SS.biz Genclik Call of duty birlikteligi...

Başlatan Dartagnan, 28 Nisan 2010, 00:57:48

« önceki - sonraki »

CurvaSs

haxball'a da yazmıştım, buraya da yazıyorum, "Call of duty" oyununu ben buldum.  :D sonra patladı gitti.

##kdc##

aynen haxballa da yazmıştım buraya da yazıyorum bu kadar uykusuz kalma diyorum sana  :oyun:

domin55

ya dün ksusra bakmayın listeye yazdığınızı görme idim kardeşler.bir de bir sual yöneltceğem.cennet internet cafe nerede bulunuyor idi acaba tam olaraktan

alperen

Alıntı yapılan: domin55 - 11 Haziran 2011, 16:12:38
ya dün ksusra bakmayın listeye yazdığınızı görme idim kardeşler.bir de bir sual yöneltceğem.cennet internet cafe nerede bulunuyor idi acaba tam olaraktan

56'larda büyük binanın karşısı

CurvaSs

Alıntı yapılan: domin55 - 11 Haziran 2011, 16:12:38

56'larda bulunuyor. tabi çiftlik'te de var ama 56'lardakinden bahsediliyor. alman doktoru binasının karşısında bar vardı bi' aralar, işte orası. arçelik bayiisinin köşesine gidersen, cennet'i görürsün. zaten 56'larda kime sorsan gösterirler. hatta samsun'da kime sorsan gösterebilirler, o derece yani. :D

Ajan

Bügün gene bir call of güzeli yapılsa abiler ikidir gelemiyorum.

Turuncu

11 Haziran 2011, 17:15:16 #1461 Son düzenlenme: 11 Haziran 2011, 17:39:14 Turuncu
Bugün yemez herhalde

domin55

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 11 Haziran 2011, 16:25:43
56'larda büyük binanın karşısı

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 11 Haziran 2011, 16:26:46
56'larda bulunuyor. tabi çiftlik'te de var ama 56'lardakinden bahsediliyor. alman doktoru binasının karşısında bar vardı bi' aralar, işte orası. arçelik bayiisinin köşesine gidersen, cennet'i görürsün. zaten 56'larda kime sorsan gösterirler. hatta samsun'da kime sorsan gösterebilirler, o derece yani. :D

ciddisiniz değil mi? ciddisiniz değil mi? :holey:

Ollivanders

Ollivanders

Dartagnan

Pazar saat 18:30 Cennet

1-Serpico55
2-dartagnan

Turuncu

Pazar saat 18:30 Cennet

1-Serpico55
2-dartagnan
3-Turuncu

55JNR55

Ben yokum millet malum istanbuldayım  ;) size iyi oyunlar... Ayküt ne ağladın bee  :suslen:  :holey:

Turuncu

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 12 Haziran 2011, 09:20:37
Ben yokum millet malum istanbuldayım  ;) size iyi oyunlar... Ayküt ne ağladın bee  :suslen:  :holey:
beni deli etme junyir al_sana ilk oyunu biz kazandık  :evet:

ahmetsefa55

olum bızım grupta zaten serkan abıyle ben vardım  :) yencenız tabı.sen ondan sonrakılere gel  ;)  :-*