCAL

Banada mail gelmedi. Altyapıda sıkıntı var belli.

evolution55

aynı şekilde benim de sorunum devam ediyor.
aksi gibi iletişim kuracağımız ne canlı destek, ne mail adresi ne de telefon numarası mevcut değil

Sol Açık

Bana da mail ulaşmadı...  :(

evolution55

sosyal medyadan yazacağız artık

Desiqner

Bunlar ciddi problemler.Bu kadar uzun süre verilen bir projede basit bir e-ticaret sistemine ortalama 100 ürün girişi yapılmış ve üyeliklerde problem var.Ben daha sıfır hata bir sistem beklerdim.Neyse artık geri dönüşlerimizle sitenin düzelmesini sağlamaya çalışacağız...

ata55

Çok geç kalındı. Tam düşüş zamanına denk geldi. Zamanla daha iyi duruma gelecektir.

evolution55

store sitesine ulaşım yok, tekrar güncellemeye aldılar sanırım

maço

08 Mayıs 2019, 17:49:22 #849 Son düzenlenme: 08 Mayıs 2019, 18:01:31 maço
store açık bir kaç maille de kayıt olmaya çalıştım .
Aktivasyon mailini alamadım hala.

Edit : İlk maille tekrar denedim kayıt olmuşum.
Siparişi verdim bu sefer de herhangi bir sipariş ile ilgili mail gelmedi.

maço

100. yıl kupa bardak siparişi vermiştim. Geldi , bardak ucunda ufak bir kırık vardı gözardı ettim geri göndermedim.
Tam ofiste kendimce hava ata ata içiyordum . Mutfakta çalışan abla zarar verir diye kırıktan dolayı atmış.
Siteye girdim tükendi yazıyor.
Kaç tane üretildi yaw. Çıkar mı çıkmaz mı o da belli değil sanırım . Öğrenebileceğimiz merci var mıdır ?

Levent ÖCAL

Çubuklu Forma tanıtıldı, sırasıyla bugün kırmızı yarın ise siyah forma tanıtılacak.

Ned Stark

Açıkçası bulunduğumuz  lig için fazla bile kaliteli, lakin biz SAMSUNSPOR uz , Asaletimiz yeter

AhmetDenizci

Bugün 56'lar Store'a gittim tüm eski sezon formaları satışta olmasına rağmen, sitede hiçbirisi gözükmüyor.

Ned Stark

Allah izin verirse hafta sonu samsunda olacağım , store sorumlusunun yüzüne iletirim düşüncelerimizi  :)