Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

maço

24 Ocak 2008, 19:31:46 Son düzenlenme: 28 Ocak 2008, 01:57:11 samsuni
samsunspor takımının benım ıcın en buyuk taraftarı olan M.teoman Taş ı kaza sonucu kaybettık.ALlahtan rahmet yakınlarına bassaglıgı diliyorum.

nasıl olur yaa

SaMsUnSpOr 55

Cagdas Ünver

bizim sitede üye olan "Timofte" mi

Allah rahmet eylesin , ailesine sabir dilerim

maviay55

Allah rahmet eylesin diliyorum büyük samsunsporlular birbir aramızdan ayrılıor şoktayım olamaz abi yaa

Kadir ÇELEBİ

Buda nerden cıktı ciddimisin camakf_55 ?

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 24 Ocak 2008, 19:34:12
bizim sitede üye olan "Timofte" mi

Allah rahmet eylesin , ailesine sabir dilerim

evet bu siteye üye olan timofte

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 24 Ocak 2008, 19:34:50
Buda nerden cıktı ciddimisin camakf_55 ?

evet kaza sonucu hayatını kaybetmiş

maço

evet arkadaslar bende son derece soktayım kaza sonucu kaybettık ayrıca sıtemızın admınıydı kendısı :(

Kadir ÇELEBİ

Samsunsporluların kaderimidir boylesi kazalar anlamadım gitti Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine sabırlar dilerim..

edmontdante

Yarım saat kadar önce Samsuni telefonla arayıp söyledi."Üstad haberin yok " galiba dediğinde hiç böyle bir şey olabileceğini tahmin etmemiştim.İnanmak istemiyor insan.İsyan edesi geliyor.Kardeşim,Meslektaşım,Hakiki SAMSUNSPORLU,dostluğumuz çok kısa sürdü ama seni,arkadaşlığını ,SAMSUNSPOR DEFTERLERİNİ hiç unutmayacağım.Mekanın Cennet Olsun

SaMsUnSpOr 55

24 Ocak 2008, 19:39:18 #10 Son düzenlenme: 24 Ocak 2008, 19:47:06 Bengülü 55

işte teoman abimiz allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Çaðrý55

dışarda görüşmesekte sitede uzun süredir tanıyodum ama şok oldum inanamıyorum uff Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

maviay55

edmontdante

Kurban Bayramında yaptığımız halı saha maçından.MENTEŞOĞLU Reklamlı Formasıyla

mctlçy

başımız sağolsun teoman abi ile tanışklığımız yoktu ama bilirdim kendisini...allah mekanını cennet eylesin timofte